ko vas je najvise iznevjerio?

mnogo puta.... al bash primer povlachi neke lichne detalje pa ne bih da navodim....
nishta.. bila sam besna, razocharana... ljuta... na kraju sam svarila to i skontala da nikad ni na koga ne treba da rachunam.... i od tad nemam problema... mada je bilo razocharenja..... neverovatnih..... al shta cjesh.. zhivot.... ako prezhivish tj....
 
Par puta su me izneverili ljudi za koje sam milsila da ce biti uz mene kada mi je to potrebno. Tada nisam bela spremna da verujem da ljudi mogu da ti okrenu ledja, a ti si njima pomogao nesebicno. Elem, posle tih par razocarenja sam i ja promenila stav prema ljudima i shvatila da postoje tri, cetiri osobe koje su uz mene i kada mi je lepo i kada mi je tesko, pa je taj odnos obostran
 
Razočaravaju me iznova i iznova muški prijatelji, kada vidim do koje se mere ne može računati na njih. Čast reeetkim izuzecima.
Devojke, kao prijatelji, mogu da lupe, da tračaju, da uvrede i povrede, ali se bar može računati na njih u toj nekoj dovoljnoj meri da se nazovu prijateljima, a neke će, čak, da priznaju grešku :roll:

Muškarci koje smatram bar površnim prijateljima obično prekidaju kontakt posle nekog manjeg ili većeg sranja (čak je nebitno ko je krivac), opet srazmerno tome koliko smo bili bliski.
To ume jako da razočara, a nema ništa gore od toga..... Izgubiti veru u ljude.

Neke od njih sam baš poštovala.
 
i meni se desilo mnogo razocarenja ali jedan mi je bio jasko bolan.imala sam najbolju prijateljicu, ustvari bile smo ko sestre, nerazdvojne.stalno sam je izvlacila iz govana i uvijek bila za nju tu kad joj je trebalo.ima jako stroge roditelji i starijeg brata koji joj nista nije dozvoljavao.nije smjela izlaziti niti se srediti ili nasminkati pa sam 100 puta njenim roditeljima lagala da noci kod mene a mi izademo u grad i moja je mama za nju lagala ako bi njeni nazvali da provjere da li je tu.da skratim pricu.jedno ljeto sam krenula kod tetke u njemacku a imala sam momka (moj sadasnji muz).dosla je i ona da me otprati i plakakla sta ce ona sad 2mjeseca bez mene iblal bla.da bi nakon 3 dana dosla mom momku i pocela ga nagovarati da on raskine samnom kako ja nisam za njega on zasluzuje nmesto bolje, kao ja njega samo iskoristavam i pravim budalom i kao ona ima bolju za njega.a mene je zvala i pokusavala nagovoriti da ja njega prevarim, kao da uzivam on to svejedno nikada nece saznati.10dana je ona proganjala mog momka i nagovarala ga da raskine pa ce ga ona upoznati sa jednom boljom djevojkom.na kraju se ispostavilo da je to ona bila sto je htjela sa njim.to me je tako zabolilo, nikad joj to nisam mogla oprostiti, i danas nakon 3 godine cak je ni nepozdravim na ulici kad je sretnem.
 
baby84:
da li vam se desilo da vas osoba od koje ste smatrali da vam je dobar prijatelj ili jako biska, iznevjerila na neki nacin.kako ste se osjecali tada i koliko je to utjecalo na vase prijateljstvo, vezu....
jeste nekoliko puta jedna osoba koju dosta dugo poznajem.
ali nema veze,jendom sam se opekla i naucila se da se ne oslanjam na druge previse.
pa sad kad me neko ispali zestoko,bas me briga :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
baby84:
da li vam se desilo da vas osoba od koje ste smatrali da vam je dobar prijatelj ili jako biska, iznevjerila na neki nacin.kako ste se osjecali tada i koliko je to utjecalo na vase prijateljstvo, vezu....

Jeste. I ja sam izneverila neke ljude. C'est la vie, mon chérie :lol: Kako je to uticalo? Pa, prestali smo da se druzimo... prava prijateljstva ostaju, ostalo mora da prestane kad-tad. Nikakva tragedija...
 
Да изневериле су ме две врло блиске особе у животу...
И оба пута сам то јако тешко поднела, нарочито што је било ''неправедно и ничим изазвано''...
А изневерили су ме и неки други људи, више пута, али је било блаже, или сам ја то лакше поднела или им нашла нека оправдања за то...
 
Nevencica:
Baby84 jel bila ona zaljubljena u njega?? Jel to bio problem? Ili joj je bilo krivo sto si se zaljubila pa je mislila da neces moci vise toliko da budes tu za nju??? Moze i to da bude;)
Poz

neznam ni ja tacno da li je stavrno bila zaljubljena u mkega ili je bila ljubomorna na njega.al prije mislim da je bila ljubomorna na mene, jer je vidjela da sam ja sretna a ona nikad nije smjela imati momka.brat joj branio i ako bi slucajno sa nekom stala on mu je uvijek prijetio.sto je najgore,kad joj je moj momak reko da prestane vise sa tim glupim pricama i pokusajima i da mi ona isprica sta je radila ona nije htjela.saznala sam od njega cim sam se vratila.nisam je htjela ni nazvati niti ista, da bi ona nako 3 dana kad je cula da sam se vratila mene nazvala i cile mile ko da nista nije bilo.kad sam je pitala sta je ona njemu pricala pravila se kao nista ona nezna, on laze, to je bilo suprotno, on je se njoj nabacivo, i ja budala joj i poivjerujem, posvadam se sa momkom da bi ona nakon par dana nazvala i rekla mi je da je slagala i da jest nagovarala da raskine samnom.kad sam je pitala zasto je to uradila odgovor je bio:nemam pojma.
 
baby84:
da li vam se desilo da vas osoba od koje ste smatrali da vam je dobar prijatelj ili jako biska, iznevjerila na neki nacin.kako ste se osjecali tada i koliko je to utjecalo na vase prijateljstvo, vezu....


Moja kuma ... jednom pre par godina .... bilo mi je mnogo teško, tada smo čak i prekinule bilo kakve kontakte ..... kada sam to prevazišla, opet smo se združile, ali to više nikad ne može biti kao pre ... i ne treba.
 

Back
Top