Razlikuje li coveka od zivotinje jos nesto osim novca?

sta rece grdan
drink.gif
 
baaka:
Mislis? Majmuni u zoo vrtovima su uspeli da rese kompjuterske lavirinte u obliku video-igrice i do pet puta brze od ljudi. Iako ne mogu da pricaju, majmuni perfektno govore jezikom gluvonemih... Ali sta je nas teralo da ovoliko razvijemo nas mozak, da izgradimo gradove stignemo do Meseca... samo novac, odnosno zelja da stalno zgrcemo za sebe sve vise,vise,vise..... ili nesto bolje :?: :?:
 
Peruzzi:
ne... opet. nije pokretac svega novac.to jemnoogo slozenija stvar zast smo otisli na mesec i zasto skacemo sa zgrada zbog kraha berze
ali u osnovi sve to radi se zbog pi**e
pa vi kazite da nisam u pravu
Da ti ja objasnim:
(A) vidi nalov, pitanje je bilo "sta sem novca razlikuje ljude od zivotinja"
(B) Posto je ovo ozbiljna diskusija pretvaracu se da si , umesto p**** rekao ljubav, a to imaju i zivotinje
(C) ljubav bar najjeftinija!!
 
mr. I:
A LJUDSKO RAZUMNO PONASHANJE ZA RAZLIKU OD ZIVOTINJSKOG NAGONSKOG [ INSTINKTIVNOG ] :?:

Ne bih rekao: pre oko 30 godina izvrsen je eksperiment sa majmunima i bananom. Majmuni su uvek ,kada im je banana bila van dometa, uzeli stap da je dohvate. Neki su cak znali da sastave stap ako je bio iz delova. Oni najpametniji su cak zubima oblikovali zlebove na krajevima stapova da bi ih sastavili, ukoliko zlebovi namerno nisu bili napravljeni odgovarajuce velicine za uklapanje.
 
DusanB:
Siguran si?? Zar lav nije dostojanstven? Delfini, kad uhvate morsku zmiju koja je momenat pre pokusavala da ih ubije, oni je puste iako je mogu ubiti. Osim toga si' ti igde video zivotinje kako skacu sa zgrade zbog kraha berze ? :D
PO CHEMU JE LAV DOSTOJANSTVEN? JA BIH PRIJE REKAO DA JE "LENJ KO PONJAVA" , A I KO TI KAZE DA DELFIN IZ NEKOG DRUGOG RAZLOGA NE POJEDE M. ZMIJU NPR. NIJE UKUSNA! TA POREDJENJA U SVRHU ARGUMENATA SU TI MNOGO NEUVJERLJIVA.
 
DusanB:
Devilishgirl:
:roll: Ne puse, ne drogiraju se(zivotinje),ne idu u skolu....a opet nisam videla da se se neki covek pario na ulici :lol: Ipak, neki su vece zivotinje od zivotinja :roll: :?
(A) Drogu su neki ljudi i izmislili da zarde
(B) U Atini oko 300 pre nove ere filozofi iz reda epikurejaca su se ponekad parili na ulici!

ok, ok...sve u svemu zacin C :lol:
300 p.n.e??? tada jos nisam bila rodjena, sorry :shock:
Ne kaze se dzabe- zivotinjski nagon..slicni smo mi.. :roll:
 

Back
Top