Nameštaju ubistvo Čedi Jovanoviću ?

Da li je čedo ljubavi kriv ?

  • Da apsolutno!

  • Ne ni najmanje!

  • Mož da bidne ali ne mora da znači.

  • Baš me briga.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Iz svega što je viđeno i što se čulo u spec.sudu izgleda da mali od palube broda kojim je đinđić plovio prema evropi pretenduje da bude hrana ajkulama?
Zašto mlohavi,lovokradica mali perica od bia aca t i dr...nagovaraju bagzija da teško optužuje čedu i štaćemo ako tužilaštvo utvrdi da tu ima ili nema istinitih navoda..?
Jovanović čedo ljubavi kriv ili ne?
 
DellBoy-011:
Šta ako i opet šta ako.....:roll:
Da bi policija počela da prikuplja dokaze, to od nje mora da zatraži tužilaštvo.
I previše ti je sve to hipotetičko, šta bi bilo, kad bi bilo.....
umeš ti da budeš i kreativniji[/QUOTE

E TI SI STRUČNJAK ZA SVE.crveni su bili stručnjaci za sve pa su nas doveli ovde gde smo,da nemaš neke korene...BANDA CRVENA PRESVUČENA ŽUTO PLAVIM,USTVARI BRAON!
tužilaštvo može od policije da traži da dodatno prikupi dokaze ili ....
ne mora policija samo iz tog razloga da pokrene istragu po prirodi posla oni će prikupiti dokaze i na prijavu nekog zabrinutog građanina ili zbog izjave bagzija koja je uznemirila
građane barem čedine roditelje i roditelje žrtava,ali to nije tema nego sama čedina bezbednost je vidiš nesreco da nije smeo da ode na sastanak sa tadičem patriotom...
 
Pa šta?:
[E TI SI STRUČNJAK ZA SVE.
tužilaštvo može od policije da traži da dodatno prikupi dokaze ili ....
ne mora policija samo iz tog razloga da pokrene istragu po prirodi posla oni će prikupiti dokaze i na prijavu nekog zabrinutog građanina ili zbog izjave bagzija koja je uznemirila
građane barem čedine roditelje i roditelje žrtava,ali to nije tema nego sama čedina bezbednost je vidiš nesreco da nije smeo da ode na sastanak sa teadičem patriotom...

Stručnjak, sve si pobrkao: policija, tužilaštvo, pa sad neki gradjani i rodbina:roll: :lol:
evo, možeš ti, kao zabrinuti gradjanin, da odeš u policiju i podneseš prijavu.
Tako ćemo najbolje rešiti ove nesuglasice:lol:
 
DellBoy-011:
Stručnjak, sve si pobrkao: policija, tužilaštvo, pa sad neki gradjani i rodbina:roll: :lol:
evo, možeš ti, kao zabrinuti gradjanin, da odeš u policiju i podneseš prijavu.
Tako ćemo najbolje rešiti ove nesuglasice:lol:

Jeste pa da prođem kao Gav..ili drugi,
neka me, nije još vreme.
Ovde se postavlje pitanje čedine bezbednosti,
hipotetički samo pitam,
a šta sam ja pobrkao ? Opet bi da nas staviš u neki kalup,
može samo ako tužilaštvo kaže ajde manemoj ako se ne razumeš što ser...
đuskaj tamo na nekretninama ZOO a ne KZ Srbije....crveni,presvučeni....lažnjak
 
Pa šta?:
Iz svega što je viđeno i što se čulo u spec.sudu izgleda da mali od palube broda kojim je đinđić plovio prema evropi pretenduje da bude hrana ajkulama?
Zašto mlohavi,lovokradica mali perica od bia aca t i dr...nagovaraju bagzija da teško optužuje čedu i štaćemo ako tužilaštvo utvrdi da tu ima ili nema istinitih navoda..?
Jovanović čedo ljubavi kriv ili ne?
Ma kad ga one istrosene patrone od vatrometa nisu dotukle, onda jedina opasnost koja ga jos vreba jeste zardjao spric :roll:
 
LJUDI MLOHAVI NAMEŠTA ČEDOLJUBAVI MAČKAMA I SOVAMA DA GA ....
pa će posle da kaže da su crnogorilci osvetili neke tamo pokojnike...
neće mlohavi,lovokradica joca i mali perica od udbe da odu a da čedo ljubavi ostane u životu...jer bi ih jurio do smrti pred sudovima novinarima itd i dr..
 
Salvantis:
Nego Maximuse, zar ti ne bese radikal?
Otkud ovo obozavanje Cede odjednom :confused:

Pa ja sam tajno radikal,
već sam objasnio brada je između nogu,a legitimišemo samo da zahtev lepšeg pola...
malo šale čedo ljubavi nije na redu,sada je bitno patriote koji su zalutali kod mlohe vlatiti na pravi put a mlohu u tvor za,za čedu svi znaju šta je,a još je od koristi,sa takvom opozicijom bi vladali 10000000000000000000000000 godina... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top