CIZME I JOS KOJESTA...

Fibi3

Iskusan
Poruka
5.873
Zeneeee, kako pravdate muzevima i sl. neku vecu kupovinu i luksuziranje? I imate li zajednicki fond ili svoje pare cuvate u slamarici? Ja moju ustedjevinu drzim na toliko vidnom mestu, a opet na njemu toliko nezanimljivom, ma na pamet mu ne bi palo da otvori taj deo ormana. ;)
 
mi imamo zajednicki tekuci i posebne stedne racune tako da kad otplatimo sve sto treba prebacujemo na svoje racune sta ostane,otprilike
i onda nema ke nja nja sta ti je ovo a zasto ono
a i mislim da nisam neka pustena s lanca kad idem u kupovinu:lol:
a imam i jedan samo moj izvor prihoda(znaci on tu nema nikakvoe zasluge) i s tim parama mogu i da brisem goozu nista mi ne kaze,to je onaj moj slatki extra
mada...kad se setim koliko je spominjao majicu od 100€:roll: omakne mu se
al npr kad kupim gace sa rupom dole ne bi nista rekao ma i da kostaju 500
 
Ja sam se odavno opametila. Ranije, dok je znao za svaki dinar koji zaradim, stalno mi je vacario pare: pozajmi mi za ovo, daj za ono, vracam s kamatom, ali od svega toga nista... E onda sam okrenula drugi list. Prijavljujem samo pola plate, za drugu polovinu nema pojma. Svaki visak koji dobijem, takodje ide na sigurno i tajno mesto. Kad, gle - crni fond je poceo da se gomila, sto ranije nije bio slucaj jer on sve pare spiska na gluposti. Sad misli da sam jako sirota i kuka na moje direktore sto mi ne daju vecu platu. :D A posto sam tako "sirota", onda kad kupim nesto, njemu kazem da sam pozajmila od koleginice i da mora da mi on da pare da joj vratim. ;)
 
Fibi3:
Ja sam se odavno opametila. Ranije, dok je znao za svaki dinar koji zaradim, stalno mi je vacario pare: pozajmi mi za ovo, daj za ono, vracam s kamatom, ali od svega toga nista... E onda sam okrenula drugi list. Prijavljujem samo pola plate, za drugu polovinu nema pojma. Svaki visak koji dobijem, takodje ide na sigurno i tajno mesto. Kad, gle - crni fond je poceo da se gomila, sto ranije nije bio slucaj jer on sve pare spiska na gluposti. Sad misli da sam jako sirota i kuka na moje direktore sto mi ne daju vecu platu. :D A posto sam tako "sirota", onda kad kupim nesto, njemu kazem da sam pozajmila od koleginice i da mora da mi on da pare da joj vratim. ;)
TAko se to radi :)
 
Nije to neka silna lova, ono sto dobije po malo te za rodjendan, za Novu godinu, za ovo, za ono... pa sakupila joj se neka crkavica. Ona nije rasipnik na tatu, bas stedi. E pa kad se on ubedio da od mene vise nema vajde, krenuo je da moljaka od nje. I naravno da ne vraca. I onda je mama lepo posavetovala...
 

Back
Top