tehnicka u zajecaru ....

Jes da sam zavrshio 2003-ece, ali mogu ti reci da je nastavni kadar u Tehnichkoj shkoli, u Zajecharu, jako dobar. Takav smer u moje vreme nije postojao, ali, svakako, jeste popularan. Era rachunara.
Josh malo pa cu postati apsolvent... shto se tiche stechenog znanja u srednjoj, mogu reci da mi je jako puno koristilo na faxu. Neke ispite sam polagao, prosto, od shale... shto ce reci da je kadar u Tehnichkoj jako dobar.
Gimnazija? Naravno da nemash tako neshto u njoj! Ukoliko volish tehniku, upishi Tehnichku, pa posle na fax. Fax nije bauk. Mada, iskreno, mislim da bar 85% osnovaca ne zna shta im je chiniti, koju shkolu upisati... ili roditelji presude, ili pak sam odluchish... vremenom to i zavolish.
Srecno!
 
marko number1:
Jes da sam zavrshio 2003-ece, ali mogu ti reci da je nastavni kadar u Tehnichkoj shkoli, u Zajecharu, jako dobar. Takav smer u moje vreme nije postojao, ali, svakako, jeste popularan. Era rachunara.
Josh malo pa cu postati apsolvent... shto se tiche stechenog znanja u srednjoj, mogu reci da mi je jako puno koristilo na faxu. Neke ispite sam polagao, prosto, od shale... shto ce reci da je kadar u Tehnichkoj jako dobar.
Gimnazija? Naravno da nemash tako neshto u njoj! Ukoliko volish tehniku, upishi Tehnichku, pa posle na fax. Fax nije bauk. Mada, iskreno, mislim da bar 85% osnovaca ne zna shta im je chiniti, koju shkolu upisati... ili roditelji presude, ili pak sam odluchish... vremenom to i zavolish.
Srecno!

cujem moji drugovi i cak mi je i majka rekla da planiraju ovo da otvore ... pa reko aj da vidim ...
 
Tehnicka u Zajecaru je bas OK. Ako te zanima tehnika ovo je pravo mesto. Odgovorno to tvrdim . U samoj skoli ima dosta bivsih ucenika ( bar 10) koji su tu stekli prva znanja i bez problema zavrsili ETF. To je kolektiv gde se ljudi dobro slazu, mislim profani. Mnogo je novina u korist nauke i djaka. Ti mladi profesori se bas druze sa decom i mnogo im pomazu. Ponekad mi je zao kad gimnazijalci za ucenike tehnicke kazu "srafcigeri". Ali osobi koja ima smisla za tehniku i voli matis pa sta ce mu smaranja iz predmeta koji se bave filozofiranjem itd.:):):)
 

Back
Top