Zasto moze Kosovo a ne RS

rikir:
Zasto Kosovo smije dobiti nezavisnost, a Republika Srpska ne? Jel to ovaj svijet pociva na pravdi, ili smo mi Srbi sugav narod? Drago mi je da je bar zvanicna Srbija danas jedinstvena

Mislim da je Crni Sloba najzaslužniji za to, on je RS i te Srbe prodao/izdao, baš me zanima zašto? Trgovina, pritisak, razne kuhinje sa Francekom i/ili balijom/Alijom?
 
Athtisarijev otac vatreni SS-ovac, ubica Rusa

SS AHTISARI
Otac Martija Ahtisarija Oiva Adolfsen tokom Drugog svetskog rata bio oficir u zloglasnoj dobrovoljačkoj SS diviziji „Viking”

BEOGRAD - Otac Martija Ahtisarija, specijalnog izaslanika UN za Kosovo prezivao se Adolfsen, a tokom Drugog svetskog rata bio je oficir u zloglasnoj dobrovoljačkoj SS diviziji „Viking”! Kako piše Nedeljni telegraf Oiva (Adolfsen) Ahtisari, Martijev otac, služio je u bataljonu „Nord-Ost” koji su činili isključivo finski dobrovoljci.

Prema tadašnjim nemačkim izvorima finski bataljon u okviru SS divizije „Viking” bio je najelitniji deo jedinice i posebno se istakao u borbama na istočnom frontu. Jedinica se, naime, u borbama sa sovjetskom „Crvenom armijom” toliko dobro pokazala da je čak i zloglasni komandant svih SS jedinica Hajnrih Himler izrekao niz pohvala za finskim nacistima. Himler je istakao da tamo gde stoji finski vojnik neprijatelj ne može da prođe.


************************************************************************

Мислим да ова вест баца више светла на "лик и дело" дебелог Финца!
 
Da je logike ne bi moglo ni jedno ni drugo. Pošto ne može ovako, onda guraju neku uslovnu, nadziranu i ne znam kakvu nezavisnost. Zašto ne može RS, zato što je to entitet u BiH koja je kao takva napravljena u Dejtonu.
Da ona uspe da zadrži bar nadležnosti iz Dejtona, ali posmatrajući sa strane, to je najskuplja državna administracija po glavi stanovnika na svetu. Tu će se sigurno nešto menjati, zbog para, ako ništa drugo.
Ovo za Martija, ako mu je otac bio SS-ovac nije on. Ne znam do kad će u nečijim glavama vladati pravilo, šta uradi otac, takvo mu i dete.
 
filatelista:
Da
Ovo za Martija, ako mu je otac bio SS-ovac nije on. Ne znam do kad će u nečijim glavama vladati pravilo, šta uradi otac, takvo mu i dete.

Možda ne bi bilo loše da ima malo tatine krvi, barem za Kosovo....Tamo još sigurno ima dosta ex-komunjarskih tiletovih kadrova koji su hebali i Srbe 'U ime Naroda'.....baš bi dobro došao jedan takav SS-ovac kao penicilin za takve....
 
Dragi forumasi i forumasice.Htio bih da vam se obratim sa dobrom namjerom.Zasto nam trebaju ratovi i mrznje kada svi mozemo slozno da zivimo.
Da li ste procitali u skandalu da je Bosnjak Edin istukao dovojicu zbog srpkinje Maje.Eto vidis, tako treba.
 
David Coverdale:
Dragi forumasi i forumasice.Htio bih da vam se obratim sa dobrom namjerom.Zasto nam trebaju ratovi i mrznje kada svi mozemo slozno da zivimo.
Da li ste procitali u skandalu da je Bosnjak Edin istukao dovojicu zbog srpkinje Maje.Eto vidis, tako treba.

a dole sitnim slovima piše ta dvojica su bili Srbi, nisu mu dali da okrene Maju....
 
A bili su Srbi??? Nisam znao... A bas bi bilo dobro da je on istukao neke Bosnjake jer bi Maja bila zadivljena njegovom hrabroscu i zastitnickim odnosom.Svejedno Maja ce biti i ovako zadovoljna jer ce te klosare Srbe, smatrati nekulturnim bijednicima.Bas bih volio da Maja i Edin stupe u ljubavnu vezu. :D
Vjerujte mi mastam da isprebijam petoricu,sestoricu zbog djevojke.Znas ono, kao Jacky Chen.
 
Znate, volio bih kada bi upoznao jednu Srpkinju i nadjem se ja u nekom Srbijanskom gradu, gdje su pretezno radikali.I tako mi setamo pribijeni jedno uz drugo, kada nailaze dvadesetorica pobjesnelih Srba... ja sklanjam moju curu Srpkinju na stranu da bi bila bezbjedna i jednim krikom i upotrebom kung fua, karatea i drugih borilackih vjestina razbijem pobjesnelu rulju.Ali pak jedan Srbin me jace udari u vilicu i pusti mi krv.Ja tada, prstom sklonim krv i polizem... i tada... i tada... iiiiihhhhhaaaaaahhiiiiihhhaaaa (kao Brus Li) razbijem jos preostalog napadaca.
A tada cura Srpkinja sva uzbudjena objesi mi se o vrat i poljubi me i kaze mi da me voli.A ja onako skromno kazem, ma nije to nista.Ja sam se nalazio i u gorim situacijama.I samo istresem odjecu i zagrljeni odemo da vodimo ljubav.
 
