Muskarac vodolija/devica

i mene ova kombinacija interesuje.

po onome sto sam do sada videla: sex izuzetan, materijalista izuzetan, nepredvidljivost izuzetna, dosada, kad je dosada - izuzetna.

bas me interesuje jos neko misljenje
 
Vodolija podznak Devica

Ovo je interesantan spoj dve instinktivno protivrečne i komplementarne prirode. Introvertnost Device i ekstravertnost Vodolije ovde nalaze neki svoj sklad zahvaljujući moći realizacije svojstvenoj i jednom i drugom znaku; Vodolija, određena, entuzijasta i uvek spremna za nove stvari, pokušava da ukloni određene blokade i odbrambene mehanizme koji isuviše često sprečavaju Devicu da ispolji svoje humanitarne i socijalne obdarenosti, većinom ugušene suviše hladnim i kritički nastrojenim intelektom.

Tako se rađa ličnost otvorena ka sopstvenim potrebama, ali i ka potrebama drugih, uvek spremna da svom životu postavi zaista visoke ciljeve, podržana konstruktivnom kritikom u sukobima ne samo sopstvenih namera već i u spoljnom svetu. Ova kombinacija daje oprezne avanturiste, savesne idealiste i iskrene prijatelje. To su gotovo uvek vanserijske i neobično snažne ličnosti, pre svega u intelektualnom pogledu. Obdarene su čudesnom intuicijom i nadprirodnom sposobnošću za analizu karaktera. Teške situacije ih retko zatiču nespremne, jer umeju da se suoče sa problemima na racionalan i uredan nacin, čuvajući optimizam i nadu.

Ponašaju se kao da su uvek svesne činjenice da pripadaju ljudskom rodu. Njihov bratski pristup i društveni entuzijazam ne idu bez izvesne moralne slobode, pod uslovom da je razmena poštena, jer sebi ne dopuštaju slučajne susrete. Mada nisu posebno nepoverljive, ovakve osobe su oprezne da ne bi ispale budale. Više su naklonjene prijateljstvu nego ljubavi, jer se plaše da ne utonu u vrtoglavicu strasti i tamo izgube svoj integritet...

- Vi ste nekonvencionalni i otvoreni prema novim stvarima, skloni eksperimentisanju i verovatno živite intenzivnim životom - to je ono što Vas čini drugačijim od tipičnih predstavnika Vašeg znaka, Device. Drugima možete izledati čudno jer dosta često menjate raspoloženja. Delujete samouvereno, a kada postanete zreli odišete atmosferom: "Ako Vam se dopadam, baš lepo - ako Vam se ne dopadam nema problema". Međutim, Vi to zapravo ne mislite. Samo uživate da budete drugačiji, čak se ponosite svojim individualizmom.

Ponekad ste ekscentrik koga ne brine šta drugi misle - idete ka sopstvenim ciljevima na svoj način. Možete biti i buntovni - ali uvek sa "razlogom". Reč je o Vašem "razlogu". Vrlo ste napredni u svojim razmišljanjima a dobra koncentracija Vam ide u prilog. Oko Vas uvek lebdi dašak neobičnog i jedinstvenog - volite neobične i daleke stilove. Imate složenu prirodu, tešku za upoznavanje. Jedna strana Vaše ličnosti traži pre svega sigurnost dok druga sanja o slobodi, o nezavisnosti i fantaziji.

Posedujete strast za istraživanjem i za tim da se postavite u poziciju koja doprinosi drugima i opštem dobru. Imate veliku potrebu za orijentacijom i sredinom u kojoj ćete se izraziti, za bližnjima sa kojima ćete se identifikovati da bi ojačali svoju ličnost. Ukoliko u blizini imate bića koja Vas razumeju, vole i znaju šta znače odricanja, sve će ići kako treba. Ukoliko je suprotno, dobićete svoju slobodu uz mnogo lomova...



Vodolija i Ovan - Ima skoro podjednake šanse da opstane i da se raspadne.

Vodolija i Bik - Ova dva znaka teško mogu naći zajedničke interese koji bi favorizovali njihovu vezu.

Vodolija i Blizanci - U mnogo čemu su slični, čak i na istim talasnim dužinama.

Vodolija i Rak - Iako su u pitanju vodeni i vazdušni znak koji ne idu baš pod ruku, ipak je prognoza pozitivna.

Vodolija i Lav - Sve ide kao po loju i doživljaji su natprosečni.

Vodolija i Devica - Dva raznorodna znaka, zemljani i vazdušni, ne bi trebalo da očekuju ništa posebno od uzajamne veze.

Vodolija i Vaga - Veza između ova dva znaka je lagana i suptilna.

Vodolija i Škorpija - Ova kombinacija ne predstavlja prirodan spoj, što će reći da zvezde nisu naklonjene njihovoj vezi.

Vodolija i Strelac - Prijaju jedno drugom, veza je zanimljiva.

Vodolija i Jarac - Razlika koliko voliš, jedan drugome samo smetaju.
Vodolija i Vodolija - U svemu se ponašaju kao dobri prijatelji.

Vodolija i Ribe - Par od čije veze ne treba mnogo očekivati.
 
Ne daj Boze ove kombinacije! Imala dvojicu,daleko im lepa kuca! Osvetoljubivi na prvom mestu,da se uplasis,samo izleti ta osobina,a bas pomislis fina dusa ovaj momak..kad ono medjutim..mada mislim da je to samo na recima,nema tu petlje za akciju..Nekako pateticni pri raskidu ili odbijanju..vole i da stvari prikazu boljim nego sto jesu,lazu poprilicno..pokazalo se da ima tu i prostora za romantiku..ali optimizma nema.Valjda preuzeo podznak sta li je..I sama sam devica ali sam pogubila zivce u oba slucaja..mislim se covece znas li ti za neku radost,srecu,sunce,cvece i tome slicno :p:
A da,jedan je imao mesec u jarcu pa i to doprinosi..za drugog se ne secam..srecom..:lol:
 

Back
Top