Зашто ми је скинута тема

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Дафмен:
Питање за модераторе - Зашто ми је скинута тема о потпаролки ДСа Јелени Марковић званој Прешао ме цели батаљон?

Ахахахаааааа......нисам знао за овај "батаљон".......идем да видим.....


c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
eremita:
Ахахахаааааа......нисам знао за овај "батаљон".......идем да видим.....


c008.gif
c008.gif
c008.gif

Еремита поставио сам тему иначе о томе како је Јелена Марковић поред свог изгледа калаштуре дошла на место потпарола ДС. И то баш синоћ је поставих и беше популарна веома брзо се скупило доста псотова. Кад оно данас је нема као да је у земљу пропала.
 
Дафмен:
Еремита поставио сам тему иначе о томе како је Јелена Марковић поред свог изгледа калаштуре дошла на место потпарола ДС. И то баш синоћ је поставих и беше популарна веома брзо се скупило доста псотова. Кад оно данас је нема као да је у земљу пропала.

Видим, ја проб'о да је нађем, али нема је.......кхм....до сада је био обичај да се тема закључа, а сада је новост БРИСАЊЕ....... 8-) ш'а можемо, тако је наредио газда...
 
Зашто је пљување и вређање изношење чињеница. Реално једна жена која се бави политиком не би смела да изгледа као последња фаћкалица и калаштура. Реално ајде да се не лажемо да је свако ко је видео дотичну сигурно помислио " Колико је њих преко ње прошло да би она дошла до тога што јесте данас.
 
Дафмен:
Зашто је пљување и вређање изношење чињеница. Реално једна жена која се бави политиком не би смела да изгледа као последња фаћкалица и калаштура. Реално ајде да се не лажемо да је свако ко је видео дотичну сигурно помислио " Колико је њих преко ње прошло да би она дошла до тога што јесте данас.
Alo bre covece da li ti znas sta su cinjenice. To sto ste vi pisali su uvrede, prostakluci, lazi, predrasude i sve ostalo samo ne cinjenice. Sramota. Odvratno. Fuj !!!!!!!! :shock:
 
goxy:
GLAS IRONOV: ''Opominju se svi korisnici da paze na ponasanje i izraze koje koriste, jer cu u suprotnom upotrebiti opcije koje mi stoje na raspolaganju kao moderatoru'' 8-)


A oni koji su se poveli za lošim primerom te isti odobravali sa radošću primatskom vrlo lako mogu isto da završe...

A forum moderator is someone granted special powers to enforce the rules (or, as the case may be, their personal whim; the title refers to the powers more than the intent) of an Internet forum, (Message board or Electronic mailing list). Almost all moderators on all forums can move discussions to different sections of the forum, "close" or "lock" discussions to prevent users from continuing to discuss them, edit the content of individual postings, answer questions (or help people with problems), and "pin" or "stick" discussions so they remain visible in their forum section even if no new postings are made to them; different forums may give their moderators further powers (see Powers below).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top