Pravila, Primedbe, Predlozi i Pomoc

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Nadao sam se da neću morati otvarati ovakvu temu, ali izgleda da moram jer svakodnevno se pojavljuju novi članovi koji neznaju pravila.

Za početak, ne otvarajte nove teme pre nego što pogledate dali takve teme već postoje. Ukoliko vas zanima generalno mišljenje o nekom vozilu ili se dvoumite koje vozilo da kupite postoji tema pod nazivom "Koji auto da kupim", "Poredjenje", "Generalno misljenje" i slicno. Ukoliko imate neki problem sa automobilom ili trazite neki deo postoji tema Auto delovi, Problemi i kako ih resiti. Ukoliko želite da generalno diskutujete o nekom automobilu postoje teme o Američkim, Japanskim i Evropskim automobilima.

Ne postavljajte velike slike. Maksimalna veličina slika ne bi trebala prelaziti 800x600. Ukoliko ne znate kako da smanjite sliku pitajte i neko će vam objasniti. Ukoliko clan postavi vecu sliku, usledice upozorenje da je slika prevelika i da se treba smanjiti. Ukoliko clan ne smanji sliku, slika ce biti izbrisana.

Ukoliko imate bilo kakvih primedbi, predloga ili vam treba pomoc slobodno pitajte.

Hvala

Moderatori 68Charger440+6 i Garwor.
 
68Mustang428CJ:
Nadao sam se da neću morati otvarati ovakvu temu, ali izgleda da moram jer svakodnevno se pojavljuju novi članovi koji neznaju pravila.

Za početak, ne otvarajte nove teme pre nego što pogledate dali takve teme već postoje. Ukoliko vas zanima generalno mišljenje o nekom automobilu ili se dvoumite koji automobil da kupite postoji tema pod nazivom "Koji auto da kupim", "Poredjenje", "Generalno misljenje" i slicno. Ukoliko imate neki problem sa automobilom ili trazite neki deo postoji tema Auto delovi, Problemi i kako ih resiti. Ukoliko želite da generalno diskutujete o nekom automobilu postoje teme o Američkim, Japanskim i Evropskim automobilima.

Ne postavljajte velike slike. Maksimalna veličina slika ne bi trebala prelaziti 800x600. Ukoliko ne znate kako da smanjite sliku pitajte i neko će vam objasniti. Ukoliko clan postavi vecu sliku, usledice upozorenje da je slika prevelika i da se treba smanjiti. Ukoliko clan ne smanji sliku, slika ce biti izbrisana.
Za početak pregledao sam sve teme ni u jednoj se ne pominje citroen saxo sa 1.5D motorom i sa takvim problemom jer svaki auto je za sebe sto se tiče nekih kvarova.
Ako si pročitao koji je problem sa autom i kako se manifestuje kaži mi šta je u pitanju i šta da radim pošto takvog problema na forumu nema a vidim da si voljan da pišeš pa piši.
 
gagiska83:
Za početak pregledao sam sve teme ni u jednoj se ne pominje citroen saxo sa 1.5D motorom i sa takvim problemom jer svaki auto je za sebe sto se tiče nekih kvarova.
Ako si pročitao koji je problem sa autom i kako se manifestuje kaži mi šta je u pitanju i šta da radim pošto takvog problema na forumu nema a vidim da si voljan da pišeš pa piši.
Zato je i postavljena objedinjena tema.
 
Muka mi je od novih tema svaki dan koje vec postoje. Zar je toliko tesko uraditi pretragu?

Od sada cu samo da zatvaram kad vidim da tema postoji. Necu gubiti vreme da je prebacujem gde treba, necu gubiti vreme da komentarisem zasto sam zatvorio vec cu samo zatvoriti.

Postaje mi stvarno jasno zasto je Espanol napustio ovu sekciju.
 
Мислим да су то исувише радикалне мере... и ја сам модератор и суочавам се са 5-7 таквих тема дневно... једноставно ми који смо стално овде знамо ово што си написао и то поштујемо, али нови чланови су ти који по правилу праве хаос... ако само закључаш тему велике су шансе да се он побуни отвори нову и пита зашто му је закључана тема итд... ја иначе кад имам такву ситуацију само спојим са постојећом темом... јбг то је најлакше, а и најбезболније... ;)
 
A jel moze da se psuje u soferskoj kafani?
g070.gif
i da se pljuje
g075.gif
a da te ne izbace?
e070.gif


Nazdravlje!
a063.gif
 
Izvini na uznemiravanju ali me zanima da li ima kriterijum za zakljucavanje tema posto vidim da BMW, Opel i Dacia imaju svoje teme a za Forda na pretragu?
Ne bih da me pogresno shvatis, nije mi namera da smaram ili da otkrivam toplu vodu ali pregledao sam sve teme i nisam nasao to zbog cega sam otvorio novu...
Moze li bar da se napravi podtema pa da recimo odmah moze da se trazi pod Evropska kola - Ford ili tako nesto?
Pozdrav

P.S. Izvinjavam se JAKO ! problem je bio sto mi je direktnom pretragom otvarao samo dve stranice sa temama, tek kada sam ukucao pretragu sa kljucnom reci, dao mi je sve teme...pardoniram se.
 
To se desilo pre nego sto je tema o Evropskim automobilima otvorena.

Bez obzira da li ostale teme imaju ono sta si trazio, ne moras da otvoris novu temu. Ako ima pitanje mozes da ga postavis na temi o Evropskim ili Americkim automobilima (zavisno koji Ford je u pitanju), a takodje postoje teme Generalno Misljenje i Auto Delovi.
 
Ne, ovo je tema gde ti na prvom komentaru kaze gde da postavis taj komentar.

Jedna od linija u prvom komentaru lepo kaze Ukoliko vas zanima generalno mišljenje o nekom vozilu ili se dvoumite koje vozilo da kupite postoji tema pod nazivom "Koji auto da kupim", "Poredjenje", "Generalno misljenje" i slicno.
 

Back
Top