Odrascete i vi nekad...

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
A cudio sam se kad je keeper poceo da pusta poprilicno cudne postove i postao ... mrgud. Tih dana je imao godina otprilike kao ja sad. Pa - ili je svirno, ili sam ja svirno, ili je to prosto delo procesa zvanog - odrastanje... ko bi ga znao

Ne znam ni sto bas pisem sad ovo, valjda kao opravdanje, bolje reci - objasnjenje, za povremene postove ovde.

Prijatno vam igranje deco. Dok ste jos deca
 
Dopisivanje je suuuuuuperiskaaaaaaaa! Obozavam da se dopisujem sa svima, jer su svi ponekad jako dobro raspolozeni, a ponekad (cesce) jako neraspolozeni, ali ja sam za druzenje, pesmu i igru, tako nam je svima lepo. Ne kaze nas pametni narod za dzaba: "Zika nas je odrzala njozi fala". To je moj osnovni moto u zivotu. A, koji je vas? Je l' imate i vi neki dobar muzicki moto, kao ja? 8-)
 
Peruzzi:
A cudio sam se kad je keeper poceo da pusta poprilicno cudne postove i postao ... mrgud. Tih dana je imao godina otprilike kao ja sad. Pa - ili je svirno, ili sam ja svirno, ili je to prosto delo procesa zvanog - odrastanje... ko bi ga znao

Ne znam ni sto bas pisem sad ovo, valjda kao opravdanje, bolje reci - objasnjenje, za povremene postove ovde.

Prijatno vam igranje deco. Dok ste jos deca
sta se gubis...???
....dramis previse. Bas ovakva tema dokazuje da i nisi nesto zreo...........pravis larmu oko toga sto, boze moj, nisi vise dete nego uskoro postajes covek :roll:....bas steta zar ne....sve bi dao da imas izgovor za svoja glupiranja koji se pre ima-da si derle....kao ja.... a to sto se poistovecujes sa keeperom-stvarno je previse....mislim daaaj....biti keeper znaci biti blago receno-pozer...visi na tinejdzerima i tamo im pametuje i misli da je nesto mnogo pametan...please me..:roll:
 
Peruzzi:
A cudio sam se kad je keeper poceo da pusta poprilicno cudne postove i postao ... mrgud. Tih dana je imao godina otprilike kao ja sad. Pa - ili je svirno, ili sam ja svirno, ili je to prosto delo procesa zvanog - odrastanje... ko bi ga znao

Ne znam ni sto bas pisem sad ovo, valjda kao opravdanje, bolje reci - objasnjenje, za povremene postove ovde.

Prijatno vam igranje deco. Dok ste jos deca
Nisi jedni koga je ta muka snasla. . .
 
take it easy peruci, shta god bilo.
chak ni klimaks nije tako strashan koliko izgleda. :lol:

Sweet_Jane:
... a to sto se poistovecujes sa keeperom-stvarno je previse....mislim daaaj....biti keeper znaci biti blago receno-pozer...visi na tinejdzerima i tamo im pametuje i misli da je nesto mnogo pametan...please me..:roll:
za sve probleme u vezi mene obratiti se samo meni.
ne ken.jati po drugim mestima i ocrnjivati me da ja ne vidim.
 
@keeper
a zasto bih? jel moram da ti posaljem pp i da ti kazem znas blablabla, ovo sto sam napisala....??

i onako i ovako sam znala da ces ovo videti(sto je logicno zato sto te takodje ima na muzici) stoga nema svrhe optuzivati me da ti govorim iza ledja i slicne gluposti...
@sik
;)...:mrgreen:
 
Sweet_Jane:
@keeper
a zasto bih? jel moram da ti posaljem pp i da ti kazem znas blablabla, ovo sto sam napisala....??
i onako i ovako sam znala da ces ovo videti(sto je logicno zato sto te takodje ima na muzici) stoga nema svrhe optuzivati me da ti govorim iza ledja i slicne gluposti...
ako imash problem u vezi nekoga, obraticjesh mu se lichno, ej slushaj budalo ti si to i to, a necjesh ga pljuckati izokola. i posle sam ja pozer.
man' me se curo, em ima i previshe ljudi koji cje te pljuvati a da nisu ni dve rechi sklopili s tobom, em mi je preko qrca klinaca koji nemaju respekta nizashta, koji su juche pokupili lichnu kartu (ako su uopshte i do toga doshli) i umislili da su svi stariji par godina od njih nadrkane budale a oni bogom dani forumashi.
 
Keeper:
ako imash problem u vezi nekoga, obraticjesh mu se lichno, ej slushaj budalo ti si to i to, a necjesh ga pljuckati izokola. i posle sam ja pozer.
man' me se curo, em ima i previshe ljudi koji cje te pljuvati a da nisu ni dve rechi sklopili s tobom, em mi je preko qrca klinaca koji nemaju respekta nizashta, koji su juche pokupili lichnu kartu (ako su uopshte i do toga doshli) i umislili da su svi stariji par godina od njih nadrkane budale a oni bogom dani forumashi.
cuj ti ces da mi govoris sta da radim.... e pa uvazeni gospon keeperu i meni ste dosadili vi par godina stariji koji ste umislili da imate pedeset i silite se pred decom.... kad te je vec peruzzi pomenuo ja sam rekla ono sto sam imala, tvoj izbor je bio dal si hteo da mi uzvratis il ne. tako da ne mozes reci da sam ti se ja zakacila za vrat....
 
ma sve je to OK, oprostio bih ti da imash pojma o kome neshto prichash. sve i da prichash da sam budala, jer ja i jesam budala.
al ne takva kakva ti zamishljash i kako prichash.
zato ako ocjesh da prichash o meni upoznaj me bolje pa me onda pljuj, poshto nemash pojma shta prichash o meni. vredjash, kontash?

ajd cjao.
hookerka without a penis.
 
ma nisam ni ja mator...de, daleko bilo. bas naprotiv :D yebesh ga
nego izgleda da je prelaz od 14 do 18 poprilicno vidan, i to ne samo fizicki

keepera sam spomenuo cak slucajno, nekako se bas on javio u razmisljanju o ovome. valjda sam ga najbolje upamtio, nemam pojma

u svakom slucaju - nisam ja odrastao, samo mi izgleda da sam manje neodrastao od onih koji su manje odrasli od mene

a sto sam postavio temu? u principu nikog ovde ne interesuju moji problemi...a ni mene vasi...
ali dodje tako nekad coveku da pusti nesto svoje u javnost. pametni ljudi od toga naprave umetnicko delo. meni je, eto, uspelo da napravim jednu temu :D


@dete sunca
da nije podela ne bi znali ko smo
 

Back
Top