CIA eksperiment...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
CIa ming control experiments...
iskjucio sam cim sam video titl....
a to ti ne potrazis neke prave i korisne informaicje ne internetu...na primer nesto o biologiji, nesto o astronomiji...da vidis kad ima novi film i tako...nadjes neku muziku...
 
@Ober

Zasto mislis da to ne radim? Na osnovu linkova koje ostavljam? Istina, najcesce plasiram morbidne informacije, ali, takav je svet u kome zivimo...Btw, nisi obrazlozio zasto smatras da su mind control eksperimenti glupost? Zaista mislis da toga nema ili samo bezis od realnosti?
 
Esoteric:
@Ober

Zasto mislis da to ne radim? Na osnovu linkova koje ostavljam? Istina, najcesce plasiram morbidne informacije, ali, takav je svet u kome zivimo...Btw, nisi obrazlozio zasto smatras da su mind control eksperimenti glupost? Zaista mislis da toga nema ili samo bezis od realnosti?
Izgleda coveka pogadjaju takve stvari jer se i sam zalaze za americku demokratiju u srbiji pa bi bilo lose da je nepodrzava!!
 
ovo nije morbidno, ovo je blesavo...
a mind control ce jos jako dugo biti nedostupan, prvenstveno zbog jos uvek nedovoljnog poznavanja mozga...
na mozak je moguce uticati odredjenim frekvencijama (na kojima on inace "radi"), i snimati te iste frekvencije...ali utisnitu u to infromaciju, ili iscupati informaciju iz recima EEG-a je SF....
 
@Ober

Naravno, slazem se sa ovim poslednjim. Ipak, mind control eksperimenti se rade vec decenijama i postoje nebrojeni dokazi za to. Manipulise se na razlicite nacine i razlicitim metodama. budi uveren.
 
samo da primetim nesto...
cemu cimanje oko svega toga kada sada postoje odlicni i provereni sistemi za "kontrolu" uma i pojednica?
prvenstveno mislim na televiziju, internet, radio i ostalo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top