Израел је за независно Косово и за велике инвестиције шиптарима

Анти-дахија

Početnik
Banovan
Poruka
45
02/08-Update: Shimon Peres was quoted yesterday by Kosovapress as saying that Israel will indeed support the Independence of Kosovo. He also indicated that Israel will invest significantly in Kosovo by reiterating to Mr. Thaqi that Israel has some major investment plans for Kosovo. Mr. Peres reasoned the Israeli support for Kosovo by saying that “Kosovo and Israel are one of the most pro American nations in the world”
http://www.balkanupdate.com/2007/02/kosovo-opposition-leader-to-visit.html

И хајде сад нек ми неко почне лупетати о Српско јеврејском пријатељством. Хитлер је ипак био у праву што се тиче Јевреја. Олбрајтову спасили Срби, она узвратила да затире Србе. Типична јеврејка.
 
Анти-дахија:
http://www.balkanupdate.com/2007/02/kosovo-opposition-leader-to-visit.html

И хајде сад нек ми неко почне лупетати о Српско јеврејском пријатељством. Хитлер је ипак био у праву што се тиче Јевреја. Олбрајтову спасили Срби, она узвратила да затире Србе. Типична јеврејка.

Piše kosovo-opposition-leader-to-visit...

Dakle ŠIPTAR TRČI A NE JEVREJ!
Gde TRČE SRBI?

Stay away, stay away
from Dixieland


Opet krivi Jevreji što Srbin ne radi ništa...
A jel ste primetili, da na keksićima i čokoladicama piše i na albanskom???
Ja bih to povezao sa Jevrejima.
Sigurno su oni umešani u to...

Stay away, stay away
you dont belong to Dixie...
 
Анти-дахија:
http://www.balkanupdate.com/2007/02/kosovo-opposition-leader-to-visit.html

И хајде сад нек ми неко почне лупетати о Српско јеврејском пријатељством. Хитлер је ипак био у праву што се тиче Јевреја. Олбрајтову спасили Срби, она узвратила да затире Србе. Типична јеврејка.


ja to citao pre par dana [izjava g. ceku-a] da super stojimo sa njima, ali ako vam kazem , neko ce odmah "... onaj sipac se prose***a..." pa rekoh necu, bolje da to sami skontate
 
Iron Lord:
Piše kosovo-opposition-leader-to-visit...

Dakle ŠIPTAR TRČI A NE JEVREJ!
Gde TRČE SRBI?

Stay away, stay away
from Dixieland


Opet krivi Jevreji što Srbin ne radi ništa...
A jel ste primetili, da na keksićima i čokoladicama piše i na albanskom???
Ja bih to povezao sa Jevrejima.
Sigurno su oni umešani u to...

Stay away, stay away
you dont belong to Dixie...

Холбрук, олбрајтова, скоро цела клинтонова администрација су били јевреји. Српски политичари су и за време Милошевића били пуно у контакту са Шитраелом. Срби указивали на многе спасене јевреје од Срба. Ништа није помогло. Јевреји су били током турске окупације Српских земаља, пријатељи са турцима, против Срба.

Јевреји су убили исуса. Право лице јевреја:

Шиптарски зликовац срдачно примљен у Шитраел:
thaqi_peres%28070207%29_thmb.jpg
 
adem_ks:
ja to citao pre par dana [izjava g. ceku-a] da super stojimo sa njima, ali ako vam kazem , neko ce odmah "... onaj sipac se prose***a..." pa rekoh necu, bolje da to sami skontate

Неће вечито трајати Шитраел и С.а.д. Кад се сруше, ми ћемо рашчистити са вама за сва времена. За сада се можеш кезити и ловити Српске цивиле по Косово. Доћи ће дан кад ће се ми Срби последњи сe смејати, а то је најслаће.
 
adem_ks:
ja to citao pre par dana [izjava g. ceku-a] da super stojimo sa njima, ali ako vam kazem , neko ce odmah "... onaj sipac se prose***a..." pa rekoh necu, bolje da to sami skontate

Адеме, да ли знаш шта је концесија? Е то ће да буде твоја Косова Репубљик, пошто ће да се преговори раде у срцу Београда. Ловка стиже на рачун Државе Србије, а ви ћете као лале да рмбачите и правите путеве, шишате травњаке, градите фабрике, идете у руднике, поправљате далеководе и сличне ствари које ће све остати Држави Србији у власништву за једно 20 година. Једном робови, увек робови. Шта ћеш, таква вам је судбина намењена.
 
