moc muskarca

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
evo saznala sam sta je moc zene... sad me zanima sta je moc muskarca, pomozite mi!!!

sad cu da vam napisem sta je moc zene, sa zenskog coska..
 
?:
evo saznala sam sta je moc zene... sad me zanima sta je moc muskarca, pomozite mi!!!

sad cu da vam napisem sta je moc zene, sa zenskog coska..

Moc Zene je da bude sposobna da uvidi da moze da
bude i K.urva, i Majka, i Sestra, i Zlo, i Prijatelj i
sve shto pozeli... onda kad zna ZASHTO ZELI i SA KIM
ZELI...
 
?:
Moc Zene je da bude sposobna da uvidi da moze da
bude i K.urva, i Majka, i Sestra, i Zlo, i Prijatelj i
sve shto pozeli... onda kad zna ZASHTO ZELI i SA KIM
ZELI...
Moc muskarca je u tome da moze sve to muski da podnese ;-) a da pri tom ne ispadne taslacitelj ili kurcofalac(sta god da to znaci).
 
Moc muskarca je da se pri njegovoj pojavi streses i jedva cekas da mu padnes na 'grudi junacke'! ;)
i moc mu je u losionu za brijanje...mmm..bas je mocan kada ga slucajno osetis :rolleyes:
 
Moc Zene je da bude sposobna da uvidi da moze da
bude i K.urva, i Majka, i Sestra, i Zlo, i Prijatelj i
sve shto pozeli... onda kad zna ZASHTO ZELI i SA KIM
ZELI...

Moć muškarca je da natera ženu da se potrudi da bude i drugo sa spiska i treće sa spiska i četvrto i peto, da ne stane kod prvog......i kada ne zna zašto to "želi" i sa kim to želi.....
 
kada bi se svi krvni sudovi u ljudskom telu nastavili jedan na drugi, prostirali bi se duzhinom od oko 95.000 km.. dovoljnom da se dva puta obmotaju oko zemljine qgle....
 
Tuzni_patak:
Moc Zene je da bude sposobna da uvidi da moze da
bude i K.urva, i Majka, i Sestra, i Zlo, i Prijatelj i
sve shto pozeli... onda kad zna ZASHTO ZELI i SA KIM
ZELI...

Moć muškarca je da natera ženu da se potrudi da bude i drugo sa spiska i treće sa spiska i četvrto i peto, da ne stane kod prvog......i kada ne zna zašto to "želi" i sa kim to želi.....
ovo je tacno...
 
AntunTun:
zhene i motj...hehe doooobra fora...
e pa sad antune mojne da preterujesh... inache cemo preci na one narodne umotvorevine tipa kucu drzi zena il tako nesto hehe... ili ono iza svakog uspesnog muskarca stoji il se krije zena, nisam sigurna kako beshe... al eto ipak sam imala zelju da te podsetim hahaha...
joj ljudi kakav smor veceras, sta je ovooooo... :roll:
 

Back
Top