KETONSKA TELA

dr:
A ja bih te molila da iskljucis caps lock i da procitas lepljivu temu pre postavljanja pitanja obavezno procitati.
Ja se izvinjavam pokusavam da pronadjem nesto slicno ovome ali nisam uspela da nadjem ima jedan primer ali nema slicnosti sa ovim problemom.Citam i lepljiva ali opet ne nalazim ovako nesto zato sam Vas zamolila za kratak ogovor?
 
Lepljiva tema se odnosi na podatke koje treba ostaviti o kome se radi,musko, zensko, godine starosti,bolesti, th koja se uzima...
Pa nije isto ako me pitate za devojku od 20 godina ili babu od 70.
 
dr:
Lepljiva tema se odnosi na podatke koje treba ostaviti o kome se radi,musko, zensko, godine starosti,bolesti, th koja se uzima...
Pa nije isto ako me pitate za devojku od 20 godina ili babu od 70.
Zensko starosti 34 godine,za sada prisutan helicobarctr pylori pozitivan, glukoza 4.5, krvna slika odlicna posle dugotrajne anemije,urin uredu osim ketonskih tela pise + -5 pa ako mozete nesto da mi napisete vezano za ketonska tela?Unapred se zahvaljujem na vasem strpljenju ako bude potrebno jos nesto od podataka njapisacu.
 
Nista,neka ponovi urin.Takav nalaz nikada ne ukazuje na diabetes iz prostog razloga sto se kod diabetesa uvek javljaju sa jako povisenim secerom u krvi.
Pre bih rekla da organizam ne iskoriscava hranu na pravi nacin, da je pacijentkinja bila gladna ili je unosila mnogo proteina, mozda cak i pod velikim telesnim naporom...
 

Back
Top