FARMERICE, za ili protiv??

jeste,stof je zakon,ali gdje naci lijepe pantalone od stofa,da su modernog kroja,i boje ,da se lako odrzavaju i peglaju,da ne moras razmisljati o ostaloj "pratecoj" odjeci i obuci uz njih,jednostavno da su prakticne za svaki dan...
...dok farmerki svih oblika,dezena i materijala ima na svakom cosku...prakticne su za kombinovanje,slazu se uz skoro sve vrste i odjece i obuce,lako se odrzavaju i mogu trajati dugo...jedino nisam za njihovu upotrebu u svecanim prilikama,inace nisu bolje izmisljene jos...:)
 
carolina 212:
Treba znati obuci se u skladu sa prilikom, neprikladan nacin oblacenja se nekada moze protumaciti kao nepostovanje ljudi koji te pozivaju na tu svecanost/dogadjaj/slavlje..., ne kazem da svi treba da budu uniformisani i isto obuceni

Што се мене тиче фарке могу добро да изгледају и у свечанијим приликама, ако се добро укомбинују са осталим одевним предметима, нека фина кошуља, ципеле, сако...
У фармеркама идем и на славе, и у цркву (уосталом и мушкарци на та места одлазе у фармеркама)...е на свадбу још нисам ишла у фармеркама....што не значи да нећу, ако их будем добро уклопила у комбинацију....:)
И свакако умем да изгледам у њима довољно свечано, тако да не верујем да би ми то неко замерио....:wink:
 
limunada:
jeste,stof je zakon,ali gdje naci lijepe pantalone od stofa,da su modernog kroja,i boje ,da se lako odrzavaju i peglaju,da ne moras razmisljati o ostaloj "pratecoj" odjeci i obuci uz njih,jednostavno da su prakticne za svaki dan...
...dok farmerki svih oblika,dezena i materijala ima na svakom cosku...prakticne su za kombinovanje,slazu se uz skoro sve vrste i odjece i obuce,lako se odrzavaju i mogu trajati dugo...jedino nisam za njihovu upotrebu u svecanim prilikama,inace nisu bolje izmisljene jos...:)

Uvek možes da kupiš materijal - priznaj da nisi ni trazila :D - i da sašiješ (jeftinija varijanta). Mislim da se samo radi o navici... Ako otvoris bilo koji casopis, videces da ima jako mnogo modela koji koriste druge materijale, ali je džins najlakši (i najskuplji, ako kupuješ firmirani). Mislim, kome je dobro u farmerkama, nema veze, ali meni više nije dobro u njima. Osećam se kao da me neko tera da budem nešto sto nisam...

@ Hellen: da, tebe bih pustila na slavu u farmerkama :lol: jer bi ti u njima izgledala fino - ova devojka koju sam spomenula je dosla u onim najnize sechenim, maltene vire stidne dlachice :lol: i u kratkoj dekoltiranoj majici, pa si joj videla 2/3 grudi i pupak...
 
muvalo:
Uvek možes da kupiš materijal - priznaj da nisi ni trazila :D - i da sašiješ (jeftinija varijanta). Mislim da se samo radi o navici... Ako otvoris bilo koji casopis, videces da ima jako mnogo modela koji koriste druge materijale, ali je džins najlakši (i najskuplji, ako kupuješ firmirani). Mislim, kome je dobro u farmerkama, nema veze, ali meni više nije dobro u njima. Osećam se kao da me neko tera da budem nešto sto nisam...

@ Hellen: da, tebe bih pustila na slavu u farmerkama :lol: jer bi ti u njima izgledala fino - ova devojka koju sam spomenula je dosla u onim najnize sechenim, maltene vire stidne dlachice :lol: i u kratkoj dekoltiranoj majici, pa si joj videla 2/3 grudi i pupak...


samo ne pominji materijale i snajderice...:) sve sto sam u zivotu sila od odjece,nikad nije bilo ni dobro ni brzo,tako da ispadne skuplja pita od tepsije...
i vjerujem da ima modela u casopisima,ali nema u prodavnicama...:)
salim se,sad mozda malo preuvelicavam,svako nadje sto trazi,ali uvijek i svugdje je izbor farmerica veci,a samim tim i brza kupovina...ne kazem sad da farmerice treba nositi stalno
i uvijek...i meni nekad dosade,ali da su najprakticnije...jesu...:)
 
@ Hellen: da, tebe bih pustila na slavu u farmerkama jer bi ti u njima izgledala fino - ova devojka koju sam spomenula je dosla u onim najnize sechenim, maltene vire stidne dlachice i u kratkoj dekoltiranoj majici, pa si joj videla 2/3 grudi i pupak...

