Kako se osloboditi zenske Skorpije?

vodolija77

Zainteresovan član
Poruka
149
I da li se osloboditi?Dosta vremena sam ja jurio nju(mesecima)...
Nije bila samnom u vezi, imala je izgovor "ti si ok, ali ja sam imala lose iskustvo iz prosle veze"
Umorio sam se od jurenja za njom, ohladio, pokusavam da se udaljim od nje, ali ne ide.
Sad ona mene maltretira, zove me danju i nocu!
Pomagajte ljudi! Sta da radim???
 
vodolija77:
I da li se osloboditi?Dosta vremena sam ja jurio nju(mesecima)...
Nije bila samnom u vezi, imala je izgovor "ti si ok, ali ja sam imala lose iskustvo iz prosle veze"
Umorio sam se od jurenja za njom, ohladio, pokusavam da se udaljim od nje, ali ne ide.
Sad ona mene maltretira, zove me danju i nocu!
Pomagajte ljudi! Sta da radim???

Preseli se što dalje odatle ili
je jednostavno pitaj šta joj to od tebe treba, odradi ako možeš i ostaviće te na miru ...
 
Istina sto rece Rak, za skorpije ne postoje veze bez seksa - tuzno, ali istinito. Nije potrebno da glumis impotenciju, jer skorpije vole da se zrtvuju, pa ces da prodjes jos gore.

Kod skorpija moras da se cuvas osvete, tako da moras da izvedes da ostavi ona tebe, a ne ti nju.

I da klasicna situacija kod skorpije - cim kaze da nece da se vezuje (kao sto je ona tebi rekla) znaci da je sveze bila emotivno povredjena i da u stvari misli potpuno drugacije. To su one situacije kada si pricao da je neiskrena (ako se secas)a to je posledica emotivnog bola i nacin odbrane da joj se to ponovo ne dogodi
 
Zao mi je, ali jako tesko....Skorpije su napast i kada se zalepe jako ih je tesko otresti se...vodi racuna, sklone su osveti...i sve ce da ucine da bi ti pokazale ko je glavni, i cilj im je da na kraju ispadnu pobednici. Moj savet ti je da se klonis skorpija ako nisi u stanju da izadjes na kraj sa njima.
 
Anonymous:
Ej bre vodolijo77 ovde kukas mesecima kako crkavas za skorpijom a sad bi kao molim te da je se otarasis,ti nju i dalje volis,priznaaajjjjj...i niti ces se ti otarasiti nje niti ona tebe 8)
Mozda si u pravu, ali ona me je izludela 100%!
Stvarno ne znam sta vise da radim, ovo mi se u zivotu nije desilo, kad me neka nije htela pored sebe, to je bila zavrsena prica, niko nikom tu nije dosadjivao. Volim cist racun, ne ovo igranje hocu-necu a pomislio sam posle toliko vremena valjda bi se smislila sta hoce?
Neko je ranije na forumu napisao da Skorpije, ako nesto zele postignu to po svaku cenu, pa sam na osnovu toga zakljucio da ona ne zeli vezu...
 
vodolija77:
Anonymous:
Ej bre vodolijo77 ovde kukas mesecima kako crkavas za skorpijom a sad bi kao molim te da je se otarasis,ti nju i dalje volis,priznaaajjjjj...i niti ces se ti otarasiti nje niti ona tebe 8)
Mozda si u pravu, ali ona me je izludela 100%!
Stvarno ne znam sta vise da radim, ovo mi se u zivotu nije desilo, kad me neka nije htela pored sebe, to je bila zavrsena prica, niko nikom tu nije dosadjivao. Volim cist racun, ne ovo igranje hocu-necu a pomislio sam posle toliko vremena valjda bi se smislila sta hoce?
Neko je ranije na forumu napisao da Skorpije, ako nesto zele postignu to po svaku cenu, pa sam na osnovu toga zakljucio da ona ne zeli vezu...
Zeli ona tebe i te kako samo se boji da ne bude povredjena,a to sto te muci pa osetila je da bi ti mogao da budes potencijalna velika ljubav jer skorpije kad vole vole maximalno,samo ne sme to sebi da prizna!
 
Ako hoces sa njom da nastavis, moras da joj dokazes da si ozbiljan u svojim namerama i da je ISKRENO volis.

