Zašto muškarci vole da igraju igrice?

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
A još pritom besne, nerviraju se, psuju...Šta je u tome toliko zanimljivo?
d022.gif
 
NIste, vi ste najuzvišenija bića na planeti, koja će ostaviti smrdljive čarape svuda po sobi, mrve na stolu, pune pepeljare......sve to samo da biste igrali igricu koja će smiriti u vama agresiju, koju biste u suprotnom mogli da iskalite na svoju ženu....
Ah, sad su mi se sklopile sve kockice, drago mi je da sam postavila ovu temu na forum i doživela prosvetljenje zahvaljujući chika doktoru
a040.gif
 
Obaveštavam moderatora da može da zaključa temu, pošto je postavljačica dobila zadovoljavajući odgovor u vidu jedne jednostavne istine, a čika doktora obaveštavam da će piće dobiti kad dođe u ns!
PS. Meni ne smeta (ali ozbiljno ) kad moj dragi igra igricu, ali mi nije jasno ŠTA TU IMA ZANIMLJIVO? Ali dobro, pošto smo mi devojke mnogo inteligentnije, jasno je da nikada do odgovara nećemo ni doći, pošto ne možemo da prešaltujemo mozak na taj niži nivo :D
 
Ines1864:
ali mi nije jasno ŠTA TU IMA ZANIMLJIVO? Ali dobro, pošto smo mi devojke mnogo inteligentnije, jasno je da nikada do odgovara nećemo ni doći, pošto ne možemo da prešaltujemo mozak na taj niži nivo :D
:shock:
Kako bre šta tu ima zanimljivo!?
Nemoj sad da ti preporučim par igrica pa dragi neće moći da dođe do kompjutera od tebe.


I nemoj više da otvaraš ovakve teme. Vređaju me.

bug.gif
bug.gif
 
Pa, meni je žao što sam tako globalizovala, ali ipak su muškarci poznatiji po tom što igraju igrice, nego žene...Probala sam 1000 igrica i nijedna me nije baš zainteresovala (ili bar ne toliko da se zablenem u ekran kao opsednuta, a primetila sam da tako npr. rade moj dragi kao i brat), a ne zanima me ni Glorija ni Cosmo...Tačnije, to mi je još dosadnije :?
 
xiaoyu:
Nemoj sad da ti preporučim par igrica pa dragi neće moći da dođe do kompjutera od tebe.
Preporuci meni.Bas me interesuje da li si milsila na kvalitet u globalu ili prema zenskim afinitetima,i ako je ovo drugo koje su to igrice "zenske".
@tema,
Igranje igara ne zavisi od pola,u detinjstvu je mislim razlika drastichna jer su video igre relativno noviji vid zabave(30-ak godina postojanja maximalno),u startu pretezno namenjen mushkoj deci....tako da je taj period od 30-ak godina malo da izraste unisex navika za ovakvu vrstu zabave kod oba pola.A igranje u hm.."zrelijim"godinama je posledica navike iz detinjstva.Retko ko je pocheo sa 5 banqi ako nije igrao kao dete.Stvari ce se menjati u korist ravnopravnije zainteresovanosti kako vreme odmiche...pitaj danashnje klinke i vec postoji tendencija rasta onih koje igraju....josh uvek malo zbog podneblja i svega gore navedenog ali vishe nego pre+veca i laksa dostupnost kompa uz koje rastu nove generacije,jer je to skoro postalo standard....za razliku od nekad.Eto ti odgovora.
 
kakav ton?...umukni?...ne postoji ovde ton postoji samo kako shta tumachish...

