Хоће ли нас Хавијар одвести у Европу?

проф.Гроф

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
Знам да ово није тема за "политику", али мало шале и да видим колико ће људи да се упеца на ову тему.

Мислим на Хавијара КЛЕМЕНТЕА :lol: :lol: :lol:

Али стварно и ко нам више даје шансе када мислимо о Европи,овај ниски Хавијар или онај високи представник ЕУ - Хавијар Солана
 
kaze se havijer ( na spanskom javier )
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
проф.Гроф:
Знам да ово није тема за "политику", али мало шале и да видим колико ће људи да се упеца на ову тему.

Мислим на Хавијара КЛЕМЕНТЕА :lol: :lol: :lol:

Али стварно и ко нам више даје шансе када мислимо о Европи,овај ниски Хавијар или онај високи представник ЕУ - Хавијар Солана

Kakve bi koristi imao Srbin, obični, od ulaska Srbije u NATO?
 
fosilvaso:
Kakve bi koristi imao Srbin, obični, od ulaska Srbije u NATO?

Али зато би изгледа имао више користи када би нас овај други Хавијар, нижи, одвео на Европско натјецање у ногомету.......

Коме више да верујемо и ко је бољи од њих двојице?
 
misoni:
Није тачно.Мушка имена се увек пишу малим словом.8):D

Не она је мислила на оног ниског па је зато написала малим словом, а кад мисли на оног височијег онда пише великим. Има логике.........
 
проф.Гроф:
Али зато би изгледа имао више користи када би нас овај други Хавијар, нижи, одвео на Европско натјецање у ногомету.......

Коме више да верујемо и ко је бољи од њих двојице?

Obe varijante bi bile preskupe za Srbiju, a pitanje je koliko bi se dugoročno isplatilo?
 
проф.Гроф:
Не она је мислила на оног ниског па је зато написала малим словом, а кад мисли на оног височијег онда пише великим. Има логике.........
Грофе,пази се жена које сматрају да мушка имена треба писати малим словом!8-):D
 
misoni:
Грофе,пази се жена које сматрају да мушка имена треба писати малим словом!8-):D

Ма добро, ја сам намерно написао Хавијар јер их таквим именом обојицу народ зове. Али и признајем да сам се уверио да моја драга колегиница са форума одлично зна шпански што може и да се примети лако. Чим је нека серија на шпанском на било ком каналу .., ње нема на форуму!
 
проф.Гроф:
Ма добро, ја сам намерно написао Хавијар јер их таквим именом обојицу народ зове. Али и признајем да сам се уверио да моја драга колегиница са форума одлично зна шпански што може и да се примети лако. Чим је нека серија на шпанском на било ком каналу .., ње нема на форуму!
Не бих о њој,надам се да ме је ставила на игноре!:D
 
Norma Kampl:
Што се тиче Хавијера, ја сам пре за овог:


JavierBardem.jpg


Е баш лепо Норма што си поставила овог Хавијара..........., можда се сад и Кјо укључи у ову расправу. Она двојица нису по његовом окусу.........
 
Banshee:
vidi ovu dvojicu sto su seli da tracare ko neke babe :D
@gorf: vidim da se razumes u spanske serije bolje od mene,a i lokalnih tetki na forumu :) samo avaj,ja sam spanski ucila u spaniji,a ne uz tv.
@misoni: nisi mi na ignore-u ,ne znam odakle ti to,ali ako imas posebnu zelju da te stavim na listu,nemoj se ustrucavati da trazis ;)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
Зашто бих ја теби сугерисао било шта?Ја,лично не бих НИКАД никог ставио на игноре,чак ни оне који пишу глупости на ПП.8)
 
Banshee:
@gorf: vidim da se razumes u spanske serije bolje od mene,a i lokalnih tetki na forumu :) samo avaj,ja sam spanski ucila u spaniji,a ne uz tv.


Кларо, кларо........., само се мало шалим , то је забрањено? :wink:

Ево сада је на "Пинку" серија "Валерија" , а ти си са нама овде.....Значи нисам био у праву!
 
Hey amigos . . .
Adelante amigos . . .
Vamos vamos mi amor
Me gusta mucho tu sabor
No no no no tu corazón
Mucho mucho tu limón
Dame de tu fruta
Vamos mi amor . . .
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Ay que rico

Ay que rico un dos tres
Sí te deseo otra vez
Pero no no no tu corazón
Más más más de tu limón
Querido
Dame de tu fruta
Dame de tu fruta
Vamos mi amor . . .
Te quiero puta!
Te quiero puta!
Ay que rico

Entre tus piernas voy a llorar
Feliz y triste voy a estar
Feliz y triste voy a estar

Más más más por favor
Más más más sí sí señor
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
No me tengas miedo
No te voy a comer
Más más más por favor
Más más más sí sí señor
Sí sí señor

Te quiero puta!
Te quiero puta!
Dámelo dámelo
Te quiero puta!

Ay, ay, ay, ay, ay... rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
fosilvaso:
Da, odlično, a kakvu su nam propagandu udarili, 'šešeljevci' i 'arkanovci' bi širom sveta mogli biti eltne jedinice za završne operacije, kada zakažu sve diplomatske i miroljubive vojne akcije....

jel to kao pomocnici aviona ili apaca.... po onom vicu"..mujo sta si ti po zanimanju- ja pomocnik bagerista...- a sta ti je to - pa sta ne moze bager, ja lopatu u ruke pa..."
 

Back
Top