Vlada izmedju DS i SRS

Da li bi, zbog situacije oko Kosova, odobrili formiranje vlade SRS-DS?

  • Da?

  • Ne?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
I ako na prvi pogled izgleda suludo mislim da bi ova vlada imala dosta dobrih strana.
Ona najglavnija je da to ljudi konacno protumace kao ujedinjenje Srba ali i da se resi uslovljavanja malih stranaka.

Neka podele ministarstva i neka svako radi na svoj nacin a gradjani neka na sledecim izborima ocene ko je bio bolji.

Mnogo je primera u svetu gde su se ujedinile suprostavljene stranke i formirale stabilnu vladu.

Ipak se interesi Srbije trebaju staviti ispred stranackih i ideoloskih.

Sta vi mislite?
 
ne znam prvo zasto bi i jedni i drugi uopste pristajali na tako nesto :lol:
i ne ne bih odobrila,ama bas nista sa radikalima....tamo sajko sve do jednog :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Ова варијанта је хуманија од "вероватне" ДС-ДСС. Бар се лепо нескривено "разликују" и можда би могли нешто да ураде - по принципу мало ја, мало ти без компромиса.
Али, не одобравам такву владу.
 
Banshee:
ne znam prvo zasto bi i jedni i drugi uopste pristajali na tako nesto :lol:
i ne ne bih odobrila,ama bas nista sa radikalima....tamo sajko sve do jednog :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

Takva vlada bi imala glavni zadatak da odbrani Kosovo, neozbiljno je prema nasim gradjanima sa Kosova ovo sto se sada radi.
To je jedad od glavnih razloga a vi, sto bi zrtvovali gradjane Kosova zbog ideoloskih razloga, izvinite ali ne slazem se sa vama.
 
anntaylor:
Takva vlada bi imala glavni zadatak da odbrani Kosovo, neozbiljno je prema nasim gradjanima sa Kosova ovo sto se sada radi.
To je jedad od glavnih razloga a vi, sto bi zrtvovali gradjane Kosova zbog ideoloskih razloga, izvinite ali ne slazem se sa vama.
cekaj cekaj.
ds i srs ili dss i srs?
ako je ovo kao u naslovu.ne dolazi u obzir.
ako fali jedno s u naslovu,onda dobro,izvinjavam se.
ali ako mislis na ds i srs onda ne.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
То све опет враћа на оно питање:

Да ли је тренутна ситуација у Србији ванредна, или редовна?

Од одговора на ово питање зависи свака комбинаторика око формирања владе.
 
Norma Kampl:
То све опет враћа на оно питање:

Да ли је тренутна ситуација у Србији ванредна, или редовна?

Од одговора на ово питање зависи свака комбинаторика око формирања владе.
Relativno redovna.
Kad se formira Skupstina, onda ce biti redovna.
Za Vladu ne znam, koliko sam cula od jednog analiticara (bas nisam sklona da im ista poverujem) to moze da potraje do aprila meseca. Posto se na nekim izbornim mestima glasanje ponavlja, to odlaze i formiranje Vlade, ali ne i Skupshtine.
Ili sam ja nesto pobrkala?
Moze biti on :shock:
 
Понављам: у овом тренутку, јесу ли партијска препуцавања важнија од државе Србије?

Овако како ствари иду, изгледа да, на жалост, и несрећу нашу, јесу.
 
To se može dogoditi za jedno 40 godina pa da se formira "velika koalicija"
Ni jedne dodirne tačke tu nema i što bi oni opšte formirali Vladu?
Najbolje je što se sve komšije koje nam "žele dobro" mole Bogu da radikali vladaju, toliko ih se "plaše" i veruju u njihove vizije i ideje:roll:
 
Koliko se cene i postuju DS i SRS medjusobno:
Toma Nikolic: Dosao sam pred zgradu Predsednistva u zakano vreme, ali su vrata bila zakljucana.
Lupao sam, niko nije otvarao. Onda sam na pesackom prelazu ugledao Dacica, pricekao ga, pa samo oba lupali na vrata dok su nas novinari snimali. Neko se setio, pa je vrata otvorio. Pola sata sam vikao i grdio, da bi mi predsednik Tadic rekao: Zasto vices kad si dosao kod mene?
Nikolic: Zasto si pozvao goste kad si vrata zakljucao:)
 
Norma Kampl:
Понављам: у овом тренутку, јесу ли партијска препуцавања важнија од државе Србије?

Овако како ствари иду, изгледа да, на жалост, и несрећу нашу, јесу.
To nema veze s tim. Prvo, ja sam sigurna da ce sve stranke (osim koalicije okupljene oko LDP-a) jednoglasno glasati za bilo kaka plan (dogovor, platformu, zakljucak.....i sl.) i da ce biti usvojeno.
Znaci, to je vazno, da Skupstina bude jedinstvena, bar u ovom trenutku.
 
kami83:
Bio bi uzas,i polako bismo se vratili u Milosevicevo vreme,tj. gradjanski rat izmedju gradjana i policije...

A zar smo mi u opste izasli iz "Milosevicevog vremena"?
Ja mislim da ne.

I dalje ljudi krpe kraj sa krajem, i dalje ima kriminala, mediji su politizovani, ultimatumi i dalje stizu, na Kosovu je bilo progona i nasilja, pitanje Kosova nije reseno, pitanje izbelgih iz RSK i RS nije reseno, saradnja sa Hagom nije resena, zemlje iz okruzenja i dalje izbegavaju svaki vid saradnje sa nama, Srbi su nastavili da gube teritorije (CrnaGora)...

Sve u svemu to sto je DOS uradio nije uticalo na standard zivota, razlika je sto su sada trgovine pune ali ljudi i dalje nemaju novca da bi u njima kupovali...
Prodajom fabrika mnogo ljudi je dobilo otkaze i ostalo bez posla itd.

Ja mislim da se onaj narod iz 5 Oktobra nije za ovo borio.
 
*BILJA*:
Koliko se cene i postuju DS i SRS medjusobno:
Toma Nikolic: Dosao sam pred zgradu Predsednistva u zakano vreme, ali su vrata bila zakljucana.
Lupao sam, niko nije otvarao. Onda sam na pesackom prelazu ugledao Dacica, pricekao ga, pa samo oba lupali na vrata dok su nas novinari snimali. Neko se setio, pa je vrata otvorio. Pola sata sam vikao i grdio, da bi mi predsednik Tadic rekao: Zasto vices kad si dosao kod mene?
Nikolic: Zasto si pozvao goste kad si vrata zakljucao:)


To jedino govori o kulturi i vaspitanju Tome Nikolica,a ne o odnosu izmedju DS-a i SRS-a
 
filatelista:
To se može dogoditi za jedno 40 godina pa da se formira "velika koalicija"
Ni jedne dodirne tačke tu nema i što bi oni opšte formirali Vladu?
Najbolje je što se sve komšije koje nam "žele dobro" mole Bogu da radikali vladaju, toliko ih se "plaše" i veruju u njihove vizije i ideje:roll:
Imas dobre odnose s komsijama, kad ti se tako poveravaju :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top