Najlepše devojke

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
E pa hajde da vidimo, okačite po koju fotografiju, da vidimo koja je to po vama najlepša devojka? Evo, ja nisam muško, ali započeću niz...Meni je ovo stvarno lepa devojka:
sw072.jpg
 
Nevencica:
Odakle god da je predivna je stvarno. Pa ako ima zelene okice onda je mesana. Samo da je nisu kompjuterski nesto doradili......bila bih razocarana :)
nije meshana.... shto meshana? i nana ima zelene ochi.... njeni su sigurno sa severa... mada sam malochas na nekom site-u prochitala da je s juga... ja sam prvo mislila da je iz delhi-a....
juzhnjaci su crni i kovrdzhavi.... na severu su arijevci.... posebno oni gore delovi blizhe nepalu.... svetlije su puti i neki imaju zelene ochi.... :D
nana je iz delhija pa ima zelene ochi.... elem... nije to tako chesto.... pa kao vladaju predrasude... ovo ono....
 
Ines1864:
PS. Livija, ajd ukloni onu sliku, stvarno nije smešna, u stvari
baš je
d010.gif
da..... vidish nije ni trebalo da bude smeshno.... samo mi je tema skroz bzvz....
lepota je relativan pojam... i totlno bi trebala da je nebitna.... bar kad odrastemo....
a i volim na ovim ispraznim temama da ubacim tako neq.... pametnu stvar.... bolje se osecjam.... :D
sorry.. necju je obrisati....
 

Back
Top