David Coverdale:
Znate, volio bih kada bi upoznao jednu Srpkinju i nadjem se ja u nekom Srbijanskom gradu, gdje su pretezno radikali.I tako mi setamo pribijeni jedno uz drugo, kada nailaze dvadesetorica pobjesnelih Srba... ja sklanjam moju curu Srpkinju na stranu da bi bila bezbjedna i jednim krikom i upotrebom kung fua, karatea i drugih borilackih vjestina razbijem pobjesnelu rulju.Ali pak jedan Srbin me jace udari u vilicu i pusti mi krv.Ja tada, prstom sklonim krv i polizem... i tada... i tada... iiiiihhhhhaaaaaahhiiiiihhhaaaa (kao Brus Li) razbijem jos preostalog napadaca.
A tada cura Srpkinja sva uzbudjena objesi mi se o vrat i poljubi me i kaze mi da me voli.A ja onako skromno kazem, ma nije to nista.Ja sam se nalazio i u gorim situacijama.I samo istresem odjecu i zagrljeni odemo da vodimo ljubav.
E ,sad se***.....Lazes ko Minhauzen :lol: :razz:
 
David Coverdale:
Dragi forumasi i forumasice.Htio bih da vam se obratim sa dobrom namjerom.Zasto nam trebaju ratovi i mrznje kada svi mozemo slozno da zivimo.
Da li ste procitali u skandalu da je Bosnjak Edin istukao dovojicu zbog srpkinje Maje.Eto vidis, tako treba.

a sto bas u SKANDALU to da pise ... da to ipak...
 
JerryRopero:
i sta je bilo kad si se probudio? bradati i cupavi srbi su ti razbili picku, a ti si lezao u lokvi krvi bez zuba i polomljene vilice?
84.png
 
David Coverdale:
Pise u Skandalu zato sto ta vrsta dogadjaja odgovara casopisu SKANDAL. A za tvoju informaciju to nije Britanski ili Americki casopis Skandal, nego je to srbijanska licenca Skandala.Da ne bude zabune.

ma ja vise onako, kao desio se skandal, za srbe, musliman prvo brani srpkinju,[leleleeleee] a onda jedan musluman premlati dva srbina, [kuukuuuuu] cist SKANDAL, njima [pojedincima] to izgleda skandalozno, dok meni ... to se desava i to je normalno bre
 
David Coverdale:
Pitanje za Adema: Kako bi Albanci reagirali, kada bi se Adelina Ismajli zabavljala sa jednim Srbinom?Ili da Pristinom proseta sa jednim Srbinom?

oni koji bi lajali, to bi radili iz ljubomore, iako bi izigravali patrijote, doduse bilo bi mi krivo, ali... mislim sto ja nisam na njegovom mestu... a da, ako taj nije poznat [po anti-albanskim izjavama] mislim da bi se pricalo par dana ali... vidi, ajde da uzmemo neku drugu zensku, ipak je ona adelina-nacionale a?
 
adem_ks:
ma ja vise onako, kao desio se skandal, za srbe, musliman prvo brani srpkinju,[leleleeleee] a onda jedan musluman premlati dva srbina, [kuukuuuuu] cist SKANDAL, njima [pojedincima] to izgleda skandalozno, dok meni ... to se desava i to je normalno bre


Za civilizirane ljude ipak nije normalno da neko uznemirava par (Muskarca i Djevojku) na ulici ili negdje drugdje.Znaci to je jedan skandal, jer je to odraz nekulture i primitivizma.

Sta bi bilo kada bi tako uznemiravali ljude samo ako setaju sa zenskom na ulici???Bio bi haos.Morali bi ljudi da se sastaju krisom da ih niko ne vidi sto je to odraz ipak nerazvijenih i primitivnih ljudi.Znaci, slobodno moze bilo ko da seta ako hoce i sa mojom sestrom ako ona to hoce.Zasto bih ja ili neko drugi maltretirao ljude zbog toga.
 
adem_ks:
oni koji bi lajali, to bi radili iz ljubomore, iako bi izigravali patrijote, doduse bilo bi mi krivo, ali... mislim sto ja nisam na njegovom mestu... a da, ako taj nije poznat [po anti-albanskim izjavama] mislim da bi se pricalo par dana ali... vidi, ajde da uzmemo neku drugu zensku, ipak je ona adelina-nacionale a?

Da... na zalost primjetio sam da su Albanci veoma ljubomorni na svoje zenske.Ademe, nemoj se uvrijediti Albanci vecinom ljubav shvataju kao "kapris" ili hir prema nekome, pa stoga normalno je da bi vecina Albanaca shvatila da ako neki na primjer Srbin "hvata" Albanku, to je isto kao da "hvata" i mene samoga.Razumijes sto hocu da kazem.Ali ipak stavri ce se promijeniti i kod Albanaca jer prodor demokracije je neumoljiv. :-D
 

Back
Top