Novi YU WoW server za client 1.12.1

shonens

Početnik
Poruka
6
Server juche postavljen i testiran, klien 1.12.1

Ukratko : Ako vas interesuje da pristupite, probate i sl poshaljite mail na adresu yuwowserver@yahoo.com sa vasim predlogom za usrename i pass i bice dodat odma. realm adresa: yuwow.homeip.net
Nisam josh uvek postavio page za online kreiranje account-a jer smo u fazi testa servera, za sada radije dodajem sam zbog letency provera, ali sve odigrano se nece brisati bez obzira shto je faza testa.

*Instance sve rade (ukljucujuci Naxxramas, Ahn'Qiraj....)
*Questovi rade 95%
*Honor system dodat
*trenutni xp&drop rate:
- 3xkill xp
- 4xquest xp
- 3xmoney drop
- 3xitem drop

Ako imate neke predloge, sugestije, pitanja i sl mozete ih slati na mail ili postovati ovde. :-D
 
Pa ovako, prvo da vam kazem da se ova dva servera uopshte ne mogu porediti, i ne znam zashto to u startu radite, za razlichite su kliente. Drugo, BC je lako napraviti, ja ga sutra mogu dodati ali nije toliko popravljen i stabilan kao 1.12.1. Trece, ima gomila ljudi koji hoce da igraju iskljuchivo ovu verziju josh uvek i zato je ovaj serv napravljen. Cetvrto, svaki server moze biti blizzlike, i ovaj je po defaultu blizz-like, samo sam ja pustio malo veci xp rate da bi ljudi mogli brze da stignu do veceg lvl-a, a to je trenutno, znachi za par dana cu ga vratiti na blizz-like.
U svakom sluchaju hvala na postu
 
shonens
kazi mi nesto posto prvi put cujem za tebe
jesi li c++ programer?ili mozda c#?
ako nisi onda sve unapredjenje koje radis je divlje i zavisi od drugih kao ja sto sam na primer
koji tip servera koristis?
posto si na 1.12.1 pretpostavaljam da je wad'emu u pitanju ako mozda nije neka stara verzija mangos-a
a posto nisi ni u mangos developu zaista ne vidim cemu poenta dizanja servera
to je doslo u taj stadijum da ako nema konja za trku nemoj ni da se trkas(mada ovo nije trka)

btw BC je lako napraviti?
sa 1.12.1 na bc?zanimljivo
ti nemas blage veze o onome sto pricas
IZVINI AKO SAM TE UVREDIO

svako moze da pokusa niko mu ne brani
samo nemoj pricati o stvarima o kojima ne znas :)
(BC nije stabilan kao wow 1.12.1) LOL have a nice day :)

HVALA
 
Iceman uopshte ne vidim svrhu tvog uzbudjavanja, a ti si poslednja osoba kojoj cu ja da objashnjavam shta ja mogu i ko sam ja. Da se nisi mozda uplasio da cu da ti uzmem korisnike? Ne necu, da hocu ja bi napravio TBC koji ti tako shiroko najavljujesh. Konja za trku imam i ne teraj me da ga vadim iz shtale.Jednostvno 1.12.1 je server koji igramo moje drushtvo i ja, zato je taj, a ovde sam ponudio ljudima koji bi istu verziju da igraju, a traze dobar i stabilan server da nam se pridruze. Usput tim tvojim rechima me ni malo nisi pomerio, ja tebe nisam dirao niti sam tvoj server pominjao, pa nemoj ti ni ovaj. Hvala i tebi
 

Back
Top