Okrivljen sam zbog svega

extrance

Početnik
Poruka
35
Kriv sam : nisam se promenio,zbog svadje,zbog mana,kriv sam zato sto trazim malo strpljenja,zbog nasih tri raskida u toku godinu i po dana,kriv sam sto je ona povratila dva puta bivseg muza,smuvala se sa kolegom,kriv sam jer sam ''detinjast'',zato sto sam odbio da cuvam njeno dete,sto sam zeleo nakon dva raskida i drugog pomirenja da iznova steknem poverenja u nju,kriv sam zato sto je prepis kuce moga oca,u kojoj smo trebali da se uselimo,nije mogao da se realizuje za mesec dana,okrivljen sam zbog pritiska koji vrsim na nju prouzrokovanog vrlo cestim slanjem i primanjem SMS poruka i tel.poziva od 5-10dnevno u vecernjim casovima 22h23h ponekad 01h posle ponoci,jutarnjim,od strane njenog bivseg muza,cestih vidjanja,nasamo,u njenom stanu,emotivnih razgovora koje su vodili,...ima jos,nisam siguran da zelite da cujete i ostalo.
 
Pa naravno da si kriv ..... niko te ne tera da sve to trpiš i izigravaš budalu. Otkači je i više nećeš biti kriv. Ti baš voliš da budeš žrtva u vezi i da joj praštaš druge frajere, 5oro tudje dece i povremeni sex sa kolegama samo da bi bili zajedno :shock: Onda nemaš ni malo samopoštovanja - E ZATO SI KRIV.
Mislim da ti imaš veliki problem, a ne ona.
 
extrance:
Kriv sam : nisam se promenio,zbog svadje,zbog mana,kriv sam zato sto trazim malo strpljenja,zbog nasih tri raskida u toku godinu i po dana,kriv sam sto je ona povratila dva puta bivseg muza,smuvala se sa kolegom,kriv sam jer sam ''detinjast'',zato sto sam odbio da cuvam njeno dete,sto sam zeleo nakon dva raskida i drugog pomirenja da iznova steknem poverenja u nju,kriv sam zato sto je prepis kuce moga oca,u kojoj smo trebali da se uselimo,nije mogao da se realizuje za mesec dana,okrivljen sam zbog pritiska koji vrsim na nju prouzrokovanog vrlo cestim slanjem i primanjem SMS poruka i tel.poziva od 5-10dnevno u vecernjim casovima 22h23h ponekad 01h posle ponoci,jutarnjim,od strane njenog bivseg muza,cestih vidjanja,nasamo,u njenom stanu,emotivnih razgovora koje su vodili,...ima jos,nisam siguran da zelite da cujete i ostalo.

Pa zašto pristaješ na sve to? :-?
 
:lol: ej ljudi opustite se malo........i ja mislim da to treba raskantati a jesu ta deca tvoja?? Mozda je on bio dobar prema njoj pa zar je to lose???? Samo se sad oseca ko debil......jer je ona to......e pa burazeru okrenes ledja pa da vidis kako ce da joj falis kad ne bude imala vise koga da jase;)
Poz
 
topmodelsica:
Nego sta je nego si kriv! Mislite da moze neko da okrivi nekog drugog za ono sto se njemu samom desava! Za sve sto vam se desava sami ste krivi i zasluzni!

Да ми је неко реко да ћу некада цитирати Моделсицу са великим СЛАЖЕМ СЕ!, не бих му веровала....:wink:

Али, у овом случају СЛАЖЕМ СЕ у огромним количинама! :)
 
Nevencica:
:lol: ej ljudi opustite se malo........i ja mislim da to treba raskantati a jesu ta deca tvoja?? Mozda je on bio dobar prema njoj pa zar je to lose???? Samo se sad oseca ko debil......jer je ona to......e pa burazeru okrenes ledja pa da vidis kako ce da joj falis kad ne bude imala vise koga da jase;)
Poz


Nevencice,Dete nije moje.Ali buduci da sam oduvek voleo decu,ono mi nije bilo prepreka ni smetnja.Svi smo mi pomalo nezgodni,i vrlo cesto pogresno shvatamo i ne razumemo jedni druge,a onda dodje do komplikacija.Ne zelim da govorim o sebi kao dobrom coveku to ostavljam drugima da uvide,ali sam se predao i posvetio njoj i njenom ugadjanju,ocigledno pogresnoj osobi.Zaprosio sam je,proslog proleca,nudio brak u jesen,opet nakon nekog kraceg vremena sam isto ucinio.Sada vise nismo zajedno.Raskinuli smo.Iako znam da ona ima prejake emocije prema meni,nakon svega nisam bio vise siguran da je ona zena za mene i moju buducnost.Zelim porodicu,zelim vise od svega decu,ali sa onom koja je emotivno stabilnija,zna sta hoce,ne gleda bas sve kroz novac,koja ce mene voleti a ne moje,ona koja je iskrena i postojana,ozbiljna.Grub sam i nezan istovremeno.Uzivao sam da joj poklanjam cvece,da budem sa njom u svemu,da je razumem koliko mogu,da ucinim i ono sto je nemoguce ukoliko bih mogao.Ona je siromasna.Delio sam hranu,novac sve sto sam imao i mogao.Delio sam sa njom probleme.Prihvatio njen hipertireoidizam (bolest stitne zlezde),i druge telesne nevolje,koje nisu bile nimalo opasne po moje zdravlje,ali je bilo rizicno da jednoga dana ne budem imao svoje dete,jer nije bilo sigurno da bi ona mogla da rodi,i kakvo bi to dete bilo.Ustajao sam rano da je budim,da dete vodim u zabaviste,nabavljao lekove,brinuo o njenom i detetovom zdravlju,bio sam joj serviser u kuci,bela tehnika,instalacije,mehanicar,...bio sam tu i danju i nocu,iako nisam spavao kod nje uvek,ali sam bio dostupan,uvek,kada joj je najteze.
 
Pipi Langstrumpf:
A sta si stvarno uradio ? Mrzim igru :"ko je kriv" ali isto tako verujem da u vezi akcija izaziva reakciju. Ona nije zadovoljna. Ti nisi zadovoljan. Pocnite odatle. Inace od silnog drveca necete videti sumu.


Upravo tako,igra ''ko je kriv'' je za decu,ne za odrasle i zrele.Svi smo krivi uvek,manje ili vise.Nisam savrsen,ali nije ni ona,a opet sam bio ostao sa njom,i pored njenog nesavrsenstva.Nisam joj bio od pomoci sto se tice novca (tek ponekad;a i kako bih tek smo se upoznali ona vec,novac.Onda vraca bivseg pa se miri samnom,opet novac,i tako gradimo rusimo,i onda ocekuje od mene ekspres poverenje za tri dana i da sam bankomat,a ja nisam bio zaposlen):placanje kirije,njenih dugova,njenog lecenja,nisam joj obezbedio kucu,...zeleo sam samo da sve ide svojim tokom i Nista Na Silu Niti Na Brzinu.
 

Back
Top