Oprosti mi.. Izvini..

volonter..:
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?
Za sada nema niceg zbog cega bih se kajala.Postoje neki ljudi kojima dugujem izvinjenje,ali ih vise njih duguje meni.Ima par dogadjaja koji me uvek rasplacu :cry:
 
obicno kazem da necu da oprostim ali uvek padnem.... nikad ne izdrzim.... a da li dugujem, to ne znam.... mislim ne... i nemam takav neki dogadjaj.... desava mi se kad sam izbedacena i kad slusam neku tuznu pesmu da nadjem neku lepu sliku i da placem... ali nemam nesto tako da kad se setim placem...
 
volonter..:
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?

Ne mogu sebi a oprostim sto sam ga pustila...Mada, mozda bi mi sad bilo teze...Mada, moze li teze biti, nego sto jeste?
Izvini...sto nisam jaka onoliko koliko ocekujes od mene...volela bih da mogu da upotrebim onu recenicu, koji si ti ceesto citirao..."Putuj igumane, za manastir ne brini..." Izvini sto sam ljuta...
Da, postoji....Vise njih...izgleda da sam sklona suzama.,..
 
septembar:
Ne mogu sebi a oprostim sto sam ga pustila...Mada, mozda bi mi sad bilo teze...Mada, moze li teze biti, nego sto jeste?
Izvini...sto nisam jaka onoliko koliko ocekujes od mene...volela bih da mogu da upotrebim onu recenicu, koji si ti ceesto citirao..."Putuj igumane, za manastir ne brini..." Izvini sto sam ljuta...
Da, postoji....Vise njih...izgleda da sam sklona suzama.,..

Manstir-njegov je on zastitio..samo sto ti jos ne znas to...bedemi se po nekad zatresu, no, ipak su tu..znao je on sta radi..
Tema-imam preca posla sad do da se izvinjavam..a, da imam kome, i da imam zbog cega- imam..no, ima vremena i za to..
 
Steffan:
Salu na stranu... ja sam mucio jednog malog zeca.. mog slatkog zeku peku.. prvo mu nista ne bih dao da jede a onda bi ga zezao sa travom.. onako, nuduckao pa onda sklanjao a on je jadan svoju njuskicu pokusavao da proturi kroz kavez a ja sam se grohotom smejao... SMEJAO SAM SE!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa buuuuuuuuuuuuuuuuuuu OPROSTI MI ZEKO PEKO!!!!! OPROSTI MI STO SI CRKO OD GLADI!!!! VOOOOOLIM TE ZEKANE MOOOOOOOJ!!!!
ccc zlotvore
 
ponja54:
Shto u tvorza kao da je to neshto strashno?
Ne kontam vas koji nikad nikog niste ubili...

Hm...ma nemaju oni pojma kako je to kad su ti ruke krvave do lakata...ybeno je biti babica...a i tvorza je za ljude...ništa specijalno...drpim ti ja orbit pre par godina i zaglavim na dvadesetak minuta...zayebano...nema šta...slobode mi...fuj i pljuc...
 
volonter..:
Imala sam jednu malu kucu, ja je dovela kuci i nazvala je Lunja. Bila sam mala, oko osam godina.
Jednom me je jako iznervirala kada je izasla na ulicu, i ja sam je uz jaki tresak prebacila preko ograde nazad u dvoriste. Odsetala je podvijenog repa i skicala sve vreme. Posle toga se povukla u njenu kucicu i svaki put kad bih pokusala da joj pridjem, ona bi rezala na mene. Ubrzo je uginula.
Mislim da nikada to sebi necu oprostiti!
Lunjo, mnogo te volim, ti si uvek u mom srcu. Iako ti to sada nista ne znaci, mnogo mi je zao.
Nikada necu sebi oprostiti.

Možda si joj polomila nogu ili nešto slično .... pa je zato cvilela .... uf .... baš grozna priča.
 
volonter..:
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite?
Da li postoji neko kome dugujete jedno iskreno:Izvini :-(
i, jos samo..
Da li postoji neki dogadjaj u Vasem zivotu koji Vas jos uvek rasplace kad god razmisljate o njemu?
Ne mogu sebi da oprostim sto sam slaba na neke ljude...impulsivna i cesto u tim momentima kazem i uradim nesto sto povredi moju okolinu!Sto sam prekinula nesto i nisam imala snage da se borim...
Dugujem...i nadam se da ce mi biti oprosteno!IZVINI VLADIMIRE!
Postoji vise njih...i mrzim kad mi se motaju po glavi budem sva u daunu!
 

Back
Top