zivot pink kulturi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
zamislite samo... dodje vam komsija... i kupite jelen pivo... o'ladite ga... iznesete pecenje na sto... meze... kackavalj... salamicu... cajnu... suvo meso... jaja kuvana... so... e-hej... i ukljucite broj 13 na televizoru... pink, naravno... i svi srecni... svi se smeskaju... a vama sve nesto lepo... pa pogledate familiju, a svima noga cupka... i razgovor tece... ma... ziveli...
 
zashto 13? shto ne 666? :evil:

ma ne, i ja sam za..... svima noga cupka... i razgovor teche.... odjednom chujesh zavijanje..... svi odjednom pod sto. kad ono.... pevaljka yebote. aaaaahahahah. svi se opet smeju. daj po josh jedno pivo. odite deco i vi da probate.... mali perica prilazi tata mu gura jelenka u usta .... ajde na eks mali... ajdeeeee.... shta necjesh? pichka ti materina. opet se svi smeju.... ovaj put grohotom. aca lukas peva "komu"..... svi se budimo iz kome.... razgovor teche... ma... zhiveli, i ja kazhem.
 
@keep
:D.....hehe....:lol:....a to i jeste neki prizor kakav je inache dok se gleda grand....hehe....dobar nachin da se skrene pazhnja s`ionako bednih i odvratno sjebani zhivota......to treba nashim ljudima,chija je svrha i onako samo puka egzistencija......
 
rile_laki_oblak:
zamislite samo... dodje vam komsija... i kupite jelen pivo... o'ladite ga... iznesete pecenje na sto... meze... kackavalj... salamicu... cajnu... suvo meso... jaja kuvana... so... e-hej... i ukljucite broj 13 na televizoru... pink, naravno... i svi srecni... svi se smeskaju... a vama sve nesto lepo... pa pogledate familiju, a svima noga cupka... i razgovor tece... ma... ziveli...
kod mene je pink na broju 6!
 
Jao srece! Ma, i zabavno-muzicki-kulturno-umetnicki programi, poput granda, ali ne smemo zaboraviti i latino-deterdzente…Meni licno je omiljena “la usurpadora”, uzurpator, iliti Zlobnica… ma…ne zadrhti ti samo noga, nego i srce i dusa i telo, od silne treme sta ce se dalje destiti…ko ce kome biti sestra, ko kome brat? U pravu si, Rile, zivot Pink kuRtuli!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top