A tebi je izgleda bila samo narusena sujeta, pa si je zeleo vise nego ikoga. A onda kada je ona krenula kao lavina, ti si se uplasio.

Moras prvo da definises SEBE i sta ti osecas, a onda je lako. Ako je ostavis - nisu skorpije takve da te vuku za nogavicu i cmizdre. To zaboravi. Ona ce da pati ali ti to neces znati. A ako hoces da nastavis, onda budi otvoren i pokazi joj osecanja - to je jedini put da je imas (ako te ona i dalje bude htela)
 
Pokretljiva i dinamična, Škorpija je često u sukobu sa samom sobom i drugima, koji je, mora se priznati, obično ne razumeju. A njena tajna je vrlo jednostavna: ljubav ili mržnja, silna i dugotrajna. Najviše se boji da neko ne rani njene osećaje ili samopoštovanje - obrnutim redosledom. Zato se uvek boji da pokaže šta želi i oseća, a odbrambeni mehanizam su joj pogrešni signali koje šalje u svet: "Briga me za sve"! Ipak, kada Škorpija stekne poverenje u nekog, niko nije tako odan, privržen i pouzdan kao ona.
 
Milijana:
Ako hoces sa njom da nastavis, moras da joj dokazes da si ozbiljan u svojim namerama i da je ISKRENO volis.

A tebi je izgleda bila samo narusena sujeta, pa si je zeleo vise nego ikoga. A onda kada je ona krenula kao lavina, ti si se uplasio.

Moras prvo da definises SEBE i sta ti osecas, a onda je lako. Ako je ostavis - nisu skorpije takve da te vuku za nogavicu i cmizdre. To zaboravi. Ona ce da pati ali ti to neces znati. A ako hoces da nastavis, onda budi otvoren i pokazi joj osecanja - to je jedini put da je imas (ako te ona i dalje bude htela)
E svaka ti cast ovo je najbolje receno i tacno je tako!!!
 
Moras prvo da definises SEBE i sta ti osecas, a onda je lako. Ako je ostavis - nisu skorpije takve da te vuku za nogavicu i cmizdre. To zaboravi. Ona ce da pati ali ti to neces znati. A ako hoces da nastavis, onda budi otvoren i pokazi joj osecanja - to je jedini put da je imas (ako te ona i dalje bude htela)[/quote]
SMESNO!!!
Nemam nameru nikom da se pravdam, smatram da sam dao maksimum od sebe u ovoj situaciji, ako ona nije nista shvatila za skoro godinu dana, ona verovatno nije vredna moje paznje!
 
Ja ti verujem kada kazes da si dao maksimum, da iskreno verujes u to i da je to stvarno tako.

Evo ti moj primer.

Ja sam skorpija u vezi sa vodolijom. Ni sa jednim do sada mi nije bilo tako uzbudljivo i interesantno kao sa njim. Ali ...

On kao i ti tvrdi da daje maksimum od sebe i da se do sada nikome nije dao vise nego meni. Ja naucena da dobijem MNOGO vise nisam mu verovala. Ali ...

Kompletna njegova familija (koja me bas i ne ljubi) i kolege sa posla tvrde da ga zaista do sada nisu videle takvog, tj. da se toliko predao i dao nekome.

Znaci, tvoj maksimum nije dovoljan za nekoga ko je dobio nekada vise, ili OCEKUJE vise - jer on mozda moze vise.
 
Milijana:
Ja ti verujem kada kazes da si dao maksimum, da iskreno verujes u to i da je to stvarno tako.

Evo ti moj primer.

Ja sam skorpija u vezi sa vodolijom. Ni sa jednim do sada mi nije bilo tako uzbudljivo i interesantno kao sa njim. Ali ...

On kao i ti tvrdi da daje maksimum od sebe i da se do sada nikome nije dao vise nego meni. Ja naucena da dobijem MNOGO vise nisam mu verovala. Ali ...

Kompletna njegova familija (koja me bas i ne ljubi) i kolege sa posla tvrde da ga zaista do sada nisu videle takvog, tj. da se toliko predao i dao nekome.

Znaci, tvoj maksimum nije dovoljan za nekoga ko je dobio nekada vise, ili OCEKUJE vise - jer on mozda moze vise.

