Help meeeeee!!!!!

Qveen_Bg

Početnik
Poruka
4
Vec izvesno vreme (2.dana) imam jedan problem i ne znam sta da radim, po ceo dan mislim na to. Da pocnem:

Imam 15.godina, i momka koji ima 16.Zove se Nikola i svidja mi se vec 3 godine.Pre skoro godinu dana bila sam sa njim u vezi i bilo nam je super dok me nije prevario sa mojom najboljom drugaricom.Naravno to sam mu sada oprostila, on se zaista pokajao i pre mesec dana smo se opet smuvali.Znamo se vrlo dugo i zbog toga se vrlo dobro poznajemo i lepo nam je u vezi iako ponekad ume da me iznervira svojim ponasanjem.Bez obzira na to ne zelim da raskinem sa njim, jer je postao deo mog zivota (zato se dugo znamo), volim ga kao nekog svog i ne zelim da ga povredim.Naravno sve bi to bilo divno i krasno da mi se nije svideo njegov najbolji drug.Sve se dogodilo sasvim slucajno, sreli smo se, pricali i bum, imam utisak da sam zaljubljena u njega i cini mi se da je to obostrano.Ne poznajem ga tako dobro, i privlacnost je uglavnom fizicka (taaaaakoooo je sladak).Problem je u tome sto mi se zaista svidja tej njegov drug i dosta sam zagrejana za njega.Nikola mi se ne dopada tako jako. njega volim kao brata i kao sto sam vec rekla ne zelim da ga povredim.Stalno se pitam, sta da radim, ta zaljubljenost u njegovog druga je pocela pre samo dva dana, a i pitaj boga kakve on ima namere sa mnom, ipak zaista mi je svejedno sto se toga tice jer sam stvarno zagrejana za njega, to sto osecam prema njemu je bas u pravom smislu lozenje, a sto se tice mog decka sve je nekako platonski (beztelesno), ali zaista ne zelim da ga povredim.Kada bi on saznao tu bi bio kraj prijateljstva sa njim i sa mnom i sa njim i njegovim drugom.To bi ga jako povredilo, a to ne zelim kao sto ni ne zelim da me mrzi i kao sto ne zelim da prekine prijateljstvo sa svojim najboljim drugom.

Eto to je to.Help!!!

P.s.Sorry zbog duzine texta.
 
Којим бре трећим? И са њим и са овом двојицом :twisted:

Елем, прави савет ће, надам се, дати нека од Драгих Савети овде :D
 
@vlado,na koga to mislis???

ot. Prvo,prije svega,raskini sa sadasnjim momkom.... i da ne postoji taj drug njegov sto ti se svidja,trebala bi da ga ostavis,jer ga volis kao brata.... i sto vise odlazes raskid,to ce ti biti sve teze da raskines.... to sto bi to bio kraj prijateljstva,ne mora da znaci.... bice ljut neki period nakon sto ga ostavis,posle kad ga malo prodje sve to,kad se oladi,ako i on tebe bude gledao kao drugaricu,naravno da ce ti zaboraviti sve i druzicete se... ako ne zeli da ti bude drug,pomiri se sa tim....
drugo,njegov najbolji drug...?? sto se mene tice ja to nikad ne bi uradila.. zar ti mislis i da bi taj njegov drug se smuvao sa tobom tek tako??? Mozes da mu se svidjas,ali ako je dobar drug tvom decku,nece se smuvati sa tobom,a ako se ipak smuvate,onda mu on nije nikakav drug i dobro ce za tvog momka biti sto e se posvdjati sa njim...
Zato,raskini sa prvim,drugog isqliraj i kao sto dragi nas lupi kaze,kresni se sa trecim....
 
Ja mislim da bi trebalo da i jednog i drugog odvučeš u krevet pa ko je bolji da sa njim budeš.......da, to ti je jedino rešenje za ovako komplikovanu situaciju.



Mislio sam da se ovakve stvari dešavaju samo u serijama kad ono i u stvarnom životu...


Ccccc,šta ti je život!
 
Sacekaj jos malo...mislim taj njegov drug ti se svidja 2 dana koliko mi se cini? :? Pa ona vidi...ako prodje zaljubljenost nastavi sa Nikolim,a ako ti se i dalje bude svidjao e onda ne znam! :lol::lol: Nisam ja nikakva Saveta ovde :lol:
 
Па реално, ако си у некој вези, а наложиш се на неког са стране то вероватно значи да ти је ова веза у којој си - прсла...
 
ako je on tebe mogao sa najboljom gariotzom tako ti njega mozesh i sa najboljim drygom ;P
da vetj sytra byde bolje glavy gore od tebe zavisi jer zivot ne moze da cheka :lol:
nove shpanske serije dolaze ovde vidim ja...
 
Cekaj cekaj....bilo bi ti krivo kada bi mu to uradila????????a da li se MOZDA nekad zapitas da li je njemu bilo krivo kada te je prevario?!!ti kazes da jeste,eh to tesis sebe....razmisli malo ko ti se svidja,SLUSAJ SVOJE SRCE,budi malo sama ....ne moras ni sa jednim...razgovarajte malo ti i NIKOLA,pitaj ga sta oseca prema tebi....probaj sve,jer si mlada,kao i ja...ali nemoj se igrati u ljubavi,jer veoma je tanka linija izmedju ljubavi i mrznje...pazi se i ....SLUSAJ SVOJE SRCE...pa javi sta je bilo,ok!!!?????? ;) ;) ;)
 
nensy4ever:
ako je on tebe mogao sa najboljom gariotzom tako ti njega mozesh i sa najboljim drygom ;P
da vetj sytra byde bolje glavy gore od tebe zavisi jer zivot ne moze da cheka :lol:
nove shpanske serije dolaze ovde vidim ja...
Iako je Nevena ovo mislila verovatno u šali, ovakvi saveti su neozbiljni, nemoj to da radiš...

newerna_beba:
@vlado,na koga to mislis???

ot. Prvo,prije svega,raskini sa sadasnjim momkom.... i da ne postoji taj drug njegov sto ti se svidja,trebala bi da ga ostavis,jer ga volis kao brata.... i sto vise odlazes raskid,to ce ti biti sve teze da raskines.... to sto bi to bio kraj prijateljstva,ne mora da znaci.... bice ljut neki period nakon sto ga ostavis,posle kad ga malo prodje sve to,kad se oladi,ako i on tebe bude gledao kao drugaricu,naravno da ce ti zaboraviti sve i druzicete se... ako ne zeli da ti bude drug,pomiri se sa tim....
drugo,njegov najbolji drug...?? sto se mene tice ja to nikad ne bi uradila.. zar ti mislis i da bi taj njegov drug se smuvao sa tobom tek tako??? Mozes da mu se svidjas,ali ako je dobar drug tvom decku,nece se smuvati sa tobom,a ako se ipak smuvate,onda mu on nije nikakav drug i dobro ce za tvog momka biti sto e se posvdjati sa njim...
Zato,raskini sa prvim,drugog isqliraj i kao sto dragi nas lupi kaze,kresni se sa trecim....

J.ebeš mi mater, al' ja se slažem sa svime što je beba kazala...:P Samo ove zadnje 4 reči nemoj da uradiš, mala si još ;) :D
 
U duhu svog ovog spaniziranja pokusacu da sklopim neku mudrost na spanskom(Koliko mi znanje gramatike i reci dozvoljava)

Erm...........yo no lo sé!Escuchar tu corazón!Se me dan mal las español!

Lol eto!Nije nikakav savet ali ipak je na shpanskom lol!
 

Back
Top