Prve Bore!!!

plavamala

Početnik
Poruka
42
Devojke,da li mozete nesto efikasno da preporucite za ''prve borice''oko ociju - vec sam dobila par...pogotovu kada se nasmesim,ijaoooooo strasno...inace,imam jako suvu i osetljivu kozu.Po preporuci dermatologa,uzela sam ''DOVE ENERGY GLOW'' EYE CREM
ali mi se ne svidja ni najmanje,kada je stavim ok,posle par minuta kao da isusi kozu i da joj stariji izgled,tek tada sve borice dodju do izrazaja

MOLIM,AKO IMATE NEKO DOBRO ISKUSTVO SA NEKOM KREMOM ZA PREDEO ISPOD OCIJU,ZA MLADU KOZU,JAVITE

HVALA
 
Ako imas suvu kozu moras ohoho da se mackas, i to nekim masnijim kremama - najbolje badem. To za lice. A oko ociju - hm, ja stalno menjam kreme, cini mi se da Niveina (za oko ociju) nije bila losa, a nije bila pakleno skupa... poz
 
ja imam od rane mladosti male bore oko ociju jer imam jako suvu kozu.ali ne volim da mazem taj deo jer me pece.
i imam bore od smejanja,al se to skoro ne vidi.
iskreno i ne primecujem ni kod sebe ni kod drugih.
al mazem redovno kozu hidratantnim kremama leti i masnim zimi jer me svrbi kad se presusi:?
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
DA ZNAM,IMAM SLICAN PROBLEM,ALI MENI JE POTREBNA ISKLJUCIVO KREMA ZA PREDEO OKO OCIJU,MISLIM DA MI TREBA NEKA HIDRANTNA ,NE MNOGO MASNA,NARAVNO ANTIRID,KORISTIM PO 12 SATI KOMP STO POGORSAVA STANJE...TAKO DA JE POTREBNA DUPLA NEGA
 
plavamala:
Devojke,da li mozete nesto efikasno da preporucite za ''prve borice''oko ociju - vec sam dobila par...pogotovu kada se nasmesim,ijaoooooo strasno...inace,imam jako suvu i osetljivu kozu.Po preporuci dermatologa,uzela sam ''DOVE ENERGY GLOW'' EYE CREM
ali mi se ne svidja ni najmanje,kada je stavim ok,posle par minuta kao da isusi kozu i da joj stariji izgled,tek tada sve borice dodju do izrazaja

MOLIM,AKO IMATE NEKO DOBRO ISKUSTVO SA NEKOM KREMOM ZA PREDEO ISPOD OCIJU,ZA MLADU KOZU,JAVITE

HVALA

Ja koristim kad-kad (bas mi je smorno da mazem svaki dan) Vichy - ako se tako pise i super je, malo je skuplji, ali lepota nema cenu
 

Back
Top