ZIVETI SAM ?!?!

Ја не спремам своју собу ни код куће(лажем спремам кад ме стара натјера и каже да нећу изаћи ако соба не буде ко апотека, ја је онда средим да изгледа као апотека али ормаре и ладице није пожељно отварати да се не би поновило првобитно стање), живјети сам???Шта би ја дала за то.....у томе нема мана....само нек старци плаћају трошкове и не завирују у стан!!!!:):):):):):):):)
 
me... ja nemam bas neki razlog da idem od kuce... dovoljno je velika za sve... ja kad odvrnem muziku matorci ni ne cuju, a u sobu mi nikad ne zaviruju (cak me i na rucak zovu telefonom-logika!?) i meni je zivot super! odselicu se kad krenem na fax! =)
 
Da mogu sad bi se odvojio od mojih... Ne smetaju oni meni toliko, ali kad dodjem iz grada onako pijan, a soba ujutro smrdi na alkohol i onda me ceo dan dr*aju zbog toga... Zato kad krenem na fax, odma se selim.


:)
 
Ja sam prilichno smotana i nesposobna shto se tiche odrzavanja kucje..Ovako mi je svejedno,kao da sama zivim,poshto mi K nikad nije kod kucje,a opet ima ko da chisti,kuha,pere..
Kad smo kod toga,danas mi se drug rugao da ne znam ni shal sloziti...A znala sam.

A shto se tiche zivota sa drugaricama,i one su srednja zalost,jer su sve imale mame,babe i tetke da im spremaju.Tako da...Moram pocheti uchiti. :D
 
za to je potrebna zrelost i pozrtvovanost..sve je to lepo i fino,ali ipak velika oodluka...i u pocetku zvuci super,kao sama sam,mogu da radim sta hocu,ali kad stignu obaveze....pa moras i da ucis/radis,pa i spremas stan,hranu...nije lako.....a to kao moji da mi placaju sve,stan,hranu....hm...pa fora je da se sam snadjes,nece te oni stalno izdrzavati
 
Lucky girl:
za to je potrebna zrelost i pozrtvovanost..sve je to lepo i fino,ali ipak velika oodluka...i u pocetku zvuci super,kao sama sam,mogu da radim sta hocu,ali kad stignu obaveze....pa moras i da ucis/radis,pa i spremas stan,hranu...nije lako.....a to kao moji da mi placaju sve,stan,hranu....hm...pa fora je da se sam snadjes,nece te oni stalno izdrzavati

da..u pravu si...ja sam dosta razmazena,lenja,nista ne pomazem u kuci,pa sam mislila da bi me ovo promenilo i osamostalilo.i da imam obaveze
 

Back
Top