Hocu da se odljubim!

m038

Početnik
Poruka
41
sve se jako brzo izdesavalo, skapirali se brzo, vezali se, uzivali, opustila sam se vise nego sto je trebalo... a onda odjednom - problemi...
jedan, pa drugi, treci...

dva dana nam bude super, treci dan nesto ispliva, cetvrti dan se smorimo oboje, peti dan ja bolujem... nije u pitanju ljubomora, nego se jednostavno neke zvezde nisu poklopile, mislim da smo pravi, ali u pogresno vreme...jednostavno, lose okolnosti...

koliko god se trudimo, sve je na neke misice, na gurku... umorila sam se...
htela bih da se odljubim, ali kako????

usao mi je pod kozu jako brzo i jako duboko...

svakodnevno se vidjamo, zbog posla... to mi je jos gore... iz sopstvene koze bi pobegla da mogu... jako mi je lose...

upomoc!!!
 
Dala baba dinar da udje u kolo a dva da izadje :lol:..E, jbg. , sta da ti kazem- promeni posao, izbegavaj ga maksimalno, pusti vreme da prodje...uff, bas sam ja nasla da savetujem :(..Ma, cini mi se da je najbitnije i najteze u celoj guzvi da se sa sigurnoscu odluci pravilno- treba li prekidati ili ne, a posle sve ide lakse..
 
...ponekad pomislim isto....
...to za odljubljivanje i to na mishice i tako to...
...al yebi ga - pmislim, ne zaljubljujem se svaki dan. bolovala bih i deset dana za jedan savrshen. koliko traje da traje, najgore je na silu prekidati, jer ostaje "shta bi bilo kad bi bilo".... i eto.
 
PuNkKiSs:
Najbitnije je da sama sa sobom račistiš i da budeš sigurna da ne želiš više da budeš u toj priči...
posle toga je sve lako...''klin se klinom izbija''...

Poz :D

ja zelim da budem u toj vezi, ali nekako kao da se samo ja trudim, a on ceka da se sve resi samo od sebe... a ne resava se bas uvek sve samo od sebe...

samo mi je dosadilo da se toliko trudim, nekako mi se cini kao da je pocelo da prerasta u gusenje...

ma komplikovano... kad smo fizicki zajedno sve je bajkovito, ali kad se rastanemo... svasta nam je na pameti... utice na raspolozenje... i tako, u krug...

onda pomislis - tako bi bilo lakse da nisam zaljubljena...
 
Aha. Nemoj previse da se trudis.Pusti da se nesto resi i samo od sebe. Ako je ljubav u pitanju uzivaj,nema razloga za preteran trud. Veza jeste tezak rad, ali previse pritiska smori. A nije ni potrebno,videces. A ako nije ljubav, ako je samo tvoj trud ono sto vas vezuje, onda ce se sve resiti samo po sebi pre ili kasnije. Ne insistriraj na necemu sto ne postoji ako ne postoji. A ako postoji, onda je sve u redu,zar ne?
 
Pipi Langstrumpf:
Aha. Nemoj previse da se trudis.Pusti da se nesto resi i samo od sebe. Ako je ljubav u pitanju uzivaj,nema razloga za preteran trud. Veza jeste tezak rad, ali previse pritiska smori. A nije ni potrebno,videces. A ako nije ljubav, ako je samo tvoj trud ono sto vas vezuje, onda ce se sve resiti samo po sebi pre ili kasnije. Ne insistriraj na necemu sto ne postoji ako ne postoji. A ako postoji, onda je sve u redu,zar ne?

da, potpuno si u pravu...

ALI - ovaj osecaj koji me ubija u pojam je stalno prisutan, grrrrrrrrrrrrrr
 

Back
Top