BBC: Srbija podiže spomenik Rockyju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kyo.

Elita
Poruka
22.685
BBC: Srbija podiže spomenik Rockyju

Srpski grad Žitište često se u prošlosti borio s poplavama i odronima zemlje, zbog čega su njegovi stanovnici govorili da je pomalo uklet. Stoga su se gradski oci dosjetili da za borbu protiv loše sreće angažiraju Rockyja Balbou, odnosno izgrade njegov kip usred grada. Ovim pothvatom nadaju se dati svom gradu pozitivni imidž, a kako bi svoj plan i ostvarili kontaktirali su i grad Philadelphiu u kojem već postoji Rockyjev kip.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/6353659.stm

____________________
za takve beeep stvari se ima para
:roll: 8-) 8-)
 
Sentimentalna budala:
Tamo pise ''malo selo'...

Тачно "мало село" - весело, ишло у биЈоскоп и гледали филмског лика и том филмском лику подижу споменик - ВИРТУЕЛНА ПАМЕТ НАСТАЛА ОД
ПРАЗИЛУКА боље да село назову Празилукиште него Житиште......брука и срамота...........
 
spomenik rokiju :lol:
ni glupljeg filma,niti gore ideje :neutral:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
sinmbad:
...kakva mlada država sunce ti žareno..... :evil:
...nisu te ovi tvoji učili kada je postala Srpska država.....


bila nekoć davno
nekad bilo sad se spominjalo

u svakom slučaju
dok ste vi još nosili zastavice SR Jugoslavije i do nedavno fučkali na "vlastitu" himnu
a svijet je pritom mislio da se u Srbiji fučka kad se nečemu divite :lol: :lol:

Hrvatska je za to vrijeme gradila svoj imidž i gurala svoje brendove (crvena kocka šahovnice, kravata, Dubrovnik, najatraktivnija destinacija, sport, kulturu itd itd, sve pod istom himnom i zastavom)

Tako da mi možemo reć mi svoju državu imamo 17 godina
a vi tek godinu dana
i još je sasvim izvjesno kolika će biti do kraja te iste godine

moja je već 17 godina ista kakva je i bila u SFRJ
znači već 50ak godina
 
Salvantis:
I sad kad te cuje Jomini da mu vredjas omiljenog filmskog heroja, ima da bidne svasta :mrgreen:


Inace bile dve teme sa ovom pricom, jednu je Iron zakljucao, druga je u acinom dnevniku.
Bre ljudi, obratite paznju malo, ne moram ja sve da vam govorim :D

ups nastradat će i Banshina i Sevkina patkica
8)

samo da jomini ne vidi

odosmo na Karibe u paketu na tjedan-2 dana
ako ne dadne više
 
Markelja:
Pa jesi dozvolila Miti da slepo veruje da si lezbaca? Nisam ja od tvoje fele. Tamo u vasoj domoljubivoj zajednici uzivajte....
ne tangira me to kad me netko tako prozove ili depre pa ne reagiram
ali se isti sami izdaju
jer najveći homofobi upravo i jesu depre na kvadrat
samo si to ne žele priznat ili se ne osude priznat zbog patrijahalnog društva u kojem žive...zzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top