SP u vaterpolu

@666@

Zainteresovan član
Poruka
105
Zbog Srba i Hrvata navijači bez zastava na SP u vaterpolu



Organizatori Svetskog prvenstva u vaterpolu, koje će od 17. marta do 1. aprila biti održano u Melburnu, verovatno će zabraniti unošenje nacionalnih zastava na tribine plivališta zbog straha od incidenata navijača, prenose hrvatski mediji, pozivajući se na Skaj njuz. Organizatori su doneli takvu odluku posle masovne tuče srpskih i hrvatskih navijača na nedavno održanom Australijan openu. Australijanci bi želeli da spreče identičan scenario kao uoči teniskih mečeva, budući da je satnicom na šampionatu odlučeno da već prvog dana reprezentacija Srbije igra protiv Nemačke, odmah nakon završetka duela između Hrvatske i Južne Afrike.
Pojačane mere sigurnosti uključivaće i potpuno odvajanje srpskih i hrvatskih fanova, a organizatori, iako kažu da su svesni da se navijačima zabrana zastava neće svideti, upozoravaju da im je najvažnija sigurnost posetilaca.

Zanimljivo je da je nakon nereda koje su Srbi i Hrvati izazvali na Australijan openu unošenje zastava, čak i australijskih, bilo zabranjeno na muzičkom festivalu "Big Day Out" u Sidneju.

:( :confused: :oops:
 
Bolje da zbarane hrvatskim navijachima ulaz na bazen,a ne zastave...da se ne ponovi Kranj.
Mada dok je Hrvatima Rudic selektor,teshko da ce to biti problem.
Finale-Mi&Madjari
Ostali-borba za 3.mesto
Komshije pushiona po obichaju.
Jedan od retkih sportova gde se sve zna unapred.
 
@666@:
Zbog Srba i Hrvata navijači bez zastava na SP u vaterpolu



Organizatori Svetskog prvenstva u vaterpolu, koje će od 17. marta do 1. aprila biti održano u Melburnu, verovatno će zabraniti unošenje nacionalnih zastava na tribine plivališta zbog straha od incidenata navijača, prenose hrvatski mediji, pozivajući se na Skaj njuz. Organizatori su doneli takvu odluku posle masovne tuče srpskih i hrvatskih navijača na nedavno održanom Australijan openu. Australijanci bi želeli da spreče identičan scenario kao uoči teniskih mečeva, budući da je satnicom na šampionatu odlučeno da već prvog dana reprezentacija Srbije igra protiv Nemačke, odmah nakon završetka duela između Hrvatske i Južne Afrike.
Pojačane mere sigurnosti uključivaće i potpuno odvajanje srpskih i hrvatskih fanova, a organizatori, iako kažu da su svesni da se navijačima zabrana zastava neće svideti, upozoravaju da im je najvažnija sigurnost posetilaca.

Zanimljivo je da je nakon nereda koje su Srbi i Hrvati izazvali na Australijan openu unošenje zastava, čak i australijskih, bilo zabranjeno na muzičkom festivalu "Big Day Out" u Sidneju.

:( :confused: :oops:


Ako me nešto živcira to je desničarsko izdrkawanje gastarbajtera bili ono Srbi ili Hrvati koji iste države u životu nisu vidjeli. Dođite malo ovdje živjeti nabijem vas klokane!!! :x
 
Enfroz2891.:
Bolje da zbarane hrvatskim navijachima ulaz na bazen,a ne zastave...da se ne ponovi Kranj.
Mada dok je Hrvatima Rudic selektor,teshko da ce to biti problem.
Finale-Mi&Madjari
Ostali-borba za 3.mesto
Komshije pushiona po obichaju.
Jedan od retkih sportova gde se sve zna unapred.

Vaterpolo je stvarno postao žalostan. Kad su u polufinalu koeficijenti 1,15 ili 1,20 na Srbiju i Mađarsku sve je jasno. Ne razuimijem šta se mojima dogodilo na zadnjem natjecanju. Prvo većina jakih igrača otkaže, onda Rudić odvede neke klince koji se skoro utope u bazenu :lol: Za SP se vraćaju Hinić, Smodlaka, Barać i još neki pa je bronca realnost...
 
