Nemacka doga

Присуство Харлекин дога у Србији:

  • Поседујем Харлекин догу.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
A ovde ti se krecu cene sa papirima od 250e do 400e i preko u zavisnosti od pola,boje i kakvi su papiri roditelja...Savet Pancevo zaobidji u shirokom luku...Idi se raspitaj na
balkankinology.net II FCI grupu i na pod forum nemacka doga....Tamo su skoro sve odgaivaci pa vidi shta ti oni kazu...
JA sam moje shtene kupila u Bg to mi je drugo shtene...Prvo sam kupila u PAncevu i bilo je kod mene 15-stak dana ali smo vishe proveli kod veta nego kuci...Pisala sam vec negde o tome,uzasno iskustvo pa da se i drugima ne dogodi...Zaista strashno zato ti iz iskustva kazem biraj shta kupujesh jer ti dajesh novac...Zaista neznam o cemu i o kome se od odgaivaca radi ali pazi...
 
AKi je prelep... Jako lici na oca i nadam se da ce biti krupan kao i on... Imao sam priliku da ih vidim kao i celo leglo iz koga potice Aki... Prelepi su...
 

Prilozi

  • 000011021.jpg
    000011021.jpg
    15,8 KB · Pregleda: 69
Danas nam je divan dan,divan dan...Mome kucku rodjendan ,rodjendan,rodjendan...
Dobicete slicice sa zurkice....
C-I-A - hvala...Aki dosta lici na oca...I ja sam videla skoro celo leglo ...Prelepi su...
 
Па, мало их је који имају догу, видиш да је експанзија што се тиче ретривера. Ево, и моја омиљена раса је "потонула", тј. тема. Шмрц!
 
nisam dosad postovala na ovoj temi jer nemam Nemacku dogu za ljubimca,ali su mi definitivno omiljena rasa...i jednog dana makar i kad budem imala 60 uzecu stene nemacke doge....
uvek svratim na ovu temu da procitam jos koji post vas srecnika koji imate ovu rasu za kucnog ljubimca,i divim vam se a moram da kazem i da sam po malo i ljubomorna:)
ja imam kucu,koju sam usvojila sa krste i nije rasan...sto meni naravno ne smeta i volim ga najvise na svetu,ali u mom srcu ima jos dovoljno mesta za jednog umiljatog dzina....
zaista ste pravi srecnici...
ja kad god kazem nekom da zelim dogu za ljubimca oni zinu i pocnu klasicne price,ali mislim da ni sami nisu svesni koliko su to prelepa stvorenja...
meni je Tanana jako drago sto postoji ova tema i ako nije tako popularna kao neke...;)
pozz svim ljubiteljima ove rase...jednoga dana mozda i ja okacim neku slikicu ovde:D
 
fazon, zauzme ceo krevet i izgura gazdu. To je misija mom psu, prvo mi legne kod nogu i tako zaspimo, a ujutro se probudim skroz ukocena i zgrcena, a on se baskari u centru kreveta.
Saosecam se sa osobom na slici.
 
Odlični psi kada se nekada setim i moja Doga Tara je bila odlična ali su je dušmani ukrali sa 6 meseci.
Ma čim budem skupio para opet ću uzeti neko štene.Čuvao sam Stasforda 11god. Patuljastog pinča 8 god. ali kao DOGA nikad nisam imao tako štene.
Ako neko poklanja ili nema uslova za čuvanje Doge slobodno javite.:-(
 
Kiki-2000 cini mi se da se znamo....:D (mozda greshim:D)
Najverovatnije izlazimo na izlozbu ali kao posetioci....
Imamo probleme sa ushima pa nam se ne ide nigde dok to ne reshimo....


drago mi je da se josh neko sem mene pojavio na temi...:D
 

Back
Top