Skid row :)))))

Auuu,kad su oni kod mene bili aktuelni. Gotovo da sam ih i zaboravio. Secam se daje burazer ima poster u sobi na kome se njihov pevac plazi onako djavolski. Imao je predugacak jezik. :D
 
ehh... .skid row... obozhavam ih... steta sto vise ne sviraju... al sam neshto nachuo da tje se o5 sqpiti al bez Sebastian-a :(...inache omiljne pesme su mi 18 And Life, Youth Gone Wild, Wasted Time, I Remember You... ma ima ih josh... :D
 
:lol:

ja sam gledao koncert.. tj fesival u Moskvi.. sad 'ebem li ga dal je to bilo 89te... nisam 100% siguran.. nastupali su Bon Jovi, Skid Row, Cinderella... i josh neko je bio (valjda).... kako je to brutalno izvedeno...tu kad su se potukli John Bon Jovi i Sebastian...
 
ne.. .oni su odlichni...jest da mu novi imidz LOSH!! aj jbg... a album Have a nice day sam ochekivao malo bolji... :(... nije nishta posebno...mislim kad se uprededi sa stairijim albumima nije nista posebno..... i oni snimaju novi album... videtjemo sta tje biti... :)...
 
pa da... nazhalost je tako... jedino me josh Whitesnake josh nije razocharao. a nadam se da me netje ni GnR razocharati..... WS treba takodje novi album da izdaju...chuo sam 4 nove pesme... i odlichne su.... :)
 

Back
Top