Samsung D900

NekoNesto

Početnik
Poruka
25
Pre neki dan sam kupio samsung D900. Primetio sam da kada otvorim poklopac(odnosno kada sklizne) da ostane jos malo lufta, odnosno da mogu jos malo dodatno da gurnem poklopac. Neko mi je rekao da je to sistem zastite od naglog otvaranja(klizanja). Zanima me da li je to tacno? Nadam se da ste razumeli i hvala.
 
kad ga gurnes da ga otvoris treba da se otvori do kraja (bez nekog lufta i to). sad sam upravo gledao i i z prve se otvara do kraja svaki put. idi do neke radnje pa uporedi da budes 100% siguran
 
Kupio sam mob. telefon Samsung d900. Moji prvi utisci su - super.

U uputstvu ne pise da baterija treba da se formira tj. prazni i puni 3 puta i sl.

Ja sam ga skroz ispraznio i stavio na punjac, a tel se napinio za 30 min.

Da li da ga ostavim 16 sati da se puni i dalje ili mogu da ga skinem?

hvala
 
Pre 10-ak dana sam kupio nov Samsung D-900 i primetio sam da pri koriscenju telefona, kada je otvoren, ima mali "luft" na levoj polovini gde se nalazi zelena slusalica. Da li je to normalno (zbog mehanizma slajdera), ili nesto ne valja? Pozz.
 
NekoNesto:
Pre neki dan sam kupio samsung D900. Primetio sam da kada otvorim poklopac(odnosno kada sklizne) da ostane jos malo lufta, odnosno da mogu jos malo dodatno da gurnem poklopac. Neko mi je rekao da je to sistem zastite od naglog otvaranja(klizanja). Zanima me da li je to tacno? Nadam se da ste razumeli i hvala.
Ja sam kupio pre dva dana kod mene nema lufta!Ali baterija mi netraje ni jedan dan mozes li mi reci koliko traje tebi?
 
Turelio:
Ja mislim da moras da ga pustis ;)

Jel tim postupkom se formiraju one celije u bateriji pravilno...
NETACNO mislis!!!Li-ion i li-pol baterije se NE formiraju jer dolaze fabricki formirane,takva je tehnologija i materijali da nemaju memorijski efekat koji je nastajao kod starih ni-mh i ni-cd baterija usled nedovoljnog punjenja koje bi im"zacrtalo granicu"dokle treba ubuduce da se pune!!
Pozdrav 8)
 
Ja imam "stari" Samsung E800.
Treba mi savet po pitanju skidanja slika sa mobilnog na kompjuter?
Imam kabl za moj telefon i imam program Image Editor i neki Pim file menager, sa neta. Kad povezem kabl za kompjuter, prvo nailazim na problem da sam kabl nece da se instalira. Navodno, fale neki drajveri.
Da li znate kako da dodjem do njih? Bilo sta? S' obzirom da mi kompjuter ni ne prepoznaje mobilni kad ga prikljucim, pa kako bi, kad ne prepoznaje ni kabl..
Help! :(
 

Back
Top