PA SKORPIJE DAJU SVE I TO ISTO TRAZE, JESTE MOZDA FATALNO ALI TAKO JE...
SKOPRIJA KADA VOLI VOLI VISE NEGO BILO KOJA PRE I POSLE NJE I TO SHVATI VISESTRUKO!
 
RAK:
Milijana:
Ja ti verujem kada kazes da si dao maksimum, da iskreno verujes u to i da je to stvarno tako.

Evo ti moj primer.

Ja sam skorpija u vezi sa vodolijom. Ni sa jednim do sada mi nije bilo tako uzbudljivo i interesantno kao sa njim. Ali ...

On kao i ti tvrdi da daje maksimum od sebe i da se do sada nikome nije dao vise nego meni. Ja naucena da dobijem MNOGO vise nisam mu verovala. Ali ...

Kompletna njegova familija (koja me bas i ne ljubi) i kolege sa posla tvrde da ga zaista do sada nisu videle takvog, tj. da se toliko predao i dao nekome.

Znaci, tvoj maksimum nije dovoljan za nekoga ko je dobio nekada vise, ili OCEKUJE vise - jer on mozda moze vise.

PA SKORPIJE DAJU SVE I TO ISTO TRAZE, JESTE MOZDA FATALNO ALI TAKO JE...
SKOPRIJA KADA VOLI VOLI VISE NEGO BILO KOJA PRE I POSLE NJE I TO SHVATI VISESTRUKO!

manje od svega je za nas ništa :wink:
 
vodolija77:
Moras prvo da definises SEBE i sta ti osecas, a onda je lako. Ako je ostavis - nisu skorpije takve da te vuku za nogavicu i cmizdre. To zaboravi. Ona ce da pati ali ti to neces znati. A ako hoces da nastavis, onda budi otvoren i pokazi joj osecanja - to je jedini put da je imas (ako te ona i dalje bude htela)
SMESNO!!!
Nemam nameru nikom da se pravdam, smatram da sam dao maksimum od sebe u ovoj situaciji, ako ona nije nista shvatila za skoro godinu dana, ona verovatno nije vredna moje paznje![/quote] WOW!!! Kako si to samo mudro zakljucio!!! :evil: Daj molim te,ona nije vredna tvoje paznje-pa to je tako los zakljucak da covek ne moze da poveruje! Ona je sve itekako dobro shvatila,samo sto ti nikad nisi davao toliko od sebe pa ti zato cudno i hoces da dignes ruke od svega,ali na muci se poznaju junaci,pa ti vidi...
 
Vodolija ne moze da pobegne od skorpije? hahahahahahahaha!!!!!!
Ovo je nesto najsmesnije sto sam u zivotu cula. Vi ste takve napasti od kojih ljudi ne mogu da se otresu, nego moraju da postanu toliko grozni da bi ste vi shvatili neke stvari. U sustini vi samo mnogo davite. Da si manje u pocetku gusio tu jadnu skorpiju,sada bi imao super vezu. Ako je prava skorpija, ne dozvoli sebi samo da joj postanes neprijatelj, a ko zna mozda se i dalje samo igra sa tobom.
 
Iskrena:
Vodolija ne moze da pobegne od skorpije? hahahahahahahaha!!!!!!
Draga moja "Iskrena", ne znam koliko ti je to smesno ili ne, ja doticnoj Skorpiji nisam nikad dosadjivao, a moji ukucani su odlepili od njenog neprestanog zivkanja...
Doduse, ne kazem da meni nije bilo drago zbog tog njenog "maltretiranja" ali me buni ta njena neodlucnost...
Sto se tice nas Vodolija(imam dosta prijatelja rodjenih u ovom znaku),nije mi poznato da je neko od njih gusio svoju partnerku (ili partnera ako je bilo reci o zenskim pripadnicima ovog znaka)!
 
Ti ocigledno nisi svestan skim si se upetljao,nisi joj dorastao pa trazis savet od drugih,sta ti ustvari hoces od nje,platonsku ljubav ili nekog ko ce razumeti tvoje male hirove.Ohladi odnose dok ona sama ne pronadje nekog interesantnijeg i to je to.Nemoj posle da ti bude zao,ona ili voli ili mrzi.Ako je nizi tip skorpije probaj da bude sto manje primetljivo da zelis da je otkacis.Moze biti spremna na sve.Pozdrav od skorpije.
 

Back
Top