Devojka iz okoline

Da li imati vezu sa devojkom iz okoline

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sis

Aktivan član
Poruka
1.168
Ima jedna devojka 90 godiste koja zivi blizu mene i mala izgleda odlicno . Pa moja muka je imam jedno pravilo da nikada nemam vezu sa devojkom iz okoline . Ona i ja smo ludi za jedno drugo [dokaz nikad dosta kredita za tel] . Ne znam sta da radim od muke znate kakav je problem posle ne mozete normalno da komunicirate . Sta da radim ?
 
Pa Kep ja sam iz sela kad imas vezu sa devojkom iz tog sela odma pukne prica po selu , a jos moze da bude lose po tvoju reputaciju muskarca nadam se da si me razumeo zasto ja imam to pravilo ne samo ja vec svi moji drugari .
 
pazi... pukne priča u svakom slučaju... ako je kresne za manje od nedelju dana ona ispada radodajka... ako je kresne za više od nedelju dana on ispada...fali mi reč... šonja... eto zato je frka.

P.S. ...sitan riđ magarac?
 
sis:
Ima jedna devojka 90 godiste koja zivi blizu mene i mala izgleda odlicno . Pa moja muka je imam jedno pravilo da nikada nemam vezu sa devojkom iz okoline . Ona i ja smo ludi za jedno drugo [dokaz nikad dosta kredita za tel] . Ne znam sta da radim od muke znate kakav je problem posle ne mozete normalno da komunicirate . Sta da radim ?

HAhah pa ja sam samo i imao devojke iz okoline i sa sela. Nikad iz mog grada.

Novosadjanke su tako uobtazene i nafurane da samo gledaju kesh, a cak i za taj kesh malo pruzaju, tako da je izbor bio jasan.
 
sis:
Pa Kep ja sam iz sela kad imas vezu sa devojkom iz tog sela odma pukne prica po selu , a jos moze da bude lose po tvoju reputaciju muskarca nadam se da si me razumeo zasto ja imam to pravilo ne samo ja vec svi moji drugari .
pa nishta matori onda se potrudi da budesh dobar.
ako budesh bio dobar, pucji cje pricha po selu i sve seljanchice cje trchati kod tebe i redjati se pod prozorom.
ako zabrljash, onda mozhesh slobodno da uvedesh pravilo - nema devojke iz mog sela.
 
Keeper:
pa nishta matori onda se potrudi da budesh dobar.
ako budesh bio dobar, pucji cje pricha po selu i sve seljanchice cje trchati kod tebe i redjati se pod prozorom.
ako zabrljash, onda mozhesh slobodno da uvedesh pravilo - nema devojke iz mog sela.
....ma jok bre nisi shvatio poentu.... 8-) on bi da je prevrne ali kad mu dosadi mala da je i odbaci e onda nastaju problemi,jer to je selo i tu se sve zna..... 8-) a to da će se sve ređati,to su priče za malu decu, jerbo na selu je veoma bitno imati dobar glas je dobrih prilika za udaju je malo..... :roll:
...tako da zna on dobro zašto postoje neka nepisana pravila.... :roll:
 
sinmbad:
....ma jok bre nisi shvatio poentu.... 8-) on bi da je prevrne ali kad mu dosadi mala da je i odbaci e onda nastaju problemi,jer to je selo i tu se sve zna..... 8-) a to da će se sve ređati,to su priče za malu decu, jerbo na selu je veoma bitno imati dobar glas je dobrih prilika za udaju je malo..... :roll:
...tako da zna on dobro zašto postoje neka nepisana pravila.... :roll:
tako mozhda funkcionishe neko izolovano slovachko selo :roll:
pa evo i moje selo pa se mozhe svako sa svakim popamprachiti bez problema.
nije ni selo shto je bilo, sad su te fore priche za malu decu.
 
Keeper:
tako mozhda funkcionishe neko izolovano slovachko selo :roll:
pa evo i moje selo pa se mozhe svako sa svakim popamprachiti bez problema.
nije ni selo shto je bilo, sad su te fore priche za malu decu.
i ja sam na selu i vidim da se "zabavljaju" tinejdzeri iz komsiluka. Dobro ovdje je komsiluk i na par kilometara haha
 
EasyBeinGreen:
Lose je kad imas devojku koja moze da te uhodi ,znaci nema varanja nema igranja ..

Predlazem minimalno 400-500 metara ,ako je blize onda se pomiri sa tim da ces dok si sa njom biti iskljucivo sa njom :)


MA ako hocesh da varash spremi se na to da cesh kad tad biti uhvacen..Eno meni juche ispadoshe kosti iz njegovog mobilnog...loshe sakrivanje...losha akcija i Cangr..puce sve..kao da nikad nije ni postojalo...

Bolje nadji neku pored koje cesh biti srecan i koju necesh imati porebu da varash...Nije to tako teshko... :wink:
 
Butterflies And Hurricane:
MA ako hocesh da varash spremi se na to da cesh kad tad biti uhvacen..Eno meni juche ispadoshe kosti iz njegovog mobilnog...loshe sakrivanje...losha akcija i Cangr..puce sve..kao da nikad nije ni postojalo...

Bolje nadji neku pored koje cesh biti srecan i koju necesh imati porebu da varash...Nije to tako teshko... :wink:
Jel' sad vidiš, Dobrila, kako stoje stvari ?!? A tuk'o te je, k'o vola u kupusu, zbog one mini - afere sa Alexejem ... :shock:
 
...to sa mobilnim zna da bude zayebato...
@tema
...vish`...
...meni je bla frka... znash,momak, moj, sadashnji, zzivi na 10 m od mene. zgrada preko puta. isto naselje. (to je kako kazzu, da prepishash - ako krenem da pisham kod kuce kod njega cu zavrshiti...)... i tako... nisam zzelela da se ispredaju price po kraju (al to je neminovno) i nisam htela da se u lokalnim kafanama pricha o kojekakvim shkakljivim stvarchicama (al to se, chini mi se i nije desilo...) i ne kajem se.
 
I tako tinejdžeri opet ispušiše i dobiše temu koju niko ne želi... :roll:

Al ovaj deo posta me je posebno nasmejao :lol: :lol: :lol:
sis:
[dokaz nikad dosta kredita za tel]
Čega je to dokaz??? Uzajamne debilnosti... mislim dopisivati se preko poruka s nekim ko ti je iza ćoška što bi se reklo... je apsolutno 100% glupo... sms tome ne služi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top