Vladimir Putin najveci prijatelj Srbije!

JerryRopero

Primećen član
Poruka
835
Beograd -- Ruski predsednik Vladimir Putin ocenio je da će ova godina biti odlučujuća u rešavanju problema Kosova.


On je dodao da će Rusija, "kao i pre", pružati podršku legitimnim zahtevima srpskog rukovodstva, zasnovanim na striktnom poštovanju principa međunarodnog prava.

"Prisne veze, koje su se istorijski stvorile između naroda naših zemalja, predstavljaju čvrst osnov za progresivan razvoj rusko-srpskih odnosa", navodi se u čestitki koju je Putin poslao predsedniku Srbije Borisu Tadiću povodom 15. februara - Dana državnosti.

Putin je ocenio da međusobne veze Rusije i Srbije poslednjih godina beleže "visoku dinamiku, otvorenost i veru u politički dijalog".

-----------------

Kada je Bush izjavio ovako nesto za Srbiju? Bler? Sirak? Sreder? Markel? Dini? Ko, kada i gde? Niko do Vladimir Putin predsednik Rusije! Zato su Rusi nas najveci prijatelj, jer nas podrzavaju kad je najteze, na delima se prijatelji pokazuju a ne na recima kao zapadni zlocinci sto pricaju EU, integracije, investicije, donacije a ovamo nam otimaju 15% zemlje!
 
filatelista:
Ti se sa ovakvim "lizodupačkim" stavom ne razlikuješ ni za jotu od onih koji tako gledaju na SAD.

nije to lizodupacki stav vec stav iskrenog prijateljstva . kad me neko podrzi u necemo gde mi je stalo ja mu se duboko zahvalim i smatram ga za prijatelja. cenim to i nastojim da uzvratim, i tog prijatelja pomognem kad njemu bude nekad trebalo nesto.

ono sto treba pitati jeste zasto ti i tebi slicni lizete bulju amerikancima vec 15 godina i ako znate da su oni u ovih 15 godina uvek b ili protiv Srbije i srpskog naroda kad god su mogli?
 
JerryRopero:
Beograd -- Ruski predsednik Vladimir Putin ocenio je da će ova godina biti odlučujuća u rešavanju problema Kosova.


On je dodao da će Rusija, "kao i pre", pružati podršku legitimnim zahtevima srpskog rukovodstva, zasnovanim na striktnom poštovanju principa međunarodnog prava.

"Prisne veze, koje su se istorijski stvorile između naroda naših zemalja, predstavljaju čvrst osnov za progresivan razvoj rusko-srpskih odnosa", navodi se u čestitki koju je Putin poslao predsedniku Srbije Borisu Tadiću povodom 15. februara - Dana državnosti.

Putin je ocenio da međusobne veze Rusije i Srbije poslednjih godina beleže "visoku dinamiku, otvorenost i veru u politički dijalog".

-----------------

Kada je Bush izjavio ovako nesto za Srbiju? Bler? Sirak? Sreder? Markel? Dini? Ko, kada i gde? Niko do Vladimir Putin predsednik Rusije! Zato su Rusi nas najveci prijatelj, jer nas podrzavaju kad je najteze, na delima se prijatelji pokazuju a ne na recima kao zapadni zlocinci sto pricaju EU, integracije, investicije, donacije a ovamo nam otimaju 15% zemlje!

Путин је најпаметнији светски лидер задњег столећа. Али глупаци не виде даље од сопственог носа, мисле да је данашња Русија она са шапкама где је нацртана звезда. Нису мрднули из свог села два километра :) Влада је највећи мајстор за прц милева технику што се да видети свакодневно ко гледа очима и мозгом а не другим органима.
 