Прц Милева:
Адеме, да ли знаш шта је концесија? Е то ће да буде твоја Косова Репубљик, пошто ће да се преговори раде у срцу Београда. Ловка стиже на рачун Државе Србије, а ви ћете као лале да рмбачите и правите путеве, шишате травњаке, градите фабрике, идете у руднике, поправљате далеководе и сличне ствари које ће све остати Држави Србији у власништву за једно 20 година. Једном робови, увек робови. Шта ћеш, таква вам је судбина намењена.

TRT milojko
 
Прц Милева:
Адеме, да ли знаш шта је концесија? Е то ће да буде твоја Косова Репубљик, пошто ће да се преговори раде у срцу Београда. Ловка стиже на рачун Државе Србије, а ви ћете као лале да рмбачите и правите путеве, шишате травњаке, градите фабрике, идете у руднике, поправљате далеководе и сличне ствари које ће све остати Држави Србији у власништву за једно 20 година. Једном робови, увек робови. Шта ћеш, таква вам је судбина намењена.
Oni vole da budu robovi. Da nije bilo Srbije albanija bi i sad bila deo Turske :D

A sta tek reci o sramnoj predaji Musoliniju pre II. sv. rata, kada su prihvatili gori status od kolonijalnog, bez ikakvog veceg otpora. Etiopija se tukla sa Italijanima, a sipci se predali....
Toliko o nekakvoj njihovoj "borbi za slobodu na Kosovu".
Nikada se nisu borili ni za slobodu Albanije.....
 
adem_ks:

То ће ти бити кад следећи пут изађеш да се дереш на улици па кад ти га онај црни Натовац од 120 кила да са електричним пендреком онда му реци ”Немој Милојко... бићу добар”
 
Salvantis:
Oni vole da budu robovi. Da nije bilo Srbije albanija bi i sad bila deo Turske :D

A sta tek reci o sramnoj predaji Musoliniju pre II. sv. rata, kada su prihvatili gori status od kolonijalnog, bez ikakvog veceg otpora. Etiopija se tukla sa Italijanima, a sipci se predali....
Toliko o nekakvoj njihovoj "borbi za slobodu na Kosovu".
Nikada se nisu borili ni za slobodu Albanije.....

Они су били понизни и стрпљиви. Ово друго је позитивна особина. Али као што си рекао, слугерањски позив је у њиховом СиВију и не могу да побегну од тога. Судбина бале. Ко у песми ”Т’га за Југ” :)
 
Прц Милева:
То ће ти бити кад следећи пут изађеш да се дереш на улици па кад ти га онај црни Натовац од 120 кила да са електричним пендреком онда му реци ”Немој Милојко... бићу добар”

jes, da sam ja lud.... ja ne zurim, drugi rade za mene, doduse polako ali ... kad adodju i kazu izvolte mister [tako se oni svima obracaju, kulturan narod] adem evo vam tapije na kosovo, i ako vas neko dira vi samo zviznite[ mislim zvizduknite] i mi smo tu
 
Powerslave:
A zar Kosovo vec nije nezavisno?

Svaki narod zaslužuje vlast/ državu kakvu ima: Nisu demokratizovani i ne mogu biti konst. narod u Srbiji, a nisu zreli da bi imali svoju državu.....čekaju se rezultati evolucije ili ubrzani tečaj demokratizacije širokih masa....
eh, kako bi to JeBoTito brzo rešio, i svi bi mu pljeskali.....
 
adem_ks:
jes, da sam ja lud.... ja ne zurim, drugi rade za mene, doduse polako ali ... kad adodju i kazu izvolte mister [tako se oni svima obracaju, kulturan narod] adem evo vam tapije na kosovo, i ako vas neko dira vi samo zviznite[ mislim zvizduknite] i mi smo tu

Иди код палестинаца и кажи им да су јевреји културни, па да видиш како ћеш да се проведеш. Култура је за тебе шиптаријо да кољеш Српске цивиле и да се хвалиш зликовачком С.а.д и Шитраелом да ти помажу у тим злочинима.

Као што сам ти раније рекао, нећете вечито бити заштићени од Шитраела и С.а.д. Повратићемо Косово, и средити рачуне са вама за сва времена.
 
About Me
Name:
Ferik F.
Location:
US
Age: 27. Location:USA. Education: BA in Economics, Political Science and a minor in Computer Science from Rockhurst University. Graduate School:Master of Business Administrataion(MBA) from Rockhurst University. Something Interesting about me: I had an article about Kosovo published in the Financial Times about 2 years ago.



Izvor.......
 

Back
Top