Koristan blog posvecen web dizajnu, grafici, video produkciji, audio...

The Scientist

Zainteresovan član
Poruka
208
Ovih dana je sa radom poceo online blog na kom ćete moći mnogo toga naučiti vezano za web dizajn, grafiku, obradu videa i zvuka.
Blog se nalazi na adresi
http://numbersandshapes-design.blogspot.com/

Tudicemo se da pruzimo jako puno veoma veoma korisnih informacija za sve koji su zainteresovani da nauce ponesto iz oblasti web dizajna, interneta, grafickog dizajna ,zvuka, multimedije.

I sami znamo koliko nam je godina trebalo da naučimo sve što znamo tako da je cilj ovog bloga da pomogne i pocetnicima a i naprednijim ucesnicima da proces učenja ubrzaju. Očekujte sve kvalitetnije i sve konkretnije postove. Naravno tu i tamo se promuva i poneki šaljivi post.

Blog se azurira novim tekstovima svakodnevno. Komentari su otvoreni za sve posetioce sajta, registracija nije potrebna.

Ozbiljan blog za ljude koji se ozbiljno bave dizajnom i multimedijom.
Posetite nas.
Hvala
 
Da interesantno.
Hmm.. dosta sam se dvoumio dal da ostavim ili da uklonim ovu temu.. Kaze blog.. da jeste, ali...
ima reklama i reklama nekih hmmm.. sad, ostavio sam je iz razloga nekoliko korisnih tutorijala..

Dalje reakcije cu da vidim, ako bude islo na bilo kakvu reklamu.. zna se..
Ako se pokaze korisnom i dobro je..

Ovaj put sam priznajem dosta zbunjen...

Da cujem vas..
 
Ne znam na koje si reklame mislio, ali blog je u okvirima onoga što je navedeno ovde u postu, tako da sigurno nije reč o direktnom reklmiranju. Da li su svi linkovi u okviru bloga zaista neophodni ili ne drugo je pitanje. U svakom slučaju, navedeni blog sigurno može da pomogne, a da li je ovde u pitanju isključivo reklamiranje samog bloga ili pokušaj da se pomogne drugima u nešto drugačijoj formi nego što je forum, to najbolje zna autor.

Strogo po pravilniku verovatno bi trebalo da se obriše, ali mislim da ovde nije u pitanju reklama čija je osnovna svrha neka materijlna dobit, te s te strane možda bi trebalo link ka blogu ostaviti ovde.
 
Pa NISC neki se nece sloziti samnom, neki oce, ali ja mislim da nije. Moje misljenje je (mozda gresim) da si dobar onoliko koliko znas, tj nebitno da li imas diplomu ili ne, u mnogim oblastima znanja ima mnogo ljudi koji nemaju diplomu, ali poseduju izuzetno znanje i mislim da je danas to ono sto je bitno. Naravno nemoze neko biti arhitekta ako nije ucio skolu za to, ali mislim da recimo sto se tice web dizajna ima mnogo ljudi bez skole koji to odlicno rade, takodje i sto se tice grafike - covek kupi knjigu pa uci, iskusnije kolege ga uvek kritikuju to utice na njegovo znanje, i tako prodju godine on kupi znanje gde god stigne - i tako covek nauci.
Ja recimo kad gledam neki rad iz oblasti grafickog dizajna nikad coveka necu pitati da li ima diplomu vec cu pogledati njegov rad i na osnovu toga cu steci utisak.
Naravno znam da se bilo ko od vas ko je zavrsio skolu verovatno nece sloziti, ali to je moje misljenje.
 

Back
Top