Letnja avantura na jedno vece! Jel' devojke, kako vi to dozivljavate???

agaston:
E znas sta, iz svog ugla znam kako je! Al' me zanima, kakva je devojka kada se vrati svome rodnom kraju pa prica ortakinjama... ovo ono...

Kako vi DEVOJKE to zaista dozivljavate???

Eh davno je to bilo, kada sam bila slobodna i imala letnje avanture. Pa dozivljaj je bio odlichan...Romantila...beg od realnostii...luda zaljubljenost...i naravno ..razocarenje i patnja prilikom odlaska kuci...Nema tu puno filozofije...:)
 
Nevencica:
Boze kako bi gledale na letnju avanturu???? Kao da je letnja avantura :| ;)

Ma ne... zanima me da li ste u kontaktu posle sa tim nekim. Da li se cujete??? Pogotovu iz vecih gradova, prerasta li to u nesto ozbiljnije kasnije!!! Mene iskreno zanimaju vasa iskustva... pazi, niko ovde ne trazi da detaljisete (mozda malo)... znate ono... "setali smo...bla,bla... ja sam se ubola na neki trn na plazi... bla,bla... on mi je sisao nozni palac da ga izvadi... hahahahaha"... dobro de... salim se!!!

Ali nesto u tom stilu!!! :-D :-D :-D
 
Pa ako je stvarno letnja avantura onda je obicno neko ko je ne vazan u emotevnom smislu. I prica se o njemu zavisno od stepena dosade tj ima li ista novo na pomolu ili ne;) Znaci sve zavisi od situacije. Tebi se desaa nesto na tu temu? Pa sve je individualno i sad kad bi ti ja ispricala pricu o svojoj avanturi ti pomislio da tebi nema sanse sa tom devojkom npr. Posto meni do tog decka nije bilo stalo uopste......ni sad mi nije. Nije da ga ne volim pa ga sad nesto olajavam kao fuj i tako to, ali jednostavno mi nije stalo do njega na taj nacin eto ....... pa je bio tu da popuni vreme.....ali nista negativno naravno ;)
poz
 
agaston:
E znas sta, iz svog ugla znam kako je! Al' me zanima, kakva je devojka kada se vrati svome rodnom kraju pa prica ortakinjama... ovo ono...

Kako vi DEVOJKE to zaista dozivljavate???

Pa normalno, kao i vi. Lepo se provedemo, a onda ispričamo drugaricama kako je bilo ... da li je sex bio dobar ... da li smo doživeli orgazam ... itd itsl
 
agaston:
E znas sta, iz svog ugla znam kako je! Al' me zanima, kakva je devojka kada se vrati svome rodnom kraju pa prica ortakinjama... ovo ono...

Kako vi DEVOJKE to zaista dozivljavate???

Kako kada..... imala sam lenju avanturu koja se 3. leta za redom ponavljala..... i bilo je bas, bas lepo.... Klinacki, zaljubimo se preko leta, pa se posvadjamo u oktobru, novembru (preko tel. normalno jer se ne vidjamo, daleko je), pa se ne cujemo do maja, juna... I tako u krug... Sada to dozivljavam kao lepu uspomenu, jer moja poslednja letnja avantura (sa tadasnjim drugom) vec dugo traje.
 
Imala sam samo jednom do sada na moru....u Suncevom Bregu...
Upoznali smo se nas 10-tak on je bio sa gomilom drugarica.Vece pre toga bili smo u neku diskoteku u povratku uz put ja i on sasvim slucajno (brze smo isli od ostalih) bla-bla sednemo na klupici kod hotela i pricali smo do 3-4,ali nista posebno,zezala sam ga nesto,i kad sam posla na spavanje,samo me je povukoza ruku i poljubio :???:
Sutra uvece kisa je padala ko iz kabla,provala oblaka...i tako svi smo setali iz jedne sobu u drugu,zezali se...da bi on odjednom doso u moju sobu,ja sam trenutno bila sama,i tako...kisa,leto,sparno,dosadno nam i krene to samo od sebe...
Nije bilo nesto posebno,ali jbg.Ostao mi je u lepom secanju,culi smo se par puta posle mora.Cak sam ga pre 3 godine videla na Zlatiboru i bas mi je bilo drago.
Pozdrav za tog momka iz Backe Palanke! ;-)
 
...svake godine letujem u istom mestu... u stvari, na kraju uvek tu zavrshim.
...standardna ekipa poslednjih 5 godina...
...prve godine kada sam otishla, malo sam "avanturisala" sa jednim od tih iz standardne ekipe... ...sledece godine nisam. on se malo ljutio. ali ga je proslo...
...a ja sam doshla do jednog zakljuchka - ne seri tamo gde jedesh.
...inache, momak zzivi u bgd... nikad se za poslednjih 5 godina nismo sreli sem na moru, niti smo se ikad dogovarali da se vidimo u bgd... a koliko znam, chak zzivimo relativno blizu jedno drugom.
...ne znam da li bih ga prepoznala a da nije u kupacim gacama.... :)
 

Back
Top