SP u vaterpolu

Ma smor ti je da igras protiv slabijeg od sebe i gotovo... ;)
Ja se trudim da se ne nerviram oko ispita, ali me ponekada ubija to sto znam da ako padnem, moram OPET da ucim ISTI PREDMET! Ali dobro, onda je on vec delimicno spreman ;) Srecno danas,i aj laq noc!
 
Cetvrtfinale u sredu u 07:00h,cekamo pobednika iz duela Grcka-Rumunija.Pa onda polufinale u petak 09:20h,verovatno sa Hrvatskom.I onda finale u nedelju u 08:30h verovatno sa Madjarskom.I naravno pobeda! Momci puno srece!Sve najbolje!!!
 
pa znam ja to, ali to je zato sto smo u fudbalu nosili plave dresove (jer je gornja boja zastave bila plava). to plavo se slicnom logikom "prenelo" i na ostale sportove.... a uvek smo kada smo jos bili jugoslavija vise voleli da vicemo- ju-go-slavija(!), nego plavi, plavi...
na "plavi, plavi" smo bili primorani zbog glupog naziva- scg... sada smo crveni, a i dalje plavi, a i jos beli orlovi... jbt... zato je po meni najlakse i najzvucnije- srbija! onako odsecno! :D
 
e ljudi, svaka njima čast!!! koliko nas godina samo niko nije dobio, pa moraju i oni jednom da odmore malo, znate vi kako je to konstantno biti pod takvim pritiskom, a kakva nam je nacija, svi znamo, samo da smo stalno prvi, jednom pukneš i ko da nikad nisi ništa uradio.. lakše je doći do prvog mesta nego tu ostati. ne znam samo da li je još neko ostvario takve rezultate kao mi!
 
Ma nema šta, celo prvenstvo smo igrali ovako, dosta loše. Samo što to se nije izrazilo pre jer su protivnici bili lošiji od Hrvatske. Izgleda da je došlo do nekog zasićenja u reprezentaciji i do zamora materijala, kako se kaže. Jer onakve greške u igri ne priliče našim delfinima. A Hrvati su odigrali maestralno, posebno igrača više. I skoro sve što su šutnili ušlo je u gol. Ali što reče "Tetkina drugarica" moralo je i to jednom da se desi, da izgubimo na velikom takmičenju. Ajde da bar naši delfini stisnu zube i osvoje to treće mesto i bronzanu medalju. Sad im je podrška najpotrebnija. A Hrvatima sve najbolje u finalu. Da bar znamo da smo ispali od svetskog prvaka.
 

Back
Top