I-really-need-help!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TheUniversalCreep

Zainteresovan član
Poruka
258
Ovo sam postavio i u 'Skole' ali cini mi se da ono nije bas cesto posjecen forum.
Sutra nam lektira Gorski Vijenac i ja sam gotov ako ovo ubrzo ne nadjem.
Ne treba mi prepricana, nego aforizmi,rugalice,kletve,blagoslovi(1. i 4. kolo),zdravice i anegdote iz nje.Ljudi pomozite!Vidite u Guglu, bilo gdje samo mi ovo nadjite.Ubijam se evo pola sata nidje ne mogu da nadjem.Pa koliko toliko bi mi pomoglo.
 
"Chashu meda josh niko ne popi da je chashom zhuchi ne zagrchi,pomeshane najlakshe se piju"
valjda je tako :lol:
ja to stalno citiram...i "Kome zakon lezi u topuzu,tragovi mu smrde nechovjeshtvom"
i to je sve shto ti mogu recji
 
NirvanaCreep:
Ovo sam postavio i u 'Skole' ali cini mi se da ono nije bas cesto posjecen forum.
Sutra nam lektira Gorski Vijenac i ja sam gotov ako ovo ubrzo ne nadjem.
Ne treba mi prepricana, nego aforizmi,rugalice,kletve,blagoslovi(1. i 4. kolo),zdravice i anegdote iz nje.Ljudi pomozite!Vidite u Guglu, bilo gdje samo mi ovo nadjite.Ubijam se evo pola sata nidje ne mogu da nadjem.Pa koliko toliko bi mi pomoglo.

eeeee...junace...i jedinica je ocjena...
 
mi smo to ucili napamet...ali se secam samo nekih stihova koji nisu ni rugalice ni anegdote..

a ja sto cu ali sa kime cu
malo rukah malena i snaga
jedna slamka medj vihorove
sirak tuzni bez nigdje nikog
moje pleme snom mrtvijem spava
suza moja nema roditelja
nadamnom je nebo zatvoreno
ne prima mi placa ni molitve

:) dalje ne znam...ovo izgovara vladika danilo
 
najdosadnija knjiga koju sam ikada procitala.
ne znam kad mi oci nisu ispale,koliko sam visila nad njom pokusavajuci da se nateram da citam.
morali smo da ucimo 100 stihova valjda napamet.
i sve sam zaboravila....
e secam se da su 'gledali u pleca brava' ....
uzas....thnx god da sam taj nesretni trenutak mog skolovanja uspela uspesno da zavrsim :neutral:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top