Mina

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Mina je jedna od istaknutih estradnih zvijezda.Njena pjesma Sexy Robot je slusana van granica Srbija i veoma je dobro primljena kod domacih i stranih slusalaca.
Mislim da ce ona ako ovako nastavi daleko dogurati.

mina_4.jpg


mina_5.jpg


mina_2.jpg


mina_1.jpg
 
Далеко ће догурати сто посто до кревета неког тамо Ере, Милета Китића, Митра Мирића и сличних буздована хехехе :)
 
E, moram da te pitam...Da li white snake i "mina" idu zajedno?Da li se ta dva pojma igde podudaraju?...ili je ovo jos jedno zajebavanje
 
David Coverdale:
Katy, da li si upoznata da rock muzicari ponekada saradjuju sa folk estradnim zvijezdama.Tako je i Whitesnake rijesio da saradjuje sa Minom. :D

Pa, dobro.Sretno im bilo! U stvari, Nikada nisam ni cula za rtu Minu, ali koliko vidim sa slika mogu ti reci da je David za nju duh svete trojice, neprikosnovena lepota!

Htela sam da se udam za Djejmsa Hetfilda i Dejvida kad sam bila klinka!
 
David Coverdale:
Katy, da li si upoznata da rock muzicari ponekada saradjuju sa folk estradnim zvijezdama.Tako je i Whitesnake rijesio da saradjuje sa Minom. :D


Odlicno! Znala sam. Bilo je samo pitanje vremena, kada ce se ova dva umetnika sastati i napraviti hit koji ce obeleziti ovaj vek.Mina je pored toga sto je izrsna pevacica i moja drugarica. Izuzetna osoba, muzicarka, humanista. Pored Coverdalea, poverila mi je i da ce saradivati i sa Cornelo i Audioslaveom, ali su jos uvek oni u pregovorima sa njom. Hitovi su joj odlicni! Posebno "Stariji covek", "Moj lepi", "Crno Sunce", "Ako me jos volis", kao i famozni "Sexy robot", koji je i probudio interesovanje ovih muzicara za nju. Puno pozdrava Mina, samo tako nastavi!
8-)
 

Back
Top