DA LI POLITIČARI DOLAZE NA VLAST ZBOG NARODA ILI ZBOG SEBE

Da li političari dolaze na vlast zbog sebe ili naroda?


  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
kyo optimista,jedini u anketi :lol:
politicari su tu zbog sebe,iako bi trebalo da budu u sluzbi naroda.ali mislim da takvih ima svuda manje vise,samo se kod nestabilnih zemalja bolje vidi :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
blondi:
ako neko dolazi iskljucivo zbog sebe, kako uspeva da ubedi narod da ga izabere za svog (narodnog) predstavnika?!
Valjda si gledala predizborne kampanje? U vecini Narod nema vremena da prati politiku rekla-kazala i lako nasedaju na limunade u kampamnji. Po selima su vozili putujuce bioskope evo za ove izbore a govor pred film je u stilu " Ako glasate za nas...."
 
Jary:
Valjda si gledala predizborne kampanje? U vecini Narod nema vremena da prati politiku rekla-kazala i lako nasedaju na limunade u kampamnji. Po selima su vozili putujuce bioskope evo za ove izbore a govor pred film je u stilu " Ako glasate za nas...."
ja inace pratim izbore pod nekim drugim suncem ali nebitno - jednostavno ne verujem u logiku da je citav nas srpski narod glup i zaveden?! i da neko ko sam tako odluci moze tako lako doci na vlast iz licnih interesa... nije svet crno-bel...

htela sam zapravo samo uperiti prst u to da je tema smesno postavljena...
 
B.A.L.:
Evo isami ste ovom temom potvrdili koliko je visepartijski sistem glup sam po sebi...A i izbori kao takvi...:lol:

Višepartijski sistem u kojem su skoro sve bitne partije pod dirigentskom palicom ljudi iz bivšeg jednopartijskog sistema je stvarno trulo......

Na ovakve teme se setim one slike kada su Hitlerovi vešali komunjare na Terazijama...to bi bile zdrave osnove za pravi višestranački sistem....
 
fosilvaso:
Višepartijski sistem u kojem su skoro sve bitne partije pod dirigentskom palicom ljudi iz bivšeg jednopartijskog sistema je stvarno trulo......

Na ovakve teme se setim one slike kada su Hitlerovi vešali komunjare na Terazijama...to bi bile zdrave osnove za pravi višestranački sistem....
Mislim da bi trebalo da se zapitas ti sam koliko si zdrav, ako likvidiras ljude vesanjem... 8)
A sto se tice ovog tvog prvog pasusa slazem se...eto takvi ljudi su sada anti-komunisti.
Po tome se vidi profil anti-komuniste...(kameleona visepartijskog sistema).
 
B.A.L.:
Mislim da bi trebalo da se zapitas ti sam koliko si zdrav, ako likvidiras ljude vesanjem... 8)
).

Nisam napisao da bih ja vešao, ali, neću ti napisati šta sam mislio!
Btw: idu mi na živce ti koji su upropastili državu, a ne žele se maknuti......doveli nas na rub provalije, i sada nas još žele navesti na Odlučan korak napred....
 
fosilvaso:
Nisam napisao da bih ja vešao, ali, neću ti napisati šta sam mislio!
Btw: idu mi na živce ti koji su upropastili državu, a ne žele se maknuti......doveli nas na rub provalije, i sada nas još žele navesti na Odlučan korak napred....
Onda se obrati njima,a ne citiraj mene...trazis krivce medju komunistima. :confused:
Demokrate su na drugoj strani...
 

Back
Top