Па ја ученице отерам кући да се пресвуку кад ми дођу тако обучене (свучене:roll: )! Кажем им да тако могу у дискотеку, али не и у школу.
Није, значи, проблем џинс, него стил облачења који није адекватан прилици. Она је могла исто тако непристојно и неадекватно изгледати и у штофаним панталонама истог кроја и стила или у некој сукњици...

(Морам да браним част џинса, јер не излазим из њега! :wink: :lol: )
 
Hellen:
Па ја ученице отерам кући да се пресвуку кад ми дођу тако обучене (свучене:roll: )! Кажем им да тако могу у дискотеку, али не и у школу.
Није, значи, проблем џинс, него стил облачења који није адекватан прилици. Она је могла исто тако непристојно и неадекватно изгледати и у штофаним панталонама истог кроја и стила или у некој сукњици...

(Морам да браним част џинса, јер не излазим из њега! :wink: :lol: )

:lol:

Ovo sa učenicama ti je super!
 
muvalo:
Pa, recimo, stof je mnogo topliji od dzinsa. I plish. Ali kapiram da je dzins moderniji, i nekako su uspeli da ga nametnu kao "seksi" izgled. Licno, ne vidim neku vecu razliku izmedju farmerki i trenerke, pogotovo kada se nose sa patikama ili nekom sportskom obucom. Ne bih zelela da ispadnem neki protivnik farmerki, jer to nisam, ali farmerke stvarno jesu samo i jedino kezual odeca. Ta ideja da si, kao, picnuta u farmerkama i na stiklama, mi je uvek bila smeshna...
Nije svaki džins seksi, a nije ni svaka mini suknja. A nije ni pliš. Nisam to pitala da bih dobila odgovor već da bih izrazila čuđenje na priču o tome kako je hladno u farmerkama. Da ste napisale da vam je leti vruće u njima, pa da razumem.....

Ustvari, ne nosim štikle i, lično, grozno mi idu uz farmerke (uz uske su nekako qrvanjske, a uz široke su idiotizam), nebitno da li si se meni obratila. Ali ih svakako smatram urednijim od trenerke koja me, kako rekoh, najpre asocira na pidžamu i nije ništa drugo do slobodnija verzija kućne haljine. + dobra je za sport.
Ne znam stvarno šta vi ostali nosite, ako vam stvaraju ginekološke probleme, kad me stegnu farmerke znači da sam se ugojila i da je vreme za veći broj. Ili koju kilu dole.

I jesu "kežual", tako su i napravljene. Ne vidim da ih nose na svadbama i poslovnim ručkovima. Jedan broj ljudi izbegava takve prilike ili ih svede na jednom do dva puta godišnje, ostaju samo farmerke, kao nešto u čemu su uvek viđeni.
Praktične su, veoma. To je sve.
Jedino što me nervira jeste to što je mnogo teško naći neke koje odgovaraju, i što mi uvek pojas landara na leđima, a to je davolski posao prepraviti, ove pliće ne stvaraju takve probleme. Bar.
 
Lexa:
kad me stegnu farmerke znači da sam se ugojila i da je vreme za veći broj. Ili koju kilu dole. .
:lol: haha,lekso legendo :lol: :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
limunada:
samo ne pominji materijale i snajderice...:) sve sto sam u zivotu sila od odjece,nikad nije bilo ni dobro ni brzo,tako da ispadne skuplja pita od tepsije...
i vjerujem da ima modela u casopisima,ali nema u prodavnicama...:)
jes' vala. :) :) :0
dobru krojacicu i dobrog frizera je teze naci nego dobrog frajera! :) :) :)
na kraju sam naucila da sijem sama, i to bas dobro za sebe (svoj oblik tela), samo me poslednjih godina to smor... jeftinije mi dodje da kupim i mnogo veci izbor imam...
 
Hellen:
Па ја ученице отерам кући да се пресвуку кад ми дођу тако обучене (свучене:roll: )! Кажем им да тако могу у дискотеку, али не и у школу.
Није, значи, проблем џинс, него стил облачења који није адекватан прилици. Она је могла исто тако непристојно и неадекватно изгледати и у штофаним панталонама истог кроја и стила или у некој сукњици...

(Морам да браним част џинса, јер не излазим из њега! :wink: :lol: )

E JESI NEKA...PRAVI SI NAMCOR :)
 

Back
Top