Smehotresna sex olimpijada

Poruka
19.457
Da li vam se nekad desilo da vam partner u toku sexa bude smesan iz bilo kog razloga i da vam dodje da puknete od smeha.Znaci, ne situacija vec partner i njegovi postupci.Npr ja sma imao jednu koja se smesno cuje za vreme sexa-uuuuuu,aaaaaa,eeeeee,iiiiiiii,aaaaaa,,eeeee,iiiiiiiii...Sve po jedno slovo al dugacko.Da se useres od smeha...Mozda vam ne deluje smesno ovako na pricu al je bilo za upisavanje...
 
e...ja spawao sa jednom ribom, pa dosla na red poza> zguza:shock: ....nakako se izokretali i nastawili, kad riba se izvila kao dwogrba kamila(onako na gore, kako ne walja):-( i tu pocnem ja lagano da je pritiskam na dole da bi se lepo naguzila....a sto vise pritiskam,ona se swe wise grbi:confused: pa stisnem ja malo jace, ona jos vise i borba je trajala......pali smo na stranu i umirali od smeha...propade sex:wink:
 
Tako smo se moja i devojka jednom upišali od smeha kad smo se seksali nakon zajedničkog pravljenja večere...Pravili smo pohovani karfiol, pošteno se nasmrdeli i onda kad smo počeli da se keksamo nismo mogli da se koncentrišemo...Ja lično sam se osećao kao napaljeni karfiol, a ona moja smrdljiva karfiolica...E da, nije baš bio dobar seks, al' smo se bar pošteno ismejali :lol: :lol: :lol:
 
Bilo je to davnoooo.... Prazan stan, on napravio romanticnu atmosferu, vino itd....medjutim nije racunao na to da cu se ja napiti kako pogledam etiketu...I kako smo krenuli da spavamo...tako sam ja dobila neizdrzivi napad smeha, koji je poprilicno trajao...Secam se da je spominjao da nikad vishe nece piti vino sa mnom...narocito kad planira sex... :lol:
 
g-rock:
e...ja spawao sa jednom ribom, pa dosla na red poza> zguza:shock: ....nakako se izokretali i nastawili, kad riba se izvila kao dwogrba kamila(onako na gore, kako ne walja):-( i tu pocnem ja lagano da je pritiskam na dole da bi se lepo naguzila....a sto vise pritiskam,ona se swe wise grbi:confused: pa stisnem ja malo jace, ona jos vise i borba je trajala......pali smo na stranu i umirali od smeha...propade sex:wink:
Hahahhahahahaha :lol: ...pa kralju gde si ti bio do sada. :shock: ..pravo is osvezenje. 8) ..mislim na tvoje dogodovstine i teme :lol:
 
snoshaj efendija:
Da li vam se nekad desilo da vam partner u toku sexa bude smesan iz bilo kog razloga i da vam dodje da puknete od smeha.Znaci, ne situacija vec partner i njegovi postupci.Npr ja sma imao jednu koja se smesno cuje za vreme sexa-uuuuuu,aaaaaa,eeeeee,iiiiiiii,aaaaaa,,eeeee,iiiiiiiii...Sve po jedno slovo al dugacko.Da se useres od smeha...Mozda vam ne deluje smesno ovako na pricu al je bilo za upisavanje...


Samo da pozdravim...
Vuk dlaku menja ali ćud nikada i trla baba lan da joj prodje dan, ma znaš ko je ovo iako je promenjen nick...

:D
 
jao desilo mi se i to ne zbog uzdaha ni zbog njega nego bila sam jako pijana i tako mi doslo i onda mi ga bilo zaooo on je mislio da se njemu smejem i grizla me savest jer mu kasnije nikad nisam rekla sta mi je smesno i on verovatno jos uvak misli da sam se njemu smejala....jao strasno
 

Back
Top