Nemacka doga

Присуство Харлекин дога у Србији:

  • Поседујем Харлекин догу.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
Ako znas engleski mogu da te uputim na sajtove gde je predstavljena ova doga (od izgleda do karaktera), ali nisam do sada imala prilike da upoznam neku, tako da ti vise od toga nazalost ne mogu pomoci.
 
Hvala ja sam na zalost pre par dana vratila jednog stenca bijo je jako bolestan...ali ne odustaje od kupovine drugog iste rase...poprilicno znam o njima ali bi mi trebala i tudja iskustva...Oni su prelepi i divni psi :grin:
 
Da ne bih mnogo ovde piskarala, baci pogled na sajt: balkan kinology ; Tamo ima dosta odgajivaca i vlasnika raznih rasa, izmedju ostalih i doge i ima dosta zanimljivog da se procita. Oni ce moci mnogo bolje da te upute na dobrog odgajivaca i da ti kazu sve sto te zanima o rasi. Pozdrav! :)
 
tanana...:
Hvala ali sam vec bila...recite mi shta od pasa Vi imate? :roll:


Ja mogu samo jedno da ti kažem a to je da su jako teški za odgajiti ih, osetljive su, kosti su slabe dok su male, i na to treba jako paziiti, .. Moj prijatelj je imao Dogu i zaista je izrasla u lepo, baš lepo kuče ali dok je izrasla, ...
Što se tiče karaktera divni su. Vrlo smireni, tolerantni, mnogo ih je lakše naučiti bilo čemu nego, opet ponavljam odgajiti ih. Ne znam zašto si zapela baš za Dogu. Znaš li ti koliko to jede?! Šalim se.
 
rudo:
Ja mogu samo jedno da ti kažem a to je da su jako teški za odgajiti ih, osetljive su, kosti su slabe dok su male, i na to treba jako paziiti, .. Moj prijatelj je imao Dogu i zaista je izrasla u lepo, baš lepo kuče ali dok je izrasla, ...
Što se tiče karaktera divni su. Vrlo smireni, tolerantni, mnogo ih je lakše naučiti bilo čemu nego, opet ponavljam odgajiti ih. Ne znam zašto si zapela baš za Dogu. Znaš li ti koliko to jede?! Šalim se.


Kada se uzima pas preuzima se i sva odgovornost i obaveza...Ja sam imala stene Nemacke doge...Ne zelim nikome ali ono je bilo mnogo bolesno...Boravilo je u kuci gde je i planirano da bude i da boravi... i dok je bilo bolesno i malo povracalo je,piskilo i kakilo po kuci ali nije bilo u kupatilu kako neki znaju da tretiraju zivotinje..Spremala sam mu bolju hranu nego nama u kuci...Tako da hocesh psa preuzmi i obavezu ...Hiljadu puta sam rekla da bi nahranila pre psa nego coveka... :roll:
 
starvin marvin:
Moj pas je negde na nebu vec 3 godine ,jos se nisam odlucio da mu nadjem zamenu! :-(



Izvini nism imala pojma a i kako bi...Meni se neshto slichno skoro dogodilo pa se trudim da popunim prazninu...Ali nemogu da nadjem kvalitetnog psa...U Panchevu sam bila vech...Nemash bash nikakvu predstavu gde bi josh mogla da trazhm...Hvala unapred!!!
 
tanana...:
Izvini nism imala pojma a i kako bi...Meni se neshto slichno skoro dogodilo pa se trudim da popunim prazninu...Ali nemogu da nadjem kvalitetnog psa...U Panchevu sam bila vech...Nemash bash nikakvu predstavu gde bi josh mogla da trazhm...Hvala unapred!!!
Nista ti drugo ne preostaje nego da se strpis do Beogradske izlozbe, zbog toga sto je tada otvaranje sezone izlozbi i onda da pochnes da pratis stanje i trenutni kvalitet doga kod nas!
:idea:
 
tanana...:
Hvala... Izlozba je 11.marta
Pogledaj malo po netu iskustva stranih odgajivaca doga!
Rasa je vrlo zahtevna sto se tice ishrane u prvoj godini zivota,zbog pravilnog razvoja kostiju posto se radi o velikim psima :-D .
Zelim ti puno uspeha u pronalazenju i odgoju ove divne rase!
Inace moji omiljeni psi su dobermani ali usput volim i sve od pasa! :-D
 
Ja moram neshto da vam saopshtim...Kupila sam shtene :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ..........................I mnogo sam srecna.....cim ga budem slikala stavicu sliku..Mama mu je harlekina Alfa a tata crni prelepi pas Baf...a mama mu je prava dama...Videcete ovih dana i sliku... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
 
ne ide mi bash poslacu ih ovih dana...pozzz
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
tanana...:
ne ide mi bash poslacu ih ovih dana...pozzz
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ako zelis da ubacish sliku posle teksta moras da odes na "dodatne opcije"
I kliknesh na dugme "SREDITE PRILOGE"
A posle imash dobro poznatu opciju "BROWSE"
A opet posle trazi sama! :D
 
Ovi psi su mama i tata koji su zaljubljeni a naravno njihova gazdarica ih drzi u kuci..kao i ja mog shtenca...evo vam josh jedna slika koja nema neki kvalitet ali kvalitet je slikan...i josh neshto jako se dobro snalaze u zatvorenom prostoru,skoro po ceo dan su razdragane sem kada ne spavaju ili gledaju TV :D ...Zenke su prave dame i dosta su neznije...kao i josh jedna stvar koja me je malo razocarala OGROMNE MAZE...znam da dok je tu gazda mozesh da ga jashesh ali niko mi nije ispricao shta se deshava kada nisu tu.... :roll:
 

Prilozi

  • tacina.jpg
    tacina.jpg
    54,2 KB · Pregleda: 230

Back
Top