Vladari iz senke

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Miskovic kriminalac? Odakle Miskovicu 850 miliona evra? Sta uraditi da se takav kriminalac uhapsi?











Da li ste znali da Miskovic finansira sve najace stranke? DS, DSS, SRS... Glasajuci za njih, na neki nacin glasali smo i za njega... Moj predlog, proterati Miskovica i sve kao sto su on!
 
Proterati, naravno, i ne samo njega!
Sve koji imaju pare, strance, banke, investicione fondove, oduzeti im sve što su kupili, proglasiti sve za narodnu imovinu, podeliti narodu na jednake delove!
Ovo je moj program!:lol:
 
Mali_Oglasi:
Da li ste znali da Miskovic finansira sve najace stranke? DS, DSS, SRS... Glasajuci za njih, na neki nacin glasali smo i za njega... Moj predlog, proterati Miskovica i sve kao sto su on!

Ldp ne finansira :D .......i kakva je to sad povika na njega...covek je posteniji od mnogih drugih 8-) kojima ni imena ne znamo :roll:
 
Brate idi na kalvariju ti si zemunac, right ;) , pa pogledaj sta ljudi grade...Perverzije og gradjevina a ko su ti likovi :confused: ........da li ih ima u poreskoj evidenciji :?: .....Miskovic redovno placa sve poreze drzavi i to je velika stvar :) .....
 
filatelista:
On se obogatio jer mu je država to omogućila.

Ovo je najbolje.
Po tom principu moze se gledati i ovako.
Goxy je bio diler droge ,zaradio gomilu para a sada se bavi legalnim poslom ,placa porez i sve ostalo.Legalno se obogatio posto nije uhapsen tj drzava mu je omogucila da prodje nekaznjeno
 
Torrente-BG:
Ovo je najbolje.
Po tom principu moze se gledati i ovako.
Goxy je bio diler droge ,zaradio gomilu para a sada se bavi legalnim poslom ,placa porez i sve ostalo.Legalno se obogatio posto nije uhapsen tj drzava mu je omogucila da prodje nekaznjeno
Misli šta hoćeš, ali je on to uradio u ono vreme legalno.
Što to sad nije legalno, to nije njegov problem. Zastarelost, retroaktivnosti....Sve mu ide na ruku.
Goxy se ne može tako obogatiti jer je mali igrač
 
A znaci ako si veliki igrac onda mozes nelegalno da se obogatis a ako si mali onda ne mozes.
A sto se tice zastarelosti lako se to resi da to ne moze da zastari.
Inace i firmu od moje keve je kupio Misko i to je tek bila prevara zesca i lopovluk a osecam da je i ostale kupovao po tom principu.
 
Torrente-BG:
A znaci ako si veliki igrac onda mozes nelegalno da se obogatis a ako si mali onda ne mozes.
A sto se tice zastarelosti lako se to resi da to ne moze da zastari.
Inace i firmu od moje keve je kupio Misko i to je tek bila prevara zesca i lopovluk a osecam da je i ostale kupovao po tom principu.

Pa može ako ćeš da menjaš zakon, e onda ono što je iz tog vremena bilo dozvoljeno, sad nije i tu nema više pravne sigurnosti jer menjaš propise unazad. Onda ti niko neće doći da investira jer se to može dogoditi svakome. Zato se to ne radi.
Ne kažem da je sav miškovićev posao bio legalan, ali 10 godina je tako radio, i početkom 90-tih je bio krimos, a sad je ugledan ne samo srpski ili balkanski biznismen, već evropski jer ima blizu milijarde$
I takvi su i Drakulić i Karić i Hamović i Lazarević i svi ostali jer mi nismo imali bogate pojedince u socijalizmu jer je jednostavno bio takav sistem. Ono što je bilo imućno, to je opljačkano davne 1945.
 
Goxy ponovicu ono sto sam mnogima rekao...
Nije stvar u tome sto je bogat, ili sto napadamo bogate... Znam mnoge "bogatase" Ali zna se ko su Miskovic, Kostic i oni ne spadaju medju njima...




Zna se gde im je mesto... Uz Karica! Na otpad!
 

Back
Top