Oprosti mi.. Izvini..

volonter..

Početnik
Poruka
47
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?
 
volonter..:
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?
Postoji mnogo stvari zbog kojih se kajem.
Ali nikom ne dugujem izvinjenje. Kada sam trebala to da kazhem,ja sam i rekla. ;)
Postoji mnogo dogadjaja koji me rasplachu kad mislim o njima.... :cry:
 
Ja ne mogu sebi da oprostim sto sam napravila salu na racun jedne osobe obolele od raka (suvise mi je strasno i da pomenem to) i to samo da bih ispala zabavna!!
Mislim da ta osoba i ne zna za to, ali..
Ivane, izvini, izvini, izvini,... IZVINI
Hvala Bogu, pobedio je bolest.
Mozda cu mu nekada i u oci reci : izvini, bez objasnjenja.

Imala sam jednu malu kucu, ja je dovela kuci i nazvala je Lunja. Bila sam mala, oko osam godina.
Jednom me je jako iznervirala kada je izasla na ulicu, i ja sam je uz jaki tresak prebacila preko ograde nazad u dvoriste. Odsetala je podvijenog repa i skicala sve vreme. Posle toga se povukla u njenu kucicu i svaki put kad bih pokusala da joj pridjem, ona bi rezala na mene. Ubrzo je uginula.
Mislim da nikada to sebi necu oprostiti!
Lunjo, mnogo te volim, ti si uvek u mom srcu. Iako ti to sada nista ne znaci, mnogo mi je zao.
Nikada necu sebi oprostiti.

I zelim da pozdravim i Mrvicu, koju sam mnogo kasnije imala. Poklon mojoj sestri od decka. Imala godinu dana kada smo je prihvatili. Pre toga bila kod nekih ljudi koji je nisu vise zeleli, jadna, bila sva istraumirana. Svi smo je mnogo voleli i pruzali joj ljubav i paznju. Zatim se razbolela a da nismo ni znali. Macja kuga. Kada su moji bili u poseti sa njom, ja je izvela u setnju, i kada smo ulazile nazad u stan, razdrala sam se na nju da pozuri malo. Jako se sporo kretala, a ja ni da posumnjam da joj nije dobro. Tako se to zavrsilo. Moji otisli kuci, i javljaju mi za neki dan da je Mrvica uginula. Tada sam shvatila sta sam uradila. Jako sam se potresla, plakala ali, sta vredi..
Mrvice, izvini srecice moja. Mnogo te volim.
 
Ja zelim da se izvinim jednom kom sam rekla neke ruzne stvari,ne mogu da ponavljam.
Al'dodje mi kukavicki da se ovde izvinjavam,kao kad pisu hvalospeve u citulji.
Sta mi vredi kad ne mogu 'u oci 'da mu se izvinim
 
Salu na stranu... ja sam mucio jednog malog zeca.. mog slatkog zeku peku.. prvo mu nista ne bih dao da jede a onda bi ga zezao sa travom.. onako, nuduckao pa onda sklanjao a on je jadan svoju njuskicu pokusavao da proturi kroz kavez a ja sam se grohotom smejao... SMEJAO SAM SE!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa buuuuuuuuuuuuuuuuuuu OPROSTI MI ZEKO PEKO!!!!! OPROSTI MI STO SI CRKO OD GLADI!!!! VOOOOOLIM TE ZEKANE MOOOOOOOJ!!!!
 
volonter..:
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?
Postoje situacije u kojima sam ispala naivna glupacha i to ne mogu sebi da oprostim...
Dugujem izvinjenje jednoj osobi,kao i ona meni.
Postoji par dogadjaja,ali to me uglavnom rasplachu nocu,tada sam slabija i popustljivija...
 
volonter..:
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?

ima dosta stvari, koje bih sada promenila...ali na zalost ne mogu...tesi me to sto znam da svi grese i kaju se zbog necega...nisam izrod...

uglavnom kazem IZVINI, mada jako tesko...jer sam tvrdoglava ko mazga... :)

kad me drma PMS placem zbog svakakvih gluposti :oops: ..ni jedan konkretan dogadjaj ne mogu da izdvojim...
 
pre sest godina sam JA pozvala veterinara da mi uspava psa koji je imao teske komplikacije izazvane krpeljskom groznicom.ziva ne bi docekala jutro i strasno je patila. pas mi se gusio pred ocima.
od nagomilane vode u plucima nije mogla da udahne vazduh.

iako je to bilo jedino resenje, ne mogu sebi da oprostim sto sam ja bila ta koja je odlucila da njen zivot treba da se zavrsi.kao da sam bog.

pre tri dana skoro identicna slika kod lunje kojeg smo pre sest godina udomili.posle dvomesecnog bezuspesnog lecenja mama mi je rekla da pozovom veterinara da ga uspava. ocajna sto sam ubila naseg prvog psa nisam mogla. pozvala ga je ona.

jako je tesko imati neciji zivot na savesti.
kako je tek onima koji ubiju coveka..
 

Back
Top