hhhm...evo zashto...zato shto dripci koji slushaju cecu ne igraju igrice...zato shto ako igraju igrice to je maximum fudbal...zato shto svi ljudi koje sam upoznao a igrali su recimo rpg nisu bili dripci...izuzetaka svakako ima...isto pravilo vazhi i za zhene...ne mozhe nekog koga zanima strana hronike u novinama i strana sport...nekog ko se lozhi na karleushu i mrzhnju prema drugim nacijama...nekog ko ne haje za druge...zanimati recimo neka logichka zachkoljica il kako da samo sa magic arow-om pobije bandu goblina...uostalnom zashto mushkarci igraju fudbal kosharq rukomet zashto skachu iz aviona il skijaju po bridima zashto ovo zashto ono...u svemu tome ima zhena koliko i u recimo igricama...kapirash ti da ste seqndarne totalno?...s toga...u se i u svoje...paprike lol
 
Neki muškarci vole da igraju igrice zato što imaju mašte, da zamisle neki drugi svet u kome će učiniti nešto manje-više bitno, biti junak koji spasava kraljevstvo, igrač odluke u najvažnijem meču sezone, lopov koji je upravo, nasuprot svim preprekama, došao do bogatog plena, podli zlikovac ili vrli doktor, možda čak i običan baštovan koji gaji svoje cveće kraj kućice u polju... mogućnosti su beskonačne. I ponekad im je potrebno da tu maštu malo iscrpe, uživevši se u virtuelni odraz koji im moderne multimedijalne tehnologije omogućavaju.

.....................................................
.....................................................

Ma ljudi samo vole da se igraju, a danas mi deluju isuviše preplašeni da te svoje potrebe otkrivaju pred drugima. Kada pamtimo kako je biti deca, ali nebi hteli da i drugi znaju da smo to još uvek: deca. I zato se malo ponašamo kao odrasli: nervozni, namrgođeni, psujemo i svađali bi se.
 
@dboskan
A šta ti misliš, da mašta može da se iskoristi samo za igranje igrica? I da su devojke koje ne igraju igrice potpuno bez mašte? Osim toga, ko je rekao nešto protiv novih tehnologija? Moje pitanje je bilo zašto su vam zanimljive igrice? I drugo, ja nemam ništa protiv igranja, ja sam samo tražila da čujem vaše odgovare šta vam je tu interesantno. Tvoj prvi deo odgovora mi je bio veoma lep, međutim drugi pasus je nepotrebno ciničan.
 
Ines1864:
PS. Meni ne smeta (ali ozbiljno ) kad moj dragi igra igricu, ali mi nije jasno ŠTA TU IMA ZANIMLJIVO?

a mozda tvoj dragi samo sa alt+tab podigne igricu kad se ti pojavis...

Ines1864:
Ali dobro, pošto smo mi devojke mnogo inteligentnije...

istinito koliko i to da dzona malkovicha u filmu "biti dzon malkovich" glumi rade sherbedzija
 
Ines1864:
Tvoj prvi deo odgovora mi je bio veoma lep, međutim drugi pasus je nepotrebno ciničan.
za razliku od tvoih ne ciničnih tih kako ih već nazva šta god da su
Ines1864:
NIste, vi ste najuzvišenija bića na planeti, koja će ostaviti smrdljive čarape svuda po sobi, mrve na stolu, pune pepeljare......sve to samo da biste igrali igricu koja će smiriti u vama agresiju, koju biste u suprotnom mogli da iskalite na svoju ženu....
Ines1864:
Ali dobro, pošto smo mi devojke mnogo inteligentnije, jasno je da nikada do odgovara nećemo ni doći, pošto ne možemo da prešaltujemo mozak na taj niži nivo :D
jelte
 
Citao sam sta psiholozi kazu i kazu da muskarci mnogo vise igraju igrice jer igrice shvataju kao nadmetanje... kako je muskarcima nadmetanje i zelja da postanu alfa u genima tako i igraju igrice...

Uglavnom bla bla truc truc ca cu partizan zvezda poenta je da se tada mnogo vise nakupe muskih hormona i da ih ne treba prekidati dok igraju jer su onda ljuti ali cim prestanu da igraju odvuci ih u krevet (odnosi se na zene pobogu)... :lol: ovo sam negde procitao...
 

Back
Top