koliko puta možete...

Konstantin79

Zainteresovan član
Poruka
157
Pozdrav ženske!
zanima me da li se još nekoj od vas ovo događalo?
Moja devojka nakon što doživi orgazam ne može da nastavi sa sexom odmah nego mora da sačeka bar 10-15 minuta...Nije da mi strašno smeta ali ponekad ume da iritira ako sam ja već pri vrhuncu a ona doživi orgazam pre mene. Nisam se pre susretao sa ovim pa me zanima čisto da li neka od vas devojaka ima ili je imala takav ''problem'' i dal se to ikako može rešiti?
 
Dobro de, ne zezajte decka i ne pravite sprdnju od teme, nego mu pomozite, ako mozete...!

Ne znam Konstantine koje rjesenje da ti predlozim, nisam imala tih problema...
Mada, jeste mi poznato da se nekim zenama to desava...
 
Nisam cula za taj problem... Mislim da je sve moguce ali smatram da dvoje ljudi moraju da postuju i vole jedno drugo ako su vec odabrali da budu zajedno. Samim tim moraju i uciniti neke ustupke jedno drugom i to pre svega iz zadovoljstva i ljubavi! Ne znam... To je moje misljenje!
Ali, Konstantine, kontam nesto...mozda je to neki njen "ritual", mozda ona tako voli da prodje neko vreme pa... sta znam... ili misli samo na sebe (nadam se da nije ovo drugo)!
 
Obično se posle prvog puta još više naložim i želim još, jOŠ i J O Š.....!!!!!
Mada,dešavalo mi se par puta da posle prvog orgazma koji bude baš jak
jednostavno ne mogu dalje...osetim se totalno iscrpljeno...
mislim da bi trebalo da sačekaš da se malena odmori,
a onda krenite ponovo...
mmm...njen orgazam će biti još intenzivniji...a to ćeš i ti sasvim lepo osetiti:D
samo strpljenje...
uživajte ....
Pozdrav :D
 
sheva7:
Ali, Konstantine, kontam nesto...mozda je to neki njen "ritual", mozda ona tako voli da prodje neko vreme pa... sta znam... ili misli samo na sebe (nadam se da nije ovo drugo)!

Ne verujem, zajedno smo već 3 godine, stvarno je volim a naravno da osetim da i ona voli mene. Objasnila mi je da joj jednostavno ne ide, čim doživi orgazam prođe je volja da nastavi, kaže da je dalje jednostavno boli i ne prija. Voleo bih da njoj bude lepo i da što duže traje i da doživi i više orgazama u toku vođenja ljubavi...sad se usklađujemo tako što ona pokušava da ne svrši pre mene ali mi ni to nije doživljaj da se ona suzdržava...
 
PuNkKiSs:
mislim da bi trebalo da sačekaš da se malena odmori,
a onda krenite ponovo...
mmm...njen orgazam će biti još intenzivniji...a to ćeš i ti sasvim lepo osetiti:D
samo strpljenje...
uživajte ....
Pozdrav :D

Da....postoji samo jedan maleni problem, dok sačekam da se ona odmori ( a pogotovo što tada ne voli ni da je dodirnem, jer kaže da oseća kao da joj je celo telo preosetljivo) mene i prođe uzbuđenje...A kada se ona odmori, onda idemo sve jovo nanovo :wink:
Neću da kažem da mi je ovo neki veliki problem,jer i nije ali naravno da može bolje...(da se ne protumači naopako, lepo mi je s njom, samo želim da bude još i lepše)
 
Hm, meni se desava tako nesto, sa tim sto se jednom moj partner potrudio da me uzbudi i posle orgazma, i dobio ocekivane produzetke :)..jeste da sam bila preosetljiva posle orgazma, al je on ipak nasao nacin da me stimulise..doduse, sad se setih da je ipak njegovo strpljenje bila kljucna stvar da to uspe..
 
Čupavka, hvala ti na odgovoru...Istina je da ja brzo odustanem jer ne bih da ispadne da je ''napadam'' a ona to ne želi....tako da u poslednje vreme i nisam pokušavao nešto......
Smisliću već nešto a da ne bude navalentno.
 
Nisam od pomoći, al volim da pričam o sebi: i meni je bilo tako, al kad sam bila mlađa. I ili bih ležala tamo i razmišljala nešto tipa: ajde svrši bre već jednom ili bih prosto kao i tvoja draga zamolila za prekid. Jbt, ne znam koje je od ta dva neprijatnije...
Onda je (posle par meseci prinudne apstinencije) jednostavno prestalo da bude tako.
Jesi probao da je zamoliš da te zadovolji na neki drugi način ako je ovako boli?
 

Back
Top