Utisak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene kakav bi utisak ostavio decko koji bi vas na prvom sastanku odveo na zurku di se odrzava grupnjak, a na ulazu morate skinuti pantalone do pola guze da vas obezbedjenje lupi kitom i lupe vam pecat na guzu (pecat je broj da mozete podici garderobu) i di sluze goli konobari kojima landaraju kite?
 
pa recimo da bi ostavio jak utisak.... e sad sam se setila glupe arine iz mi nismo andjeli kad pita 'a gde si to mislio da me izvedesh?' :lol:
sinnke jel bi izveo i trudnjachu na tako neko opasno mesto?
 
2pike:
brate, zabrinjavas me...

Ma nema nista bolje od tih zurki. Povedes neku koja voli kesh i onda joj svi daju po 100 eura i torbaju je a ti to gledas sa strane i onda se oni svi pomeraju a ti s dignutom kitom i 500 eura prilazis i kazes sad ce biti u guzu. I samo joj govoris "kujo jel volis kad guza boli zbog kesha" I onda za kosu glavu sto nize i torbanje u guzu i na kraju svrsavanje po licu a da to svi gledaju. U idem drkat ovo je predobro.
 
otqd znam.. ti si tako otvoren.. mozhda bi probao s trudnjachom... ima ih koji se lozhe.....
a kakva ti je to zhurka kad ima konobare? burzhujska neka a? posle zhalish necje me niko neam kinte.... a vamo konobari s kitama ovo ono.....
 
Iivija:
otqd znam.. ti si tako otvoren.. mozhda bi probao s trudnjachom... ima ih koji se lozhe.....
a kakva ti je to zhurka kad ima konobare? burzhujska neka a? posle zhalish necje me niko neam kinte.... a vamo konobari s kitama ovo ono.....

Ae kad rodis javi se pa cu ti naci nekog.
 
sinnke:
Zene kakav bi utisak ostavio decko koji bi vas na prvom sastanku odveo na zurku di se odrzava grupnjak, a na ulazu morate skinuti pantalone do pola guze da vas obezbedjenje lupi kitom i lupe vam pecat na guzu (pecat je broj da mozete podici garderobu) i di sluze goli konobari kojima landaraju kite?

Dobile bi utisak qrca u guzicu :lol:
 
Moja prva žurka u bg je bila takva, iznenadila je i mene i još jednu devojku sa pravnog i gle čuda umesto da smo dugo ostali na žurci , otišli smo ranije i završili kod mene....Bila je sva stidna, baš kao i ja......
 
...i dok me vodi na zzurku lupa me kitom...
...i dok mi placa pice lupa me kitom...
... i dok mi govori qrvo il svetice lupa me kitom...
...a kad mu spremim sarmu, tad me lupi najache...
(a onda me kao svaku dobru zzenu vodi na zzurku gde me lupkaju kitom, kao da mi nije dosta toga po vasceli dan, i gde mi lupe... pechat (a ne kitu, vidi iznenadjenja!) na guzu, ko da sam stoka....)
 
Tuzni_patak:
Moja prva žurka u bg je bila takva, iznenadila je i mene i još jednu devojku sa pravnog i gle čuda umesto da smo dugo ostali na žurci , otišli smo ranije i završili kod mene....Bila je sva stidna, baš kao i ja......
... i onda ste, zorom, otišli u Sabornu crkvu i molili se duuuuuugo i pokorno, ne bi li vam bili oprošteni sinoćni gresi ...
 
sinnke:
Ma nema nista bolje od tih zurki. Povedes neku koja voli kesh i onda joj svi daju po 100 eura i torbaju je a ti to gledas sa strane i onda se oni svi pomeraju a ti s dignutom kitom i 500 eura prilazis i kazes sad ce biti u guzu. I samo joj govoris "kujo jel volis kad guza boli zbog kesha" I onda za kosu glavu sto nize i torbanje u guzu i na kraju svrsavanje po licu a da to svi gledaju. U idem drkat ovo je predobro.


Veoma veoma maštovit mladić ... šta bi bilo da ti se tek mašta ponekad i ostvari ... pa ti bi crko od uzbudjenja, ne bi ni stigao da ga izdr.kaš na kraju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top