Nemacka doga

Присуство Харлекин дога у Србији:

  • Поседујем Харлекин догу.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
A evo josh lepih slicica.... ;)

x3budvYP4C76NDuc.jpg



YM7jaWjU60G_cYos.jpg


hWX9hzDNeCKRybxz.jpg


pchiQDW7rXXOa4BA.jpg
 
Nisam odustala od slanja slika vec cekam da mi se neko pridruzi.Psa sam kupila u Beogradu.A tvoj uslov je jako izvodljiv jer to su ceste pojave,mada je kod sudija pozeljnije da su oci tamne i iste ali i nije zabranjeno to shto ti trazish tako da pri kupovini mozesh da spustish i cenu!
 
Dodushe sve su strane...Pa za kupovinu je malo teze...Ali koliko para toliko muzike....
Paznja u SrbijI TRECA recenica ne vazi...Pazite shta kupujete...PRVO SE DOBRO,DOBRO,DOBRO INFORMISHITE.....
 
Da li znate nekog ljubitelja ove rase koji bi usvojio sivu dogu staru 2godine-zenka,
bivsi vlasnik je preminuo skoro i niko od porodice ne zeli da preuzme brigu.
Takodje ima i pedigre,ali samo pravim ljubiteljima koji ce je paziti ,maziti i voleti.
 
vilus:
sto toliko insistiras na tome da bude bez papira? sto ti toliko smetaju papiri?

pitam u vezi konkretnog steneta,koje se prodaje za 200evra,i naglasila sam unapred da je cistokrvna doga,da ne bude odgovora "cim nema papire nije cistokrvna" kao u drugom podforumu. stvarno ne znam kako se krecu cene pasa,pa ako znate znate,ako ne,nista.
 
zensko:
pitam u vezi konkretnog steneta,koje se prodaje za 200evra,i naglasila sam unapred da je cistokrvna doga,da ne bude odgovora "cim nema papire nije cistokrvna" kao u drugom podforumu. stvarno ne znam kako se krecu cene pasa,pa ako znate znate,ako ne,nista.
po mom misljenju to je previse jeftino,i ako je kuce zdravo a tebi papiri nisu bitni a sigurna si u poreklo psa onda svakako trebe da ga uzmes. :razz:
 
Nemacka doga se ovde ne kupuje bez papira...
Jer i sa papirima mozesh da kupish recimo dogu koja u leglu ima blizak incest ili ne dozvoljenu boju za parenje u krvi...Recimo crnu dogu koja u krvi ima zutu dogu,mozda harlekina sa albino psima i svashta poneshto...Ko ima dobre doge ima i solidne doge ima i papire...
Jer nije tajna od koga kupujesh psa?A i kako si proverila da je cistokrvna...Kao i ono shto je naj vaznije da li ima necega shto ne treba u rodovniku?Nemislim zbog takmicenja vec zbog zdravlja...
Bez ljutnje ali ako nemash da dash kintu za ovu rasu necesh ni imati da je podignesh na noge,teshki su za podizanje a i skupi dok su mali...
 

Back
Top