Enfroz2891.:
Bolje da zbarane hrvatskim navijachima ulaz na bazen,a ne zastave...da se ne ponovi Kranj.
Mada dok je Hrvatima Rudic selektor,teshko da ce to biti problem.
Finale-Mi&Madjari
Ostali-borba za 3.mesto
Komshije pushiona po obichaju.
Jedan od retkih sportova gde se sve zna unapred.
Mislis da madjari i srbi ne mogu da se nadju pre finala....
pretpostavljam da ne mogu ako je takmicenje po grupama ciji se pobednici ukrstaju :)
 
Car Zg:
Vaterpolo je stvarno postao žalostan. Kad su u polufinalu koeficijenti 1,15 ili 1,20 na Srbiju i Mađarsku sve je jasno. Ne razuimijem šta se mojima dogodilo na zadnjem natjecanju. Prvo većina jakih igrača otkaže, onda Rudić odvede neke klince koji se skoro utope u bazenu :lol: Za SP se vraćaju Hinić, Smodlaka, Barać i još neki pa je bronca realnost...
Mislim da je kod vas stvar ko kod nas u basketu,nerealna ochekivanja....2003. srebro je bilo neuspeh a i stvara se pritisak na mlade da odmah preko noci postignu uspeh....a i Rudica je mislim vreme pregazilo.Vremena se menjaju,ne moze da se trenira strogoca na igrachima ko u vreme komunizma.Hrvatska ce se sigurno u blizoj buducnosti vratiti u sam vrh jer em je konkurencija slaba em za razliku od nas imate bar 2 super jaka kluba,od kojih mlade proizvodi samo Jug.Ne znam ni jednog mladjeg iz Mladosti,sve prosek oko 30 godina.Mislim sve je moguce ali skeptichan sam za vas i ovo prvenstvo,preko noci od svih mladih sad maltene ste matorija ekipa i od nas:lol:
U vaterpolu ima mozda 5-6 jakih ekipa u svetu,ostalo je dno-Srbija,Madjarska,Spanija,Nemacka,Hrvatska i Crna Gora.
 
Ko ima 2 super jaka kluba.Partizan Rajfajzen i ko jos??Bio nekad Jadran.Ovde u Derbiju CZV - Partizan Paartizan dobije sa 15 razlike i posle utakmice zvezdasima da ju vestacko disanje da se ne udave.Mislim da Spanija moze sa Madjarima da se nosi ravnopravno.Ne treba zaboraviti ni Grcku u kojoj se vaterpolo sve brze razvija.
 
Vanjor:
Ko ima 2 super jaka kluba.Partizan Rajfajzen i ko jos??Bio nekad Jadran.Ovde u Derbiju CZV - Partizan Paartizan dobije sa 15 razlike i posle utakmice zvezdasima da ju vestacko disanje da se ne udave.Mislim da Spanija moze sa Madjarima da se nosi ravnopravno.Ne treba zaboraviti ni Grcku u kojoj se vaterpolo sve brze razvija.

Ne prica se o nama, vec o Hrvatskoj
 
Pocelo je. Naravno pobedom, rutinski lagano... Da se ne umaramo mnogo :D
Bas steta sto vaterpolo nije toliko zanimljiv za gledanje, pa mu je popularnost bas slaba sa obziorm da smo sampioni nad sampionima... A super je sport!
 
ko kaze da nije zanimljiv?!Pa cure ga prosto obozavaju,narocito onaj deo kad se igraci zagrevaju :-)Bez zezanja,ja ga obozavam,mislim da su oni jedni od retkih sto nas nece razocarati.Bar se tako nadam.............
 
da,da ili ako bude sudije mrzelo da nam zagorcavaju zivot.Jos od onog finala sa Madjarima imam fobiju od njih :evel:.Nadam se dacemo zbrisati ove Zabare,ustajem da ih gledam pa makar pala ispit u petak :-)
 
milckych:
da,da ili ako bude sudije mrzelo da nam zagorcavaju zivot.Jos od onog finala sa Madjarima imam fobiju od njih :evel:.Nadam se dacemo zbrisati ove Zabare,ustajem da ih gledam pa makar pala ispit u petak :-)
Hej! I ja imam ispit u petak :) I ja MORE gledam vaterpolo! Ove godine imam 10-ak sansi da polozim ispit, a jednu da gledam Srbija - Italija! :D
 
Pobeda nad Italijanima 6:3. :)
Sramno suđenje. Svirani nam silni faulovi u napadu. Ali nije im vredelo. Počistili smo ih.
1400ti3lz2bf.gif
 
URAAA :D 6:3! Komentator bas voli da Italijane zove Talijanima... I ona fora- imamo duplo vise golova... Imali bismo ih da je bilo 2:1 :D
Hvala milckych, ali ne verujem da cu ga poloziti. Samo sam ga jednom procitao, i necu stici ni da preletim sve drugi put, a kamo li da naucim najtezi predmet na faxu... :( Ali hvala. Takodje! Srecno u petak!
 
pa naravno,da me to preterano potresa,ne bih ni studirala(ili mozda malo vise ucila :-) )!Kako vam se cini nasa igra sinoc?Ja,sem rezultatom,uopste nisam nesto zadovoljna ali kako mi uvek malo kasnije palimo trebalo bi da se popravi...
 

Back
Top