ko vas je najvise iznevjerio?

Ja sam STVARNO bio zaljubljen u tebe, slatkišu! :grin:
Nećeš valjda SADA da kažeš da se nisi ložila na mene!?! :shock:



Doduše, ako ćemo iskreno, bio sam zaljubljen i u još nekoliko desetina forumašica... i tako to traje i traje i... šta ću, kad ste sve slatke :roll:
 
kojote:
Ja sam STVARNO bio zaljubljen u tebe, slatkišu! :grin:
Nećeš valjda SADA da kažeš da se nisi ložila na mene!?! :shock:



Doduše, ako ćemo iskreno, bio sam zaljubljen i u još nekoliko desetina forumašica... i tako to traje i traje i... šta ću, kad ste sve slatke :roll:
pa to je sve mnogo slatko i niko to ne porice, ali ja sam srecna sto nisam koristila gumicu :P

jer cu uskoro da budem mama jednom opakom deckonji :P
 
Изневерио ме рођени отац ... иако више није међу живима, ја ни данас не могу да се опоравим од тога што сам остала ускраћена за очинску љубав и шта ми је све у животу направио.
 
Toffy:
evo bas sada me strasnooooooo razocala jedna osoba,i osecam se onako bezveze ,jer ne znam razlog zasto se tako ponasha ,ma..

Nista je ne verujem u to ... preslisavala sam se, i kad pomislim ko je mene "izneverio"... nemoguce je da u tome nema moje krivice... nemoguce je da me je neko, s oprostenjem, tako izyebao, a da sam ja bila nevina zrtva... pre ce biti da se ne razumemo sa ljudima sa kojima se druzimo, ocekujemo sve i svasta, ne kapiramo njihov karakter, pa se onda chudimo kad dodje do nesporazuma... mislim da je ovo dobra tema za narodnjachke hitove, ali inache bzvz
 
Iivija:
mnogo puta.... al bash primer povlachi neke lichne detalje pa ne bih da navodim....
nishta.. bila sam besna, razocharana... ljuta... na kraju sam svarila to i skontala da nikad ni na koga ne treba da rachunam.... i od tad nemam problema... mada je bilo razocharenja..... neverovatnih..... al shta cjesh.. zhivot.... ako prezhivish tj....

Eto to je i moj primer.....i to bas najbolja drugarica druzimo se 8 godina
 

Back
Top