azdaja i alkohol...

odgovor je sledeci:

  • moracu da sikoristim 50/50... ili pomoc prijatelja... javljam se kasnije...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
stvarno interesantno zapazanje... hvala topmodelsice... sad se ja pitam... da li stvarno sedmoglava azdaja razmislja svakom glavom posebno ili sa svim glavama isto? i na primer, kad joj neki vitez odsece glavu po glavu, zato sto je zla (molim drustva za zastitu zivotinja da se ne javljaju, jer je ovo samo kobajagi...), da li ona ima manju moc percepcije i da li postaje gluplja? ili je podjednako opasna kao kad ima sedam glava?
 
isto bi bilo da sam ja otišla kod frizera, rekla joj -skrati 1 cm, a ona skrati 7cm...to više nisam ja....neko vreme, potom, moram da se tražim u ogledalu dok se ne ugledam...

tako je i sa aždajom...ozbiljno...postaje dezorijentisana!
 
pa verovatno... al' me sad bas zanima... moracu da izguglam to... mora da postoji neka knjiga... ili neki clanak... a ako ne postoji? hm... pa onda cu ja napisati nesto... a posle ce to biti tacno sve dok mi neko ne opovrgne teoriju... a posle... kad ti opovrgnu teoriju? onda cu otici na jedno mesto... jel sam vam pricao vec? oblacno... toplo... sa vetrom toplim isto... i tamo jedno mesto da se sedne... ali cu ja ipak na trenutak ustati... i pustiti vetar na sebe... i smejacu se... srecan...
 

Back
Top