Putin price neodredjeno i iz njegovih izjava se jasno vidi da ga zabole za Srbe i za Balkan i Putin a i svi ruski zvanicnici u poslednje vreme pricaju kako je "za Rusiju neprihvatljivo bilo koje resenje sa kojim se ne slazu OBE strane" dakle OBE strane i Beograd i Pristina a ne samo Beograd kao sto se ovde tumaci a to je politika tinejdzerke koja oce da se **** a da joj ne udje .Iz tih njihovih izjava se vidi da ih realno bas briga za status Kosova i da smo im i mi a i siptari samo moneta za potkusurivanje i trgovinu sa zapadom.
 
svetolik trpkovic:
Putin price neodredjeno i iz njegovih izjava se jasno vidi da ga zabole za Srbe i za Balkan i Putin a i svi ruski zvanicnici u poslednje vreme pricaju kako je "za Rusiju neprihvatljivo bilo koje resenje sa kojim se ne slazu OBE strane" dakle OBE strane i Beograd i Pristina a ne samo Beograd kao sto se ovde tumaci a to je politika tinejdzerke koja oce da se **** a da joj ne udje .Iz tih njihovih izjava se vidi da ih realno bas briga za status Kosova i da smo im i mi a i siptari samo moneta za potkusurivanje i trgovinu sa zapadom.

Nije tačno!
Ima grafikon!
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3753776&postcount=8
 
JerryRopero:
nije to lizodupacki stav vec stav iskrenog prijateljstva . kad me neko podrzi u necemo gde mi je stalo ja mu se duboko zahvalim i smatram ga za prijatelja. cenim to i nastojim da uzvratim, i tog prijatelja pomognem kad njemu bude nekad trebalo nesto.

ono sto treba pitati jeste zasto ti i tebi slicni lizete bulju amerikancima vec 15 godina i ako znate da su oni u ovih 15 godina uvek b ili protiv Srbije i srpskog naroda kad god su mogli?

To je greška, vidiš ja nikad nisam bio atlantista, tako da, ne da nisi našao vrata, već ni crkvu.
A ovde se, ako se ne varam, baš ti trudio da objasniš da u politici nema prijateljstva već interesi, a ovde svršavaš na Putina i veliko drugarstvo prema Srbiji.
Kontradiktoran, ili što bi kazao Kyo, oprečan :grin:
 
JerryRopero:
vi sto ste se kleli u tita i staljina vi se danas kunete u busha.

mi ostali se kunemo samo u Srpstvo i majku Srbiju.


tita i staljina? vidi se da si veliki poznavalac istorije... nešto ne videh da se otvara po petnaest tema dnevno, posvećenih veličanju busha...

hoću reći, užasno ste smorili sa putainom. iskulirajte malo. biće vas manje blam kad vas rusi prodaju, opet.
 
Ко се куне у Путина је будала. Том човеку се треба дивити и радити исто што и он ради за добробит своје земље. Срећом, има и код нас таквих. Завера је направљена да се истреби про западни лоби који је упропастио Србију прошлог века и да се вратимо себи, коренима и вери. А остали, лепо прц милева па нек иду да рибају клозете и буду продавци по ”развијеном” свету.
 
svetolik trpkovic:
Putin price neodredjeno i iz njegovih izjava se jasno vidi da ga zabole za Srbe i za Balkan i Putin a i svi ruski zvanicnici u poslednje vreme pricaju kako je "za Rusiju neprihvatljivo bilo koje resenje sa kojim se ne slazu OBE strane" dakle OBE strane i Beograd i Pristina a ne samo Beograd kao sto se ovde tumaci a to je politika tinejdzerke koja oce da se **** a da joj ne udje .Iz tih njihovih izjava se vidi da ih realno bas briga za status Kosova i da smo im i mi a i siptari samo moneta za potkusurivanje i trgovinu sa zapadom.
Дакле, невероватно је колико су неки од вас пакосни. А и то, само да бисте били контра.
 
niko se ne kune u putina ja mu se samo zahvaljujem na svemu sto cini za Srbiju na medjunarodnom planu i stoga ga smatram za najveceg trenutnog prijatelja Srbije.

Svi "stari prijatelji" su nas odavno izdali. Amerikanci, Englezi, Francuzi , Nemci - svi se zalazu za nezavisno Kosovo.

ZATO ZIVELA RUSIJA I NEK CRKNU DUSMANI
